?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 319
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 5 550
  • София
  • Мнения: 7 190
Добре че беше извънредното положение, за да може такива като мен, дето хич не са по готвенето, да се понаучат на някой и друг трик. 😁

# 5 551
  • Мнения: 9 184
Малко помощ моля......понеже повече потребители са тук ...

п.с. Благодаря на всички за отговорите
Личната утре ще ни види и ще пусне изследвания.

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 00:05 от pinko

# 5 552
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Прилича на копривна треска.

# 5 553
  • софия
  • Мнения: 25 460
Не харесвам даването на диагноза по снимка, но може да е: претопляне, зъби, скарлатина, варицела.
За скарлатината погледни езика.
За варицелата до ден трябва да станат пъпчици с течност.

# 5 554
  • Португалия
  • Мнения: 3 963
За варицелата най- показателни са обривите в лигавици,слабини...пубиса,даже небцето- цялото тяло

# 5 555
  • Мнения: 54 425
На мен на алергично ми прилича.
Чеше ли се?

# 5 556
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Детето, дано бързо се оправи! Но аз бих потърсила мнение от лекар.
Да питам къде се изключва проверката на думи в WORD? Нали знаете, едно вълнообразно подчертаване. На всяка отделна дума знам как се маха - десен бутон, игнор. Но на целия текст? Че много ме дразни.

# 5 557
  • Мнения: X
На розеола ми прилича - шестата шарка. Лично моите деца я караха с 39-40 С температура, 3-4 дни и после избиха обривите. Характерна е за малки деца до 3 годишна възраст.

# 5 558
  • Мнения: 18 997
Детето, дано бързо се оправи! Но аз бих потърсила мнение от лекар.
Да питам къде се изключва проверката на думи в WORD? Нали знаете, едно вълнообразно подчертаване. На всяка отделна дума знам как се маха - десен бутон, игнор. Но на целия текст? Че много ме дразни.

Виж в сайта им: https://support.office.com/en-us/article/turn-spell-check-on-or- … b006-061163c8d01a

# 5 559
  • Мнения: 2 015
Малко помощ моля......понеже повече потребители са тук ...
малкия с 2 дена т. 37-38 киселее днес ...този обрив
идея?
Скрит текст:





Милата душица.. Ако нямаше температура, бих помислила, че е  слънчева алергия, но щом има, трябва да го види непременно лекар.

# 5 560
  • Мнения: 12 125
Да питам къде се изключва проверката на думи в WORD? Нали знаете, едно вълнообразно подчертаване. На всяка отделна дума знам как се маха - десен бутон, игнор. Но на целия текст? Че много ме дразни.
Маркираш целия текст, след това следваш стъпките. Ако нямаш отметка на автоматично разпознаване на езика, най-вероятно го проверява като английски и това е причината да бъде целия подчертан. Ако искаш, въобще не проверявава - отметка в другото квадратче.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 18:54 от Camille Clo

# 5 561
  • Мнения: 54 425
Ей, да си жива и здрава, Camille Clo!
И аз не го знаех, благодаря ти! Flowers Hibiscus

# 5 562
  • Мнения: 12 125
DeVa®, трябва да имаш инсталиран пакет за проверка на правописа. Прави се от панела, в дясно, езиковия таб. При избора на българска клавиатура, независимо дали се ползва фонетична или БДС, трябва да се инсталира български език.
А другата хитринка, за по-бързо маркиране на целия текст, необходимо в конкретния случай, особено, когато са много страници, е клавишната комбинация Ctrl+A.

# 5 563
  • София
  • Мнения: 2 934
Има ли македонци? Гледам снимките на един познат женен за македонка, родило им се е дете и имат някакви снимка на някакви гащи, по скоро ластиците им, накачени по полилея? Това някаква традиция ли е? Не ми е удобно да му пиша сега.

# 5 564
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Моето семейство е на половина македонско, но честно казано не знам за такова нещо. Нито от тези в България, нито от тези в Македония.

Общи условия

Активация на акаунт