?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 258
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 165
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
малка бутилка любим алкохол.
два билета за театър.
книга...

# 166
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Направи му кекс.
Вземи къпкейове от Take a cake ( за Сф)

# 167
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
И аз мисля като Добри, но да не го възприеме като намек за среща...Дано се познавате добре.

# 168
  • Мнения: 68 647
Още един-два шоколада му вземи..щом това е разменната монета...

# 169
  • Мнения: 181
Не, не се познаваме добре. Нямаме нищо един към друг, просто сме добри колеги и двамата сме обвързани. Приятелката му е надалече така че отпада това с двойните билети... алкохол не знам какъв му е по вкуса...

# 170
  • Мнения: 54 420
Нямам въпрос, но в предната тема се питаше за връщане на изтекъл, отдавна, международен паспорт.
Върнах го днес, никакъв намек за глоба нямаше. Peace

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 20:59 от DeVa®

# 171
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нямам въпрос, но в прената тема се питаше за връщане на изтекъл, отдавна, международен паспорт.
Върнах го днес, никакъв намек за глоба нямаше. Peace
И понеже не съм чела предната тема (то има ли изчитане!!?Satisfied), тази информация ми е много полезна. Благодаря!

# 172
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
За да се регистрираш и да ползваш DSK mToken... какъв регистрационен код трябва да се въведе... нИ мо`а сА сетя... Wink

# 173
  • София
  • Мнения: 6 173
Нямам въпрос, но в предната тема се питаше за връщане на изтекъл, отдавна, международен паспорт.
Върнах го днес, никакъв намек за глоба нямаше. Peace
Явно наистина е изтекъл отдавна. На мен лятото не ми приеха такъв, за да не ме глобят и ме посъветваха да изчакам да мине 1 г. + 3 месеца от датата, до която е бил валиден, за да го върна.

# 174
  • Мнения: 54 420
Аз уточних, че е отдавна. Много след срока.
Важно е да се знае, защото в предната тема имаше и коментари, че глоба се дължи винаги.

# 175
  • Мнения: 9 776
Дължи се глоба, но ако попаднете на разбран служител, може да направи компромис. Личен опит имам.

# 176
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
и аз съм на мнение, че зависи от служителя.
едната не ни глоби, независимо, че паспорта на детето беше изтекъл преди половин година.
другата отказа да ми даде готовия паспорт защото (!) платежното е на името на бащата.
самата тя цитира, че готовия документ може да се взме от всеки от двамата родители, но не ми го даде.

# 177
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
И аз имам опит. Глоба 20 евро. Беше изтекъл преди 2 месеца. Предложиха ми да изчакам още месец, т.е. да минат 3 месеца от изтичането му, за да не ме глобяват. Не ми беше сделка така, посолството ми е на 150 км, по- евтино ми излезе да си платя глобата.

# 178
  • Мнения: 54 420
Не говорим за 2 месеца.
А за 15+ години.
И за БГ, не за чужбина.

# 179
  • Мнения: 5 002
Моля ви спешно за помощ относно едни билети. Тръгнах да резервивам в Уиз еър, но най-намалените билети без багаж. 6 билета. Искам само на 1 от тях да купя чекиран багаж, но не става заради Уиз Клуб, защото трябва да ги резервирам заедно шестте. Колко струва ако допълнително си доплатя чекиран багаж?

Общи условия

Активация на акаунт