ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 376
  • 572
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 54 448
Тази въглавница само със синята дръжка ме отказа. Защо е такава? Не ми подхожда на нищо. Иначе е много хубава и щях 2 да взема.
Кажи все пак как са цветовете като я получиш, Камея.

# 331
  • Мнения: 5 386
На нищо не ще подхожда у дома, стаята на тийна е лилаво и бяло. Ще се подпираме на нея и ще я крием, когато дойдат гости.

# 332
  • Мнения: 47 991
Има мъжки чорапи с най различни картинки, днес загледах пакман, има суши и подобни...ма в детайли не помня
Купих си мъжки кожени ръкавици, 13 лв Stuck Out Tongue Winking Eye па съвсем добре са ми. ММ ги хареса, взех и едни големи за него. За 13 лв съм супер доволна.   Иначе нищо интересно в реала.

# 333
  • Мнения: 5 386
Благодаря, ще пратя да проверят за чорапи. Тези десени явно са моден тренд. В Уайкики питах, няма засега налични, а в сайта им има.
Моят пуловер е мъжки(дето е памук и кашмир), хич не ми пречи да съм с него нон - стоп  - у дома, а и под якето навън.

# 334
  • Мнения: 47 991
От Уайкики сън взимала, последно стар Уорс и едни с като емотикони. Ама на късмет пак, каквото са заредили Simple Smile

# 335
  • Мнения: 5 386
Simple Smile Искат ми на пуканки(НМ имат в сайта, но гол. размер), ананаси, пингвини (Уайкики имат в сайта, но аз вече си получих една поръчка, нямам какво др. да пусна с тези чорапи). От Синсай намерих с еднорози дамски/детски.

# 336
  • Мнения: 54 448
Това трябва да го сложим на 1 страница Sunglasses

# 337
  • Мнения: 47 991
Камея, ще огледам
Кой размер
Дамски или мъжки , защото в синсей има наистина много

# 338
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Дева, Joy

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 40 785
Simple Smile Искат ми на пуканки(НМ имат в сайта, но гол. размер), ананаси, пингвини (Уайкики имат в сайта, но аз вече си получих една поръчка, нямам какво др. да пусна с тези чорапи). От Синсай намерих с еднорози дамски/детски.
тгочно такива купих от единия реал Simple Smile

п.п.Дева, това ММ ми го повтаря, та ...

# 340
  • Мнения: 9 705
И аз нямам превод, въпреки твърденията им
Мога ли да викна безплатно Еконт на адрес за връщане?
Да. Влиза в такса връщане.

# 341
  • Мнения: 1 668
Има ли някакви намалени хубави зимни шалове в реала из Пловдив, че ми трябва спешно за подарък ?

# 342
  • Мнения: 528
Получих тези рокли:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0615804006.html
Много е хубава, макар че малко понамачкана дойде. Отговаря си точно и най-важното не е прекалено дълга. Аз съм 167см и дългите рокли винаги се налага да ги скъсявам, а тази ми е перфектна!
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0726003003.html
Тази, като че ли малко тесничка ми се струва. Не мога да кажа дали е умалена, понеже меря върху плътно поло. Довечера ще я видя как е и ще преценя.Иначе е много симпатична.

# 343
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
На дългата ще и снимаш ли реалния цвят, че много и се чудя.. И кой размер ти пасна на височина 167?

# 344
  • София
  • Мнения: 2 045
Получих тези рокли:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0615804006.html
Много е хубава, макар че малко понамачкана дойде. Отговаря си точно и най-важното не е прекалено дълга. Аз съм 167см и дългите рокли винаги се налага да ги скъсявам, а тази ми е перфектна!
Много благодаря за коментара. Аз вчерах хванах S и я поръчах. Дано да ми е добре и на мен 😊

Общи условия

Активация на акаунт