?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 487 880
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 12 555
  • Мнения: 12 236
Масаж на гръб, включва ли и ръцете?
Не

# 12 556
  • Мнения: 4 358
Имам въпрос относно използването на Зуум. Ще бъда на онлайн интервю. Ще бъде през телефона, но там има ли начин едновременно да виждам себе си и отсрещната страна?

# 12 557
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Има ли начин за почистване на бяла, изкуствена елха?

# 12 558
  • Мнения: 5 012
Имам въпрос относно използването на Зуум. Ще бъда на онлайн интервю. Ще бъде през телефона, но там има ли начин едновременно да виждам себе си и отсрещната страна?
Да, аз "ходя" на йога в Зуум и се виждаме всички.

# 12 559
  • Мнения: 24 560
Искам да регистрирам по настоящ адрес лице в мое жилище. Трябва ли да отидем заедно или мога сама да го свърша, ако нося личната карта на човека? Не ми се иска да го разхождам и карам да чака в този студ

# 12 560
  • София
  • Мнения: 11 739
Има ли начин за почистване на бяла, изкуствена елха?
До колкото зная те се разглобяват и може да се натопи в топла вода и препарат, изплакваш и е като нова.

# 12 561
  • Мнения: 69 138
Искам да регистрирам по настоящ адрес лице в мое жилище. Трябва ли да отидем заедно или мога сама да го свърша, ако нося личната карта на човека? Не ми се иска да го разхождам и карам да чака в този студ

Той попълва също заявление.

# 12 562
  • софия
  • Мнения: 25 718
Искам да регистрирам по настоящ адрес лице в мое жилище. Трябва ли да отидем заедно или мога сама да го свърша, ако нося личната карта на човека? Не ми се иска да го разхождам и карам да чака в този студ
Виж какво е описала твоята администрация - http://iisda.government.bg/adm_services/services/service/2107
Не мисля, че ще е проблем само ти, като собственик, да отидеш с попълнени вкъщи документи, без човека, който искаш да регистрираш. Може и да им се обадиш да ги питаш, за да не се разкарваш напразно.

# 12 563
  • Мнения: 12 236
В момента няма наплив към службите ГРАО. Може първо ти да отидеш, да подпишеш при тях и след това лицето, да подаде заявление. Не забравяй копие от нотариалния акт.

# 12 564
  • Мнения: 24 560
Мерси! Никой не ми каза нот.акт да нося! Но трябва и двамата да отидем

# 12 565
  • Мнения: 1 212
Някой да е чул/разбрал за някаква допълнителна помощ за пенсионерите с минимална пенсия? Нещо от социалното може би?
Баба твърди, че е чула по новините, но не знае какво точно!

# 12 566
  • София
  • Мнения: 11 739
Някой да е чул/разбрал за някаква допълнителна помощ за пенсионерите с минимална пенсия? Нещо от социалното може би?
Баба твърди, че е чула по новините, но не знае какво точно!
Снощи в Референдум казаха, че ще раздават продукти, но не зная как става не се заслушах много, защото страшно ме издразниха и превключих канала, беше като рекламно предаване за ГРОБ

# 12 567
  • Мнения: 10 621
Някой да е чул/разбрал за някаква допълнителна помощ за пенсионерите с минимална пенсия? Нещо от социалното може би?
Баба твърди, че е чула по новините, но не знае какво точно!
Снощи в Референдум казаха, че ще раздават продукти, но не зная как става не се заслушах много, защото страшно ме издразниха и превключих канала, беше като рекламно предаване за ГРОБ
Това да не е - https://www.redcross.bg/news/view?nwid=24073

# 12 568
  • Мнения: 4 358
Момичета, благодаря, справях се с Зуума. Да питам, това приложение за телефона - Зуум, платено ли е?

# 12 569
  • Мнения: 3 417
Има ли в Джъмбо подобни одеала  ?
И ориентировъчна цена .

Общи условия

Активация на акаунт