?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 254
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: X
Здравейте, имате ли идея как мога да получа контакт на HR специалистите на продукция 7/8?
https://sedemosmi.tv
Ом менюто избери контакти и пиши мейл.

# 1 276
  • Мнения: 68 647
Тета, не по-късно от 2021, не означава, че не може и сега да ги издават

Означава, че има гратисен период, в който да се подготвят технически и прочее.
Означава, че нормата на чл 36 НЕ влиза в момента на приемането й. Прилагането й е отложено до краен срок. Той може да бъде и продължен.
Попитахте защо чл.36 не се прилага в момента и защо никой нямал паспорт с 10г валидност. Отговорих ви!

# 1 277
  • софия
  • Мнения: 25 459
Те по принцип са за 10. И аз смених този месец ЛК, до 2030 важи.
Но те спорят за международните паспорти.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Сутрин не съм особено проницателна. И паспорт тогава правих, но е прибран на много скришно място и няма да ровя да го обследвам.

# 1 278
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Подадох за всичките документи заявления началото на януари и нито някой ме е питал, нито в заявлението имаше графа дали за 5 или за 10 години го искам паспорта. Имаше някъде по вестниците писано, че е предложено да станат за 10 години валидност, но тепърва ще се приема.

# 1 279
  • Мнения: 68 647
Прието е вече. Отложено е прилагането.

# 1 280
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Прието е вече. Отложено е прилагането.
Моля те, напиши го още три пъти, дано се схване и прочете:)

# 1 281
  • София
  • Мнения: 9 850
Едва ли Simple Smile
Чукча писател, не читател Simple Smile

# 1 282
  • Мнения: 68 647
Не мога да вляза в олх-някой друг с подобен проблем. Върти, върти и до там. От телефона пробвам. Получих известие за ново известие от там, но не мога да вляза да го прочета. Идеи?

# 1 283
  • софия
  • Мнения: 25 459
Нямам проблем с olx.

# 1 284
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 204
Не мога да вляза в олх-някой друг с подобен проблем. Върти, върти и до там. От телефона пробвам. Получих известие за ново известие от там, но не мога да вляза да го прочета. Идеи?
не са разбрали за паспортите... он ОЛХ. повтори им го  rotfImbo

пп. бачка без проблем

# 1 285
  • Мнения: 68 647
Като излезе в ДВ, ще го оповестим. Сега е ранХо......Satisfied....за паспортите.

От компютър влязох. Но от тела упорито ми забива...що така, токинг ли ми иска, не знам....Rolling Eyes

# 1 286
  • Мнения: 128
Здравейте, бихте ли ми казали къде във Варна има платен паркинг около 3то възраждане за използване около седмица , благодаря

# 1 287
  • софия
  • Мнения: 4 180
Тета, аз сега пробвах и влизам от телефона без проблем.

# 1 288
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Тарталета, а върнатите стоки после ги пускат в продажба като редовни ли?
Всъщност, то ако е дреха, дали е пробвана в магазина или вкъщи, няма голяма разлика. Даже в магазина е по-малко хигиенично.

Всъщност нямам идея. За дрехите- със сигурност, ако не са дефектни. Все пак условието да върнеш нещо, е да е в оригиналната си опаковка и с етикет. Всички кашони от електроуреди ги пазя първия месец заради това условие. Не вярвам очевидно ползвана вещ да се върне в продажба, не съм попадала на такива лично аз( например, прахосмукачка).

# 1 289
  • Мнения: 4 127
sport depot закъсняват ли много с преводите за върнати стоки
пише , че до 14 дни трябва да ги върнат по сметка
минаха 20, няколко пъти им звънях и писах-все проверяват
поне един талон за намаление да дадат Smile

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 15:11 от The Invisible

Общи условия

Активация на акаунт