Априлски бебета 2019 - Тема 3

  • 12 264
  • 245
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 680
Благодаря ви за отговорите, мами!
Значи е твърде вероятно и нашата да е от това😕 Започна също на 7-8 ден след ваксината, но ние минахме 38 градуса.
Днес е трети ден, вече почти се нормализира, но е страаашно крив😢

# 181
  • Мнения: 844
Честит празник на всички дечица ❤️ да са здрави и щастливи, щури и обградени с обич 🐈🐸😺💕😍

# 182
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
   Vivru, благодаря! Честит Ден на детето и от мен, макар и със закъснение! Дано сте се забавлявали заедно с децата. Ние си изкарахме страхотно, имаше много игри и изненади.
   Как са дечицата ви? Тези от вас, които вече сложиха ваксината морбили, рубеола, паротит - имаше ли реакция, каква, как я понесоха бебчетата?

# 183
  • София
  • Мнения: 184
Честит празник и от мен, с малко закъснение Balloon. Ваксината срещу морбили я сложиха на 14.05.и за щастие засега няма реакция.

# 184
  • Мнения: 1 680
   
   Как са дечицата ви? Тези от вас, които вече сложиха ваксината морбили, рубеола, паротит - имаше ли реакция, каква, как я понесоха бебчетата?
Ние я бихме на 22 май.
След 7-8 дни малкият вдигна температура, 3 дни имаше, а да не говоря колко крив и ревлив беше😢
Вчера малката се обрина, а днес и брат и...
След прегледа вчера- малкият е със зачервено гърло, че и ушички...
Венците са му огън- горят и подути...
Можело и оттам да отива към ушите...

# 185
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
Ехе, Пухче...дано бързо оздравеят децата, че знам какво е гадно като ти е болно детето. Ние ще слагаме ваксиата след две седмици и много ми е свито.

# 186
  • Мнения: 474
Здравейте и от нас. Ваксината я сложихме на 26.05 и е ужасно кисел. Постоянно ходи и плаче, надявам се бързо да му мине. Изследванията все още не съм пускала, но се надявам другата седмица да успея и с тях.
Puh4e, скорошно оздравяване на вас.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 456
И на мен ми е много притеснено, в четвъртък ще слагат ваксината на Михаил.
Бързо да се оправят всички дечица 🙏

# 188
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета как сте? Как са бебоците, проходиха ли? Ние направихме прощъпулник. Единия ходи, другия и той но е малко по страхлив да се пусне. Да попитам някоя иска ли кученце и дали има познат да иска. Женската ни роди малки и вече са по на 2 месеца оставихме си едно за нас.

# 189
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
Nataliq, какви са кученцата? Едри ли стават? Майката и бащата пазачи ли са или са домашни, декоративни кучета?

# 190
  • Мнения: 686
Nataliq, какви са кученцата? Едри ли стават? Майката и бащата пазачи ли са или са домашни, декоративни кучета?
Не, мики пекинезчето е до 3.500 женските, а мъжките 4 кг. Пазят къщата, но са много добрички и даже моите деца си играят с тях. Имам женски и мъжки. Обужава тези кучета. Моята като бях бременна първият път и разбра че нещо ми има и вечерта влязох в болницата. Много скимтеше и никъде не мърдаше само до мен.

# 191
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
О, много харесвам пекинезите, аз съм имала преди години. Трябва ми външно куче, да сава голямо и да пази, затова те попитах. Дано намерите добри стопани за тях.

# 192
  • Мнения: 686
О, много харесвам пекинезите, аз съм имала преди години. Трябва ми външно куче, да сава голямо и да пази, затова те попитах. Дано намерите добри стопани за тях.
Благодаря, 2 момчета днес си намериха много добри, а за себе си оставих едно черничко само то от всички черното пате.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте 😊 Матей проходи седмица след рождения си ден на 24 и ме изненада, по нищо не личеше. Сравнително бързо направо си щъкаше сам и умее да се пази за разлика от тромавата си кака. Ваксина направихме мин месец и този към края остана за морбили да се сложи. Откъм зъби нещо много ги няма 2 долу един цял горе и още  3 кой пробил, кой леко.. Мъчат го и все още ми се буди нощем. Гълта като пате храната. Иначе голяма усмивка, на 1 много хубаво си изкараха с каката, животинките от картинките оживяха.. Зайчета пипна, сърничка, камили, пауни. За сега кърмя вечер и през нощта. Каката завърши 1 клас голяма мъка с онлайн обучението, той човека от зор проходи с нея да се занимавам. Сега се надявам да имаме едно хубаво лято, тати скоро се прибира пак. Пожелавам и на вас много слънчеви, изпълнено с хубави моменти дни 😊 Бъдете здрави!

# 194
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета! Simple Smile Ние сложихме ваксината за морбили на 26.05. Нямаше никакви реакции. Обаче снощи ми вдигна температура 37,5. Чудя се дали може след толкова време да се появи. Вчера и днес е кисела, отказва ми храна.. Замислям се дали не е и някое зъбче. Дотук има 5, но досега не е имала Т при пробиването. Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт