Звънят новогодишните звънчета, а малкото октомврийче рита с крачета 2019 - Тема 3

  • 16 679
  • 758
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Оле падам 12 часа сън!!! Детето ми на 9 години не е спало още така. Завиждам ви мноооого. Как да стане и ние да спим така не зная Sad(
Вечер не е баш кошмар, ама.аз с моята анемия ако не спя 8 часа без прекъсване съм труп. И съответно с тези 2 прекъсвания....не се наспивам качествено! Но можеше и по-зле да е вероятно!!

# 481
  • Мнения: 549
Мами, вие до къде почиствате ушичките?

# 482
  • Мнения: 989
Само ушната мидичка, вътре изобщо не бъркам.

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз бъркам с бебешката клечица. Знам обаче, че казват, че трябва с крайчето на хавлия и нищо повече.

# 484
  • Мнения: 549
Да, и аз така.
Но виждам, че има малко ушна кал, не знам как да процедирам...

# 485
  • Мнения: 1 136
Може ли да обясните за тези тихи книжки, че ми стана интересно? Това тези, които са от плат и струват 60лв ли са?

Също така на тема книжки - знам, че има сега една поредица на Дисни - златната колекция. Някоя мама знае ли от къде се взимат? Гледам в олх продават старите вече излязли, а тези, които сега излизат по вестникарските будки ли ги продават?

# 486
  • Мнения: 404
Да, и аз така.
Но виждам, че има малко ушна кал, не знам как да процедирам...
Ние бяхме на док заради ушната кал. Беше ужасно много в каналчето и миришеше ужасно. Изписаха ни маслинено олио, натурално, по 1 капка преди лягане. След баня, докато я кърмя й слагах и то я размекна и изтичаше. После леко с клечица попивах и вече няма проблем.

# 487
  • София
  • Мнения: 123
Добро утро момичета Simple Smile искам да се допитам до вас ... беба снощи заспа в 12 и още си спи сладко. Вече започвам да се притеснявам. Това е всеки ден. Преди ставаше към 9-10 да хапне ама вече си откарва до 11-12. Това нормално ли е? Става щастлива и всичко друго е 6 ама това спане извънземно....
И ние сме така: от 11 вечерта до 12 на другия ден. Аз обаче ставам да й правя мляко и тя си го изцоква в сънно състояние и после в сънно състояние се оригва. Промрънква към два, после към 8, явно е гладна, но не се събужда, сънят явно надделява над глада. Но, както казах, аз си я храня в съня и тя си спи докато яде. Изобщо не си отваря очите.

# 488
  • Мнения: 77
Момичета я кажете какво става малкия привечер между 5,6 като се събуди и мн плаче чак се задавя гърлото му пресъхва,няма оспокояване незнам ,храняго вода му давам,пампераса му сменявам и той си продалжава да се дере.Незнам да не го боли нещо една вечер така ни изплащи много дукато си спеше събужда се и много рев даже го саблякохме врче незнаем какво му е.Моя мъж мисли че е отнедоспиване или е гладен още той си яде по 150.По чудо се успокоява след след 50-60 минути.Спорет вас какво може да е.Аз мисля че го боли коремчето защото после се беше изакал и беше щастлив.Мисля че не е запек защото е нормално като пюре.

# 489
  • Мнения: 610
Тихата книжка ни е подарък, но във фейсбук съм попадала на страници където има много яки готови. Доста ѝ се радва, аз все ѝ я давам.
Аз чистя само излязлата ушна кал с бебешка клечка, всеки ден има излязла.
Вече е започнала да вика, като се изкефи на нещо и се извикне 😁 на огледалото като се гледаме много се радва.
Бебка спи от 22:00 до 07 или 08 с едно ставане около 04:00, а аз съм по-изморена от преди когато ставаше през 2 часа. И аз съм с талъсамия и явно натрупаната умора вече си казва думата, съживявам се след кафето чак.

# 490
  • Мнения: 1 521
Josefin пусни после снимка на напудреното куче след груминг. Моите милите само бодилите им махам и калта от лапите.

При нас също има промяна в спанео от няколко дни. Спи повече, но не продължително, а по често. Много е поспалив. И аз се чудя какво става. Дано е някакъв период просто и после да стане По добре. Иначе имаше две седмици в които спеше от 9 вечерта до 5-6 сутрин, от няколко дни вече става отново в 1-2.

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Орезелиха кучето! За 55 евро е като проскубан. Той е бишон, тази му офъкала главата както аз един път бях направила. В Бг за 30 лв го правят уникален просто. Тук 2 пъти вече го фъкат, аман!!
Ето го направен в Бг:

И ето в австрия как умеят. Ушите му стърчаха неща , които доподстригах!!


Детето ме мрази. Карахме се вчера дето съм го завела при тази и така....
В инстаграма ми го има още няколко пъти супер сладък, направен в Бг.
Stanitrich , профилът ми е отворен..

# 492
  • Мнения: 1 521
Брей тия нашите наистина са много добри.
А на втората снимка е сякаш аз съм го подстригвала Grinning

# 493
  • Мнения: 3 978
Леле josefin останаха ми очите,много ви е сладко кученцето но и в бг го правят кукла...Какво да ви кажа ние сме в егати филма нито спим повече нито пък ядем по малко,заспиването ни е кошмар ,мъчи се по един час да заспи и то с помощ от мен...преди заспиване лудия рев,няколко вечери се събужда в 3 да яде,всичко точно но ядем с рев и по два часа се мъчим да заспи явно сме пак в някакъв период почти на 4 месеца е ...

# 494
  • Мнения: 1 521
А дали пък не започват да осъзнават все повече неща, все повече виждат и им е интересно, а това води до превъзбуда и много нова информация за мозъка и затова да заспиват трудно.

Общи условия

Активация на акаунт