Добър педиатър

  • 630
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Привет мами!
Имам нужда от помощ 😊
Скоро чакаме детенце и ми е нужен педиатър. Живеем в центъра и ще ми е удобно кабинета да е някъде наблизо и да работи със здравната каса Simple Smile
Благодаря Ви предварително Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1
  • Мнения: 6 084
Сравнително скоро имаше тема за добър педиатър в Бургас. Потърсете я. Може би там вече има подходяща за вас информация. Леко раждане и здраво дете ви желая!

# 2
  • Мнения: 59
Сравнително скоро имаше тема за добър педиатър в Бургас. Потърсете я. Може би там вече има подходяща за вас информация. Леко раждане и здраво дете ви желая!
Благодаря много! Погледнах темата, но никаква информация няма е нея за съжаление.

# 3
  • Мнения: 15
Здравейте, само тази тема открих, а не искам да спамя по другите.
Тъй като сме в състояние на извънредно положение, а скоро ми предстои раждане...Не мога да намеря педиатър, който да ни посети след изписването и вече се чудя какво ще правя... Благодарна съм на всякакви съвети...

# 4
  • Мнения: 59
Здравейте, само тази тема открих, а не искам да спамя по другите.
Тъй като сме в състояние на извънредно положение, а скоро ми предстои раждане...Не мога да намеря педиатър, който да ни посети след изписването и вече се чудя какво ще правя... Благодарна съм на всякакви съвети...
Мога да ви дам номера на нашия педиатър, но незная дали и тя ще се съгласи да дойде на посещение във вас Simple Smile

# 5
  • Мнения: 15
Здравейте, само тази тема открих, а не искам да спамя по другите.
Тъй като сме в състояние на извънредно положение, а скоро ми предстои раждане...Не мога да намеря педиатър, който да ни посети след изписването и вече се чудя какво ще правя... Благодарна съм на всякакви съвети...
Мога да ви дам номера на нашия педиатър, но незная дали и тя ще се съгласи да дойде на посещение във вас Simple Smile

Може да ми пишете на лични, много мило от ваша страна! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт