?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 507
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 13 785
  • Мнения: 54 474
Бонго, бе, за регулиране на Т и обороти на центрофуга става дума.
Виж, че някои не можели.

# 13 786
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 221
Бонго, бе, за регулиране на Т и обороти на центрофуга става дума.
Виж, че някои не можели.
глупости !!!  късно си се включила в полемиката Smiley
за пране, перални и екстри се превърна темата.
моята пералня върти наляво и надясно, често върви и напред, подскача, справя се добре с центрофугирането.
дали е на 60 (по програма) или 65 градуса зададени ръчно  аз не виждам проблем. въшките ги пера на 90.
мръсен не съм ходил.

# 13 787
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 290
Сушилнята е некачествена, щом мачка всичко. От темата за сушилните го знам.
Сигурно е така, купих я заради размера, иначе никога нямаше да се спра на тази марка. Ужасно ме дразни и по други причини, ама ще я търпя - на една година е.

# 13 788
  • от Луната
  • Мнения: 1 752

ММ ми е дал задачата да избера друг, и иска тези дни да купуваме, а аз съм като в небрано лозе- нулеви Т, но фрост, някакви други неща..
Чудя да вземам ли най- базовия модел с повече гаранция или да гледам някакви "екстри".
Това с хладилника го играх преди 2 дена. Подозирах, че моя си заминава, но се надявах да изкара поне още 3 - 4 месеца и след четене на съответната тема си избрах модел и марка, но си направих сметките без кръчмар Wink. Фризера отказа и то в момент в който трябваше свинското да се прибере в него и добре, че имах план Б в апартамента на родителите ми. Съответно и с парите не бях подготвена и се наложи спешно да избирам нещо бюджетно. Избрах https://www.gorenje.bg/produkti/golemi-domakinski-uredi/khladiln … nrk6191ew4/735821 най-вече заради гаранцията от 5 г, а и при родителите ми е Горение на 20 г и работи безотказно. Но закона за всемирната гадост пак ме хвана и се оказа, че баш този го няма в магазина, Горение са в почивка до 4.01 и следователно преди 10.01 няма как да се сдобием та си взех https://www.gorenje.bg/produkti/golemi-domakinski-uredi/khladiln … k6181ps4/20002936 . Малко ми малее фризера, но ще го преживея, а и спокойно ще си дебна промоция, която ме устройва на желания хладилник Wink

# 13 789
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Моля ви се, стига с тези перални и уреди. И на мен ми беше интересно първите 5 страници, ама писва вече. Преместете се в темата за перални.

Мир Вам!

# 13 790
  • Мнения: 10 451
Нещо с което да залепя дебел найлон към гол бетон, и да го държи сравнително здраво? Хартиено тиксо не става, по-лепящо... Не ми трябва да го махам после, може да си стои..

# 13 791
  • Мнения: 19 059
Нещо с което да залепя дебел найлон към гол бетон, и да го държи сравнително здраво? Хартиено тиксо не става, по-лепящо... Не ми трябва да го махам после, може да си стои..

Изолирбанд?

# 13 792
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Нещо с което да залепя дебел найлон към гол бетон, и да го държи сравнително здраво? Хартиено тиксо не става, по-лепящо... Не ми трябва да го махам после, може да си стои..
С пистолет за топъл силикон,дали ще стане? Ако издържи  найлона.

# 13 793
  • Мнения: 10 451
Нещо с което да залепя дебел найлон към гол бетон, и да го държи сравнително здраво? Хартиено тиксо не става, по-лепящо... Не ми трябва да го махам после, може да си стои..
С пистолет за топъл силикон,дали ще стане? Ако издържи  найлона.
Тц, тежко му идва. На силикона де, че е трябва да държи около 3м и пада.. Гледам някакви самозалепващи ленти от тоз тип...
https://www.home-max.bg/bitumna-lenta-sika-multisil-5-sm-h-10-m-siv/
Това май ще пробвам

# 13 794
  • София
  • Мнения: 4 548
Нещо с което да залепя дебел найлон към гол бетон, и да го държи сравнително здраво? Хартиено тиксо не става, по-лепящо... Не ми трябва да го махам после, може да си стои..
С пистолет за топъл силикон,дали ще стане? Ако издържи  найлона.
Тц, тежко му идва. На силикона де, че е трябва да държи около 3м и пада.. Гледам някакви самозалепващи ленти от тоз тип...
https://www.home-max.bg/bitumna-lenta-sika-multisil-5-sm-h-10-m-siv/
Това май ще пробвам
Има армирани лепенки такива широки. Те лепят яко. Има и двустраннолепящи монтажни ленти. С такава лепих кабелни канали под тавана. Има и строителни найлони с лепенка в единия край (ако това е целта на занятието).

# 13 795
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Моля ви се, стига с тези перални и уреди. И на мен ми беше интересно първите 5 страници, ама писва вече. Преместете се в темата за перални.

Мир Вам!
Ха- ха , то аз попитах и се почна..Мисля да замълча, че ще трябва да взимам и готварска печка...а за хладилниците има малко по- назад Simple Smile Обаче за пералните стана в повече Simple Smile
Ами ако сте забелязали, по Коледа и НГ вечно гърмят уреди и сдават багажа.Тематично някак си Simple Smile

# 13 796
  • Мнения: 12 145
Camille Clo, точно за този преходник имам въпрос.
И аз по препоръка на Пав го взех и го сложих на контакта за пералнята и сушилнята. На Коледа включихме и Оптигрила в кухнята, който явно е на същия токов кръг. Падна бушонът, няма повредени уреди, но Соното не спира да пиука. Сега седи извадено от тока, защото не намираме как да го ресетнем. Или е изгоряло?
При мен го отремонтираха във фирмата, лесно беше, защото са ми в града. Само че, при мен изцяло не подаваше ток, след ремонта казаха, че е било прекратено високо входящото напрежение. Поне не изгоря пералнята или съдомиялната, а соното замлъкна и не подаваше ток. Гаранционен ремонт мина, не ми взеха нищо за това.

# 13 797
  • Мнения: 9 193
Моля за идея, паричен превод от Израел в България?
трансфер уаиз , не работи / револют също

# 13 798
  • София
  • Мнения: 13 736
Пей пал?

# 13 799
  • Мнения: 4 217
Дали знаете от къде мога да си купя подобни кашпи и свещници?Или да ми кажете в коя тема да попитам?
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 08:26 от Morkovel99

Общи условия

Активация на акаунт