?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 489 763
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 12 540
  • София
  • Мнения: 3 959
Гледах и се чудих има ли нещо ефективно, защото в момента има и ми прилича на това, което си показала, но пак влиза студ.

# 12 541
  • Мнения: 2 147
Не мога да намеря много свестни снимки, но такъв тип уплътнение дали ще свърши работа, като в линка по-долу. Или не е само за долната й част, а за 4-те страни?

https://woops.bg/product/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%80%D1 … 0%BD%D1%86%D0%B5/

# 12 542
  • Мнения: 2 774
Трябва да купим стопер за пода/стената в банята за новия ни апартамент. До сега не съм слагала у дома от въпросните стопери.
Разгледах в нета, но не знам какъв вид ще е най-подходящ за баня.
Какъв да вземем ?
В Джъмбо дали продават такива стопери, понеже имаме път тези дни?

# 12 543
  • Мнения: 39 795
За какво точно ви е стопера?
Нашата врата в банята, за да не си удря дръжката в плочките на самата плочка съм залепила малко силиконово "бобче" и с години не е мръднало. Но и не се мокри.

# 12 544
  • Мнения: 2 147
Трябва да купим стопер за пода/стената в банята за новия ни апартамент. До сега не съм слагала у дома от въпросните стопери.
Разгледах в нета, но не знам какъв вид ще е най-подходящ за баня.
Какъв да вземем ?
В Джъмбо дали продават такива стопери, понеже имаме път тези дни?
Такова нещо дали ще ви свърши работа? https://www.home-max.bg/stoper-za-drujka-na-vrata-silikonov/
С такива съм и съм много доволна!

# 12 545
  • Мнения: 1 497
Бихте ли ми препоръчали магазин(предвид обстоятелствата по-добре онлайн такъв),в който има хубави мъжки палта до 150-160лв.?

# 12 546
  • Мнения: 2 774
Много ви благодаря за идеите за сропер за банята.
Трябва ми, за да не се удря вратата в плочките ма стената.
А тези силиконови "бобчета" много мо допаднат.
От къде мога да купя такива?

# 12 547
  • Мнения: 2 147
Бихте ли ми препоръчали магазин(предвид обстоятелствата по-добре онлайн такъв),в който има хубави мъжки палта до 150-160лв.?
Не знам дали са хубави и качествени нещата, но тези дни гледах големи намаления тук: https://bg.factcool.com/mzhe/mzhko-obleklo/mzhki-yaketa-i-palta/ … p;_=1606838153823. Валидни са още няколко часа. Хвърлих бърз поглед, тези с вълна в състава са от моделите над 100 лева вече. Казвам го, понеже държа палтото да има вълна в състава. Ако не е фактор за вас, има и много по-евтини модели. Нека някой да се включи и да сподели дали сайтът е читав.
Редактирам: Видях отрицателни мнения за този сайт в БгМамма. Като цяло дрехи от СпортсДайрект, но на по-високи цени, отколкото в MyMall.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 18:15 от Contempladora

# 12 548
  • София
  • Мнения: 3 959
Не мога да намеря много свестни снимки, но такъв тип уплътнение дали ще свърши работа, като в линка по-долу. Или не е само за долната й част, а за 4-те страни?

https://woops.bg/product/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%80%D1 … 0%BD%D1%86%D0%B5/


За страните е предимно, но ще слагам навсякъде. Взех самозалепващо, тип пяна. Да видим ще има ли подобрение.

# 12 549
  • Мнения: 5 023
Много ви благодаря за идеите за сропер за банята.
Трябва ми, за да не се удря вратата в плочките ма стената.
А тези силиконови "бобчета" много мо допаднат.
От къде мога да купя такива?
В стриотелните хипермаркети има, малко по-широки от дръжките на вратите са нашите.

# 12 550
  • София
  • Мнения: 11 758
Много ви благодаря за идеите за сропер за банята.
Трябва ми, за да не се удря вратата в плочките ма стената.
А тези силиконови "бобчета" много мо допаднат.
От къде мога да купя такива?
Също съм със стопери на външната врата и банята. Много са красиви стоманени топчета. Купих ги от Баухаус или някакъв подобен голям магазин, имаше ги на много места, но трябва да се забият в земята , става с бормашина, но си заслужаваше малкото разбиване на плочата.

# 12 551
  • Мнения: 1 843
С какво мога да изолирам пвс врата? Затворена е, но усещам как влиза студено.
Извикай първо някой да я погледне - може да трябва само пантите да се регулират.

# 12 552
  • Мнения: 4 628
Ако имам съмнения за ангина с какъв видлекар да се консултирам? Унг? С личната няма да стане.

# 12 553
# 12 554
  • София
  • Мнения: 9 979
Масаж на гръб, включва ли и ръцете?

Общи условия

Активация на акаунт