Каква е разликата между VIP стаята и обикнов. в "Св.София"

  • 1 493
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
... наистина е хубаво да видиш предварително обстановката в която ще се намираш ...

Има безплатна обиколка всеки петък, запиши се в групата и можеш да разгледаш всички отделения от вътре + лекция + преглед на ехограф  Peace

# 16
Благодаря отново Никол още другия петьк ще поработя по вапроса една обиколка няма да ми се отрази никак зле нито пак лекцииката  Mr. Green

# 17
А къде и как става записването за тази безплатна петъчна обиколка?
Трябва ли да се следи бременността там, или няма подобни условия?

# 18
Аз раждах там миналия месец и бях и в единичен и в двоен ВИП за малко. Разликата между стаите е огромна. В единичния те наблюдават на всеки 10-тина минути, а и отношението на персонала е много по-добро. Свижданията са много по-дълги. Мъжа ми оставаше при мен до 10-11 вечерта. Има разлика на 2-рия и 5-тия етаж. На 2-рия можеш да си вземаш бебето когато и за колкото време искаш (можеш  да си почиваш от време на време), докато на 5-тия е постоянно при теб, а това си е уморително. Ако имаш възможност си вземи единичен на 2-ри етаж. Ако аз раждам пак, със сигурност така ще направя.
По същото време с мен беше и моята приятелка, но в обикновена стая. Не беше много хубаво - 6 с една баня и тоалетна, искаш да си почиваш, другите си говорят, представи си какво става във времето за свиждане. Тя идваше да кърми бебето си при мен. това е, което аз видях, но за всеки е различно. Разгледай и прецени. Запиши се на 9202031 - искай да те свържат с училището

# 19
  • Мнения: 2 309
Аз също бях в единичен ВИП, не ми пукаше за тв или хладилника. Най-големият плюс е, че си имаш собствена баня - гнус ме е от общите. Но най-важното е , че бебчо си е при теб, а и отношението на персонала е съвсем различно. Имах нещастието 2 дни бебето ми да е в детското отделение и се държаха отвратително - на въпроса ми след раждането - как е детето, те ми отговориха - ми не виждаш ли че е добре Shockedпосле като помолих да ми покажат как се слага бебето на гърдата , отговорът беше - ти за 9 месеца една книга ли не си прочела Twisted Evilкато се качих във вип отделението идваха през 5 минути да ме питат имам ли нужда от нещо и с какво да ми помогнат.

# 20
  • София
  • Мнения: 563
По същото време с мен беше и моята приятелка, но в обикновена стая. Не беше много хубаво - 6 с една баня и тоалетна, искаш да си почиваш, другите си говорят, представи си какво става във времето за свиждане. Тя идваше да кърми бебето си при мен. това е, което аз видях, но за всеки е различно. Разгледай и прецени. Запиши се на 9202031 - искай да те свържат с училището
Да, ама в обикновените стаи не разрешават да влизат външни хора-излизаш вън.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 323
Аз раждах по други времена но сега като лежах в Тина Киркова (или Света София) и слушах майките във "двоен" ВИП е най добре защото :
                      1. Винаги можеш да имаш гости ( а ти можеш и да им откажеш )
                      2. Обръщат ти повече внимание понеже си плащаш .
                      3. Избираш кога да си вземеш бебето.
                      4. Чистят по старателно.
                      5. Има с кого да си говориш и да обменяш опит.
                      6. Ако ти стане лошо има някой да викне помощ.
                      7. Колко жени ползват тоалетната няма значение поне за мен тъй като си я почиствам основно със сапун и после със спирт и памук преди всяко ползване. Преди раждането ти правят клизма така че следващите 2 дни можеш да не се притесняваш от общото ползване. А живот и здраве на 3 ден те изписват.
   Това научих аз и за себе си съм решила. Ти ще си решиш за теб.
Леко раждане и успех.

Общи условия

Активация на акаунт