Работа в Съдърланд или друг кол център - Пловдив

  • 4 036
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Кандидатите трябва да са на ниво B1. Целта на курса е да достигнат B2.

# 16
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите!

# 17
  • Мнения: 43
Какво ви е мнението за Телус в Пловдив. Само с английски език ?
Смятам да започна на 8ч. и в последствие да мина на 4ч., като в същото време уча редовно. Има ли някой с подобен опит ?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 176
А някой дали вече е минал през академията по немски? Доволни ли сте? Аз изпуснах първата в Бс, надявам се да повторят.

# 19
  • Мнения: X
Една приятелка ми каза, че Съдърленд щели да напуснат България. А текучеството в Телус е голямо, но по-малко от колкото в 60k, Съдърленд и Сайтел, където от моя екип от 10 стартирали останаха само 2-ма. Дори два тийм лидера напуснаха. Grinning Оперативния мениджър също напусна, а заместника му стоя няколко месеца само и той си тръгна. Всичко това преди коронавируса.

Преди да започна в Сайтел кандидатствах и в 60к, но още на интервюто не ми хареса обстановката и държанието на някои от бъдещия ми екип (не харесвам хора, които гледат отвисоко).

За да кажа и нещо добро за кол центровете - въпреки, че има доста паплач в тях и клиентите са меко казано ужасни понякога срещнах и много свестни колеги, повече от колкото докато работих в Олианс и други подобни фирми. Може би защото са по-млади хора, а не още изнервени и съсипани от живота като тези в Олианс, но там и младите бяха змийчета (почти само дамски екип хаха). Та в Сайтел имахме и артисти, едно момче учеше за музикант, имахме певица, въобще хора на изкуството. Имаше и много медици, прекрасни хора. Всички те разведряваха атмосферата и затова беше по-приятно от типичния фирмен офис. В Олианс например на 80 човека на етаж свестни да са били 2-3, а в моя проект в Сайтел от 30 на етаж да се падат поне 15 свестни и точни.

Общи условия

Активация на акаунт