Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 90

  • 25 409
  • 730
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 18 548
HugДобро утро! Hug


Айре Heart EyesHands Plus1

Ехеее ... от кога чаках нещо подобно! Супер клип! За добро настроение и хубав ден! Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 18 615
Привет! Hug


Фенче Kissing Heart, наистина много готино клипче от  Mayka Román Rivera /испанската фенка/ Flowers Bouquet

Не видях това да е слагано
Според Сомера

Най-популярните двойки за 2019-Зейкад на 5 място, не е зле Hands Plus1


Коментар в ТТ за новото барбекю на Киво
https://twitter.com/adamadamson/status/1219906847953641472
Било много специално, имало такова в известен ресторант в Етилер. В най-лошия случай, ако остане без пари можело да почне да прави кюфтета Joy

Ани Kissing Heart, Алинка Kissing Heart, и мен ме шашнахте колко сериали сте подхванали!!:))
И аз съм си набелязала някои от тях, но съм назад с гледането.
Но май тоя сезон се намират качествени и интересни продукции.

ЧРД на Седефче!

Да е здрава и щастлива!
нов клип



Ире Kissing Heart, чакам да се похвалиш с финала на ремонта!! Blush

Хубав ден!

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 13:54 от Airra

# 212
  • Мнения: 2 503
Здравейте!

Благодаря за всичко споделено! Flowers Hibiscus

Айре Heart Eyes ,
радвам се, че си тук! :*

Вече живеем в апартамента, но очакваме кухнята и холната секция. Когато всичко стане напълно готово ще се похваля, разбира се!

Да е жива и здрава Седеф!

ЗейКад наистина бяа чудесна двойка и си паснаха великолепно.

Фенче Heart Eyes,
отново благодаря за превода! Flowers Bouquet
Много интересно ми беше да го прочета. Как като  на шега всъщност Къванч стана актьор и то какъв! Съдбата си знае работата. Wink

Аз днес след поредното чистене Grinning ,  си дадох почивка, гледайки КГ. Изгледах 50 оригинален епизод, оставаст ми още 30 до финала. Както предположих Кузей не замина, но пак не пожела да хване ръката на Джемре. Много, ама много ми е интересно какво ще го накара да промени своето така твърдо решение относно Джемре. Нямам търпение да видя романтичните моменти между тях, а дотогава явно, ще е пълно със сплетни. Зейнеп още повече ми падна в очите с ненавистта й към Джемре и усилията й да я съсипе...

Хубав следобед!

# 213
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Скрит текст:
Здравейте!

Благодаря за всичко споделено! Flowers Hibiscus

Айре Heart Eyes ,
радвам се, че си тук! :*

Вече живеем в апартамента, но очакваме кухнята и холната секция. Когато всичко стане напълно готово ще се похваля, разбира се!

Да е жива и здрава Седеф!

ЗейКад наистина бяа чудесна двойка и си паснаха великолепно.

Фенче Heart Eyes,
отново благодаря за превода! Flowers Bouquet
Много интересно ми беше да го прочета. Как като  на шега всъщност Къванч стана актьор и то какъв! Съдбата си знае работата. Wink
Аз днес след поредното чистене Grinning ,  си дадох почивка, гледайки КГ. Изгледах 50 оригинален епизод, оставаст ми още 30 до финала. Както предположих Кузей не замина, но пак не пожела да хване ръката на Джемре. Много, ама много ми е интересно какво ще го накара да промени своето така твърдо решение относно Джемре. Нямам търпение да видя романтичните моменти между тях, а дотогава явно, ще е пълно със сплетни. Зейнеп още повече ми падна в очите с ненавистта й към Джемре и усилията й да я съсипе...

Хубав следобед![/i]

няма да подсказвам, но си заслужава да се види реакцията на Гюней....

# 214
  • Мнения: 18 548
Привет! Hug
Айре Heart Eyes нали ? Много обичам две в едно моите хора Heart А точно тази песен как пък му пасва на Киво ... Mayka прави страхотни клипове Hands Plus1
Да е жива и здрава и много щастлива Седефче! Heart Много хубав нов клип, страхотни бяха двамата, и този сериал ми е много любим, въпреки края.
Ире Heart Eyes  наистина съдбата си знае работата. Отново голямо браво на Ирфан бей ! Не, че нямаше да го забележат и във второстепенна роля, но друго си е с първата главна роля да се изстреляш на върха. Защото Перла действително се превърна във феномен, особено в Арабските страни. Тези дни ще преведа и тази статия.
Скрит текст:
Цитат
✨ «Феномен в Арабском Мире» ✨

Турецкий сериал “Гюмюш / Серебро” в главных ролях с Кыванчем Татлытугом и Сонгюль Оден, который транслировался с 2005 по 2007 год на телеканале D, завоевал миллионы зрителей арабского мира после того, как начал транслироваться на Ближнем Востоке под названием “Нур”. Агентство Associated Press отмечает, что сериал, транслируемый за рубежом от Сектора Газа до Эр-Рияд, с большим интересом наблюдался во многих странах в течение нескольких месяцев. Благодаря сериалу, Турция стала популярной в арабских странах и число туристов из Саудовской Аравии выросло с 30 тысяч до 100 тысяч. Сериал, который транслировался на арабском языке в странах Ближнего Востока, вскоре стал классикой и даже был запущен специальный канал для арабской телевизионной платформы Showtime Arabia “Silver”, чтобы начать транслировать сериал 24 часа в сутки. В Facebook насчитывается около 60 тысяч участников группы сериала “Гюмюш”, созданной арабскими фанатами. В Саудовской Аравии каждый день сериал смотрят 3-4 миллиона человек. В новостях отметили, что в течение нескольких часов во время трансляции сериала на Западном берегу и в Секторе Газа улицы были опустошены. Между тем, турецкие сериалы были декриминализированы против египетского духовенства. В то время как, священнослужители из Университета Аль-Азбар, утверждают, что разводы в стране увеличились из-за сериала “Гюмюш”. Арабские женщины под влиянием сериала, ожидали, что их мужья проявят к ним больше внимания и будут вести себя романтично. После просмотра турецких сериалов зрительницы из арабских стран хотят, чтобы их мужья походили на турецких актёров, особенной популярностью в их мечтах пользуется Кыванч Татлытуг. Известно, что главный актёр сериала “Гюмюш” Кыванч Татлытуг покорил сердца арабских женщин и даже привёл к разводам. «Мы увидели, что уровень разводов резко повысился после того, как в 2008 году был показан сериал “Гюмюш”», - рассказывает газете Habertürk доцент Северо-западного университета Катара в Дохе - Мириам Берг. Она добавила, что женщины хотят, чтобы их супруги были похожи на Кыванча Татлытуга. Телевидение “Аль-Арабия” выдвинуло поразительное утверждение о турецких сериалах, которые установили рекорды по просмотрам на Ближнем Востоке. Канал предположил, что турецкие сериалы вызывают в Йемене множество семейных проблем и приводят к разводам. В опубликованном сообщении утверждается, что сериал “Гюмюш”, в частности, актёр исполнивший главную роль в сериале Кыванч Татлытуг, оказал такое влияние, что после выхода этого сериала в Йемене выросли случаи разводов. На веб-странице MBC египетское духовенство было заявлено, что “Моханнад” (Мехмет) в исполнении турецкого актёра Кыванча Татлытуга, распространил яд эмоциональной шизофрении среди пар.
В Палестине и Саудовской Аравии младенцев называют Нур (Серебро) и Моханнад (Мехмет). Имя персонажа, которого играет Татлытуг, переводится как “мечь”. Постеры палестинского лидера Ясира Арафата и Саддама Хусейна были сняты, и заменены постерами Кыванча Талытуга. Также отмечается, что некоторые магазины одежды начали продавать одежду, которую носили персонажи сериала “Гюмюш”. Если на Западном берегу из-за израильской блокады отключается электричество, женщины просыпаются утром и смотрят повтор сериала. Из-за перебоев в подаче электроэнергии в этом районе многие семьи установили своё время, наблюдая за “эпизодами снова”. Многие арабские туристы прибыли в Стамбул, чтобы увидеть, как снимается сериал. Карикатура на сериал также была опубликована в саудовской газете “Эль-Эр-Рияд”. В ней мужчина стоит у двери пластического хирурга с фотографией Моханнада (Мехмета) в руке.
Наблузский государственный служащий Мохаммед Дарагме рассказывает, что он заблокировал канал MBC дома, чтобы его супруга и дети не смотрели сериал, но когда вся семья отправилась в дом родственников чтобы смотреть сериал, он снова открыл доступ к каналу. Сериал “Гюмюш” стал символом “идеального и современного брака” для арабских женщин. Выступая перед AP, продюсер сериала Кемаль Узун говорит, что вилла в Босфоре, на которой проходили съёмки сериала, была арендована туроператорами и стала временным музеем для арабских туристов, среди которых были и члены саудовской династии.
Информационное агентство и газеты, такие как Associated Press, Reuters, The Gulf Daily News, неоднократно делали новости о сериале, который стал феноменом в арабском мире.
После того, как эпизоды сериала “Гюмюш” были опубликованы на MBC, сайт обмена видео в интернете сразу же опубликовал и на YouTube, которые как сообщается, были самыми просматриваемыми. Тем временем, различные арабские сайты публикуют фотографии Брэда Питта и Дэвида Бэкхема бок о бок с Кыванчем Татлытугом и проводят видео-опросы, на тему “Кто сексуальнее?”.
После того, как сериал который транслировался на спутниковом телеканале MBC стал феноменом популярной культуры в арабском мире под названием “Нур”, ещё один телеканал арабского телевидения, вещающий через спутник в Объединённых Арабских Эмиратов, начал переиздавать этот сериал с первого эпизода. Финал сериала, вызвавший большой спор в арабском мире, побил рекорды рейтинга. По данным телеканала MBC, 30 августа, финальную серию сериала “Гюмюш” посмотрели 85 миллионов человек. Представитель канала MBC Мазен Хайек сказал: «Финал сериала “Гюмюш” 30 августа побил все рекорды. Произошло социокультурное явление, которого мы до сих пор не видели. Это был редкий день, когда журналисты могли давать хорошие новости из Ближнего Востока.»
Швейцарская рейтинговая компания WIT выбрала 50 программ, которые больше всего повлияли на аудиторию в истории телевидения. Вирджиния Маузелер, сотрудница WIT из комитета по определению программ включённых в список, подготовленный в связи с 50-летием телевизионной вещательной ярмарки MIP TV, которая проводится каждый год в Каннах, сказала: “Мы учитывали два критерия при выборе. Первый — это уровень влияния программ за пределами стран-производителей, а второй — масштаб влияния, который программы создают в своих странах”. Согласно рейтингу, турецкий сериал “Гюмюш” был признан проектом 2005 года, который повлиял на мир.
Французское агентство по измерению рейтинга СМИ подготовило отчёт за 2008 год на мировом телевидении.
Согласно отчёту, неожиданным телевизионным успехом 2008 года стал турецкий сериал “Гюмюш”, в главных ролях с Кыванчем Татлытугом и Сонгюль Оден, который очень популярен на Ближнем Востоке. Также, сериал “Гюмюш” получил большое внимание со стороны турецкой общественности в то время, когда он транслировался на канале D и побил все рекорды.
Наистина е много интересен и рядък човек Къванч, други на негово място нямаше и да се замислят стават или не за главна роля, веднага щяха да приемат шанса, който им се дава, за което още повече го харесвам. Не бих казала, че е станал актьор на шега, разбираме, че го е искал, а вложи много труд и старание, за да се превърне в актьорът, който е днес Heart

Много се радвам, че продължаваш да гледаш Кузей Гюней , сериала наистина си заслужава Hands Plus1
Джемре и само Джемре има заслуга за това, Кузей да разбере, че без нея никога няма да е щастлив, тя никога не се отказа от него . И Гюней доста му помогна в това отношение, де Laughing
Гости Hug да! Smiley
Ново, готино клипче Heart


Пишат, че наш Алперен се е оженил Anguished

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 20:18 от queen_fenka

# 215
  • Мнения: 18 615
Ире Kissing Heart още доста неща ще се случат, бая вода ще изтече, докато се хванат наистина за ръка.Heart
Джемре беше по-силната, по-вярващата, по-борещата се. И си заслужаваше!
Ноооо.....скоро ще гледаш истинска целувка Stuck Out Tongue
Фенче Kissing Heart, ами скромен, земен, здраво стъпил на земята и здраво работещ за да постигне целите си Hands Plus1
ООО много идейно-новото клипче! Nature Boom
И аз четох за Алперен, нещо не ми се вярва, ама ако е вярно, браво на него - голяма шматка Joy

Цитат
Согласно опросу исследовательской компании ADA, проведенному в период с 25 по 30 ноября 2019 года были определены 30 наиболее надежных актеров Турции






лека вечер!

# 216
  • Мнения: 18 548
Добро утрооо! Hug

Айре Heart Eyes да, такова ни е момчето И зверски талантливо.
За Алперен и аз не бързам да се радвам, защото и Танер го бяха сгодили, пък той  от тях научил Grinning, знаем ги техните "новини"  Laughing
1 серия на Мраз вече е с бг. превод.
https://ok.ru/video/1574854920887
Хареса ми това, което си споделила Hands Plus1
Други новини за сега йок. Е, ще чакаме.
Продължаваме със спомените Smile


Едни от любимите ми фотки на Киво като модел Heart


И готин коментар към тях
Цитат
Интересно, думал ли тогда этот молодой человек с умными, необыкновенно выразительными, красивыми глазами, что пройдёт несколько лет и миллионы людей узнают о нём, как о талантливейшем актёре, полюбят его героев, будут им восхищаться, любить, ждать его появления на экране снова и снова...

Хубав ден, дружки! Hug

# 217
  • Мнения: 18 615
Привеет! Hug
Фенче Kissing Heart за всичко споделено! Flowers Hibiscus
Да, има превод на Мраз, но рейтинга им пада......дано да се задържат-заради нашите приятели!
Total / 13 / 3.85
Ab / 7 / 3.27
Abc1 / 8 / 3.74
#Zemheri

ново видео от  Gel Konuşalım





Хубав ден! Flowers Four Leaf Clover

# 218
  • Мнения: 18 548
Айре Heart Eyes Flowers Tulip Благодаря за споделеното! Flowers Bouquet
Да, за съжаление с този рейтинг Мраз не го виждам да изкара и 5 серии ... Изгледах 40 минути от серията, Хилял както винаги е страхотна в режисурата, историята е интересна, музиката също е готина, но ...  Съжалявам, че ще го кажа , ама през цялото време имах чувството , че  гледам Керем Коркмаз  в изпълнението на Алпче ...  Зерин и тя не ме впечатли  нещо ново, за Хазал да не говорим, абсолютно същата откачена страдална Геновева както в КС ... Айча обаче ми хареса, може би защото не съм я гледала другаде и не мога да сравнявам. Очаквах много повече. Жалко. За вас може и да не е така, просто споделих моето първоначално мнение. Но, мисля да го гледам, поне колкото време им дадат. Актьорите  играят хубаво, не ме разбирайте погрешно, двойката Аяз - Фирузе ми хареса много, и двамата са ми хубави, но очаквах  Алперен да ми покаже съвсем различен герой,  за мен поне не му се получи, поне до тук. Да видим все пак нататък как ще е, може пък и да си променя мнението, знам ли  Simple Smile


Изчезвам! Hug

# 219
  • Мнения: 599
Привет, сладурки HugFlowers Hibiscus!

Фенче Heart Eyes Flowers Bouquet, благодаря за интервюто и клипчетата!

Айре Heart Eyes Flowers Bouquet, липсваше - добре, че бързо го оправиха! Доста сполучлива класация (с някои изключения Wink) Hands Plus1 Simple Smile!

Цитат
Согласно опросу исследовательской компании ADA, проведенному в период с 25 по 30 ноября 2019 года были определены 30 наиболее надежных актеров Турции

Ирка Heart Eyes Flowers Bouquet, много вълнуващи и различни моменти ти предстоят в КГ Grinning!

Ире, Айре, Фенче Heart Eyes, опитвам със сериалите, но не знам как ще ми се получи, че нощите не са достатъчно дълги (а трябва и да се спи... Wink). Но наистина има доста интересни! Хубавото е, че тези, които съм си избрала, засега са със супер рейтинги Simple Smile и не би трябвало да ги прекъснат... Въобще забелязвам, че, поне дотук, този сезон съм съгласна с рейтингите на турските зрители.

Диве Heart Eyes, очакваш ли с нетърпение сериала на Туба?

Светле Grinning, добре си се завърнала!

Гости Grinning

И малко красоти от прелестните Кивови партньорки Grinning










... и любимата жена Grinning



Скрит текст:

# 220
  • Мнения: 2 503
Здравейте, момичета!

Аз тъкмо изгледах още един епизод от КГ и беше много интересен. Каква игра направи Киво при срещата със Симай, когато разбра, че тя изнудва Гюней чрез статията за любовния триъгълник. Леле, леле, не можах да откъсна очите си от него, играта му беше истинска наслада. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Повтарям се , но наистина е така- с всеки следващ епизод става все по- интересно!

Айре Heart Eyes , Фенче Heart Eyes , Ани Heart Eyes , Гости Heart Eyes ,
благодаря ви за коментарите! Нямам търпение да видя реакцията на Гюней, истински мерзавец!

Аз в темата за БуФчетата прочетох, че снощи всички сериали са имали нисък рейтинг, защото в Турция е имало земетресение. А Мразовито във вторник ли го дават? Не го гледам и не мисля да започвам нищо ново скоро. Може би Възходът на ОИ, но ще видим. От понеделник започвам лекции по цял ден и ще видим как ще я караме. Expressionless

Много хубави са всички Кивови партньрки, а Башак е прекрасна! Heart
Честно казано от партньорките на Киво май Седеф ми е на последно място, не знам защо така. Confused


Желая ви приятен остатък от деня!

# 221
  • Мнения: 18 615
Фенче Heart Eyes, мерси за споделеното за Мраз Hands Plus1, нищо не съм гледала с бг. превод и нищо не мога да кажа от мое лице.
Ани Heart Eyes, абе те го оправиха, ама пак не е много тамам Persevere
Донесла си Башачка Heart, както и новите фотки на Кивовите партньорки. Flowers Bouquet
На Елчин, филма, който снима ще излезе сега пролетта. Добре е, че си намери нещо в/у което да работи след Сблъсък.
Ире Kissing Heart, Мраз го дават в сряда, заедно с Осман и новия сериал на Демет и Ибо.
Благодаря, че споделяш за Кузейчик.....
Доста ни е постна темата откъм новини, а ни се иска нещо ново.....

новосподелена......


пак го обсъждат....в цени Stuck Out Tongue Winking Eye


любимците ни..... за приятна вечер Heart Exl

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 20:36 от Airra

# 222
  • AMS
  • Мнения: 6 419

Привет, дружки!!!
Благодаря за споделеното!!!
За Мраз съм с 5 минути напред от Фенка, но на почти същото мнение.
Ани, не очаквам никой сериал с нетърпение вече. Мина това.
Мина времето на създателите на чудеса и се радвам, че Къванч беше един от тях.
А и сериала е толкова  "на Туба",  колкото на Биркан, ...  и на всички други участници.
Доколкото разбрах ще има поредици за всички империи, не само за османската.
За този Мехмет Фатих Завоевателят сто пъти правиха опити.
То не беше с М Алакурт, то не беше с Кенан И, ...
А сега в моето кино гледам, че са пуснали игрален филм пак за него.
Премиерата беше скоро и за това даже нямало серия на Осман с Бурак,
защото продуцентът май е един и същ. И там пък друга турска актриса играе Мара хатун.
Туба малко неубедителна ми се стори в това, че не знаела нищо за героинята си,
защото нямало исторически данни за нея.
Малко ми прозвуча като, че ли само по костюмите ще съдим за онова време.
За историята на ОИ се образовах  с един сезон на Кьосем. Достатъчно ми е за сега.
Вие може и да мрънкате, но аз се радвам, че Къванч е в почивка.
С интерес следя само как Керем Чатай, Улуч Байрактар и AY ще се справят с Вавилонската кула.
В Сблъсък точно тази смелост ми липсваше накрая. Дано успеят.
Според мен това е много важен момент и от него зависи
на къде ще тръгнат нещата с нашите любимци в това число и с Къванч.


# 223
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Здравейте момичета
Бях забравила, че меркантилната Симай предложи да помогне на Кузей да плати излизането на Али....Гледах и невярвах, че и се откъсна от сърцето и даде златото от сватбата...
Пийнете...

И карайте на по бавни обороти...Петък е...

# 224
  • Мнения: 18 615

Привет Hug
Гости, донесла си ти кафенцето сутринта! Blush Hug
Цитат
Гледах и невярвах, че и се откъсна от сърцето и даде златото от сватбата...
да Joy
Диве, мерси за снощния ти пост! Hug
Цитат
Вие може и да мрънкате, но аз се радвам, че Къванч е в почивка.
И аз предпочитам да изчакам, за нещо наистина ново и добро....имайки късмета да попадне на правилния екип-най-вече Сц и Реж .Hands Plus1


а вижда ли се гифа??


Wink


хубав петъчен следобед! Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт