?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 622
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 3 585
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Аз се регистрирах на 3.02,заповед имам от 1.02. Казах ми 7 дни за регистрация в БТ и 3 месеца в НОИ, това беше преди извънредното положение, сега не зная как е...

# 3 586
  • Мнения: 13 555
Къде се продава майонезата на Maggi? Търсих в кварталната Billa – няма. В Metro май също не съм виждала. Само в Kaufland не съм проверявала все още.
В Кауфланд има, видях я на витрината с месото, сирената и салатите.

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 21:25 от Пролетно цвете

# 3 587
  • Мнения: X
На витрината с обслужване?? Насипна ли е?

# 3 588
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Благодаря! Интересувам се от тази. Май я има в Metro, в крайна сметка. Ще проверя, като ходя.

А вкусна ли е, някой пробвал ли я е? Ние много харесваме Hellman's, даже мога да кажа, че е единствената, която признаваме.

# 3 589
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 241
Какво количество джинджифил на ден може да се консумира профилактично? Като резенче, с големина 10 стотинки например. В интернет намирам грамаж, ориентировъчно искам да знам, че нямам везна.
С големината на монета от 1-2лв. Пише за 4 г в нета.
освен ширината (диаметъра) може би е от значение и дебелината. Smiley
за каква профилактика говорим ?

# 3 590
  • София
  • Мнения: 11 716
......................
.................. Ние много харесваме Hellman's, даже мога да кажа, че е единствената, която признаваме.
+ много по 100!  Това е и нищо друго не ми харесва.

# 3 591
  • София
  • Мнения: 3 951
Може ли да препоръчате компютърни части втора употреба? Да са коректни.

# 3 592
  • Мнения: X
......................
.................. Ние много харесваме Hellman's, даже мога да кажа, че е единствената, която признаваме.
+ много по 100!  Това е и нищо друго не ми харесва.
Аз пък на Жiрновъ много харесвам. Да, знам, че е украинска, евтина и прочее, ама ми е най-вкусна от купешките.
Ама най си харесвам моята домашна проста майонеза Simple Smile
Скрит текст:
В 330 мл чаша (големите керамични за топли напитки) чуквам яйце, доливам до 1 см под ръба олио, щипка сол, лимонов сок и разбивам бавно с пасатора. После слагам чаена лъжица с връх горчица.
Като я подкарам с един хляб, за 2 дни няма никой.

# 3 593
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 241
Може ли да препоръчате компютърни части втора употреба? Да са коректни.
частите да са коректни ??? Smiley

# 3 594
  • Мнения: 500
КАкви документи ми трябват за Бюрото на труда, не искам обезщетения, а само търсене на работа.

# 3 595
  • София
  • Мнения: 3 951
Може ли да препоръчате компютърни части втора употреба? Да са коректни.
частите да са коректни ??? Smiley


И частите, и фирмата, абе... всичко. Grinning

# 3 596
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Краш компютърс - за отделни части не съм ги ползвала, но за цели конфигурации и лаптопи - да.

# 3 597
  • Мнения: 41
КАкви документи ми трябват за Бюрото на труда, не искам обезщетения, а само търсене на работа.
Ти ще си първи случай Евър.
Пускаш заявление.

# 3 598
  • Мнения: X
Аз имам един по-безумен въпрос.
Мисля, но не съм сигурна, че преди да започна работа през 2018 в сегашната фирма, освен в БТ, подадох документи и в НОИ. Помня, че ходих после в БТ да уведомя, че съм започнала работа, обаче за НОИ наистина не съм сигурна, никакъв спомен нямам. Има ли къде да проверя?

# 3 599
  • Мнения: 4 808
КАкви документи ми трябват за Бюрото на труда, не искам обезщетения, а само търсене на работа.
Лична карта и диплома ако не сте се регистрирали досега.

Общи условия

Активация на акаунт