Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 90

  • 25 577
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 18 696
Фенче Kissing Heart, ами може якето да си е на Киво, нали Башак му беше стилистка и там Stuck Out Tongue Winking Eye
А в Тугай не намирам кой знае каква промяна, пък и от последната снимка, не се вижда много добре.

Заела съм се да правя нещо.....дано стане!

# 436
  • Мнения: 3 238
Привет момичета 😀
Чета Ви, но гледам малко да се ограничам в писането, заради окото.
Добре,че сте Вие 😍, за да имаме достатъчно информация.
Моето предположение- Къванч е бил в Америка за подписване на окончателен договор за филм 😃 Е, това аз си мисля, а дали е така, кой ще ни каже 🤣
Но...сега сериозно.  Не беше на 14.02 с Башак , сигурно причината е била мноооого сериозна, въпреки че им предстои годишнина от сватбата.
То ще се разбере, ама вече нямаме търпение.
Благодаря за старите интервюта. Някой от тях съм чела, но е хубаво да си ги припомняме. Интересно ми е как е разсъждавал преди години.
Диве, нещо не разбрах за подписа, а Айра беше написала, че е гласувала. Може ли малко разяснение/ако искаш на лични/ ако трябва да гласувам и аз.
И аз гледам Завинаги и за сега ми е интересен.
Днес е истинска пролет и Ви желая прекрасен ден ❤



Сега се сетих...жената на Джем е качила видео на ИГ -си , как гледат Сблъсък, но не знам как се сваля 🤔
Айра, ако ти е интересно..
От мен снимки 😁



Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 16:50 от pe04

# 437
  • Мнения: 2 503
Дружки, привет! 🌺


Айре 😍, Фенче 😍, Диве 😍, Пепи 😍 ,
Искрени благодарности за всичко споделено! 🌺

Смятам знаете, че винаги съм мислено с вас. ❤
Скрит текст:
Апартаментът е почти готов и днес нашите( двете ни големи семейства) дойдоха на гости. Една част от тях дойдоха още снощи, а другата се присъединиха днес. Сутринта имах изпит, а преди това почти ме нападнаха едни бездомни кучета. Не знам как така останах цяла и не ме нахапаха. Много се стресирах и изплаших...

Значиии Киво е бил, има доказателство и то какво. Киво с много як стайлинг. 😀 Хареса ми, макар че не често го виждаме така облечен.
Сега голямата загадка е къде е бил и с каква цел?! 🧐🤨🧐

Башак много ми допада. Simple Smile)) Чудесни са двамата. ❤❤❤

Пожелавам ви приятна вечер!

# 438
  • Мнения: 18 613
Айре Heart Eyes не вярвам да си носят техни дрехи в сериалите и филмите  .... по-скоро им ги подаряват след това  или пък Киво си е купил същото яке, защото го кефи Laughing Не е важно, де.
На Тугай му гледам краката и ръцете, не се вижда добре, но май и корема му го няма. Както и да е, и това не ми е важно Laughing Но, във всеки случай и тримата братя Татлъту са доста здрави физически момчета, високи, е, брат им е най-готин естествено! Grinning


Пепи Heart Eyes още ли те боли окото ? Дано ти мине скоро Хареса ми предположението ти! Stuck Out Tongue Winking Eye Да видим.
Усилено се говори в СМ, че Сблъсък ще започне скоро по БТВ Предполагам някои от вас знаете дали скоро свършва 1 сезон на ИН ? От 25. 02 започва Откраднат живот по Нова, да не би тогава да са решили да го дават ? Скоро ще се разбере, макар, че аз много не вярвам, ИН е доста интересен и вече си има своята публика Thinking
Ире Heart Eyes за теб знаем, мила! Kiss Много се радвам, че апартамента ви е вече готов! Hands Clap
Божее, какво си преживяла, добре, че не са те нахапали!
Приятна вечер!

# 439
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, момичета!

Благодаря за споделеното! Heart Eyes Радвам се на всички красоти, които носите!

Скрит текст:
Доста ми е тежко в работата... В двете смени имам часове и се връщам у дома безкрайно изморена, все пак не са ми малко годините...

Днес малката ми дъщеря има Рожден Ден. Почерпете се...

Скрит текст:






Ирка,

Скрит текст:
аз всеки ден (по няколко пъти) се прибирам с глутница кучета, та знам какво е... Колкото и да те е страх, не го показвай. Опитвай се да им говориш с мил и успокояващ тон, не им крещи и не ги гони. Не бягай, не "забързвай крачка". Не прави моята грешка да им даваш храна (ако имаш в момента), за да не ти се "лепнат", че отърване няма, ще те намерят навсякъде. Семейство кученца, което храня, се настаниха в запустяла къща точно срещу нас и решиха, че са мои и ми се налага да ги отглеждам, защото страдам за тях, много са сладки...

Честит нов дом! Озарете го с любов, щастие и... потомство! Wink

Фенче, аз също смятам, че Киво е харесал якето и си е купил същото.

   

Лека!

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 21:06 от Екатерина Кузманова

# 440
  • Мнения: 18 696
Фенче Kissing Heart и на мен не ми е важно Grinning
ИН-първи сезон свърши със заминаването на Сюрея за Прага, а до края на втори сезон има още баяя, но бтв си ги реже сериалите както им скимне Grin
аз следя от време на време сайта-Теленовелас, там качват достоверно инфо.
Ире Kissing Heart, за теб знам, мила Kiss а и нали писа, че ще бъдеш много заета!
Супер, радвам се за края на ремонта ви Hands Plus1
Олеле, добре, че си се отървала без наранявания, ама и стреса ти е бил достатъчен
Пепи Hug, мераба Blush
да ти минава окото!!
За мен Къванч е бил в Америка при брат си по някаква лична тяхна работа Thinking
А двамата КБТ, ще си празнуват на 19......Two Hearts
клипчетата на Бурджу, може да ги гледате тук...и от тоя сайт може да се свалят, много е лесно.
https://instastoryviewer.com/burcu_ozsoy1


Цитат
✅ Сериал "Столкновение" стал доступен к просмотру на российской он-лайн платформе ivi.ru в HD качестве и профессиональной озвучке, одна серия длится 45 минут.


Кате Hug, да ти е жива и здрава, късметлива и да те радва!!! Flowers Bouquet

а тоя гиф, защо не се сещам от къде е? Thinking


лека вечер Hug

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 21:16 от Airra

# 441
  • Мнения: 18 613
Добро утро! Hug

Айре Heart Eyes благодаря! Значи да не го чакаме скоро Сблъсък Laughing Не вярвам да спрат ИН по средата на сезона, ама знаеш ли ги и тях Thinking
Кой знае за какво са се срещнали братята,  разбрах, че Тугай е изтрил снимката, ама късноооо ...
 Smile


Хубав ден и успешна нова седмица! Hug

# 442
  • Мнения: 2 503
Добро утро!

Айре 😍 , Фенче 😍 , Кате 😍,
Благодаря ви! 🌺🌸🌺

Кате,
Жива и здрава да ти бъде милата дъщеричка! 🌈❤🌈

Благодаря за кафето, Фенче 😍!

Идвам, за да ви пожелая хубав ден и прекрасна седмица!
Дано имаме новини!

# 443
  • Мнения: 18 696
Привеет!

Фенче Kissing HeartFlowers Cherry Blossom , Ире Kissing HeartFlowers Cherry Blossom

Още една номинация за най-добър филмов актьор от Golden Palm Awards./бая измислени ми звучат Wink/



Някаква актриса Begüm Birgören е коментирала Къванч, но във връзка с театъра, доколкото разбрах Thinking
http://www.bursadabugun.com/haber/begum-birgoren-den-kivanc-tatl … aber-1253155.html


"Къванч Т. е много важен пример за нас. Той беше модел, но също е и прекрасен актьор."
и след това продължава, че не е съгласна със съмнението, дали ще се получи в театъра, както е било на тв екран. Когато се появи на театралната сцена, ще видите.


това е моето разбиране от туркиш. Smirk

много ми хареса колажа



Хубава, успешна седмица Hug/е ретроградния Меркурий започна Mr. Green /

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:55 от Airra

# 444
  • Мнения: 2 503
Айре 😍,
Какви са тия награди, турски ли са ? 🤨

И Бегюм не знам коя е, но хубаво се е изказала. И аз съм убедена, че Киво ще се справи на театралната сцена. Съвсем различно ще е преживяването както за него, така и за зрителите му.

И на мен ми хареса колажа. 😍
Аз май съм най- незапозната с настъпването на ретроградния Меркурий и последиците от това. 😀 Но сега ще проверя.

Наистина съм много забравена. 🥴 Пепи 😍 исках да ти пожелая скорошно оправяне. Дано в най- кратък период окото ти оздравее. Извинявай за късното ми отразяване, но съм “изключила”. 💋

Хубава вечер! 💋

# 445
  • Мнения: 18 613
Привет! Hug
Кате Hug зло да те забрави ... сутринта бързах за работа и пропуснах да те поздравя - да ти е честита дъщерята, много здрава, щастлива и късметлива! Flowers Bouquet
Ире Heart Eyes Айре Heart Eyes благодаря ви за споделеното днес Kiss Flowers Bouquet
Кой пък се съмнява, че Киво няма да се справи и в театъра ? Тойбе, тойбеее ...  Селчук Йонтем толкова отдавна каза, че Къванч задължително трябва да играе и в театъра, а той  може да прецени става или не за това даден актьор. А минаха години преди Къванч да се реши, явно вече е решил, че ще се справи, никога не прави нещо, без да е убеден, че ще се справи, перфекционист си е както знаем патрона.


# 446
  • Мнения: 18 696
Ире Kissing Heart не, турски са наградите, то вече какви ли  награди не измислят Stuck Out Tongue Winking Eye
за Ретр. Мерк
Скрит текст:
дава проблеми в комуникацията, не трябва да се подписват договори, да се започва нещо ново, да се купува техника...и може някоя техника в къщи да се развали. това 3 седм.
Фенче Kissing Heart, хубаво си го защитила и си го казала Hands Plus1 но превода ми от турски хич не е сигурен /тоя път Гуги не беше много убедителен/ Wink

ИМДБ-на 7 място


не се сдържах да не спеделя тази мила картинка
от Хазал Blush



.............

стара снимка, не съм я виждала/2013/

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 20:23 от Airra

# 447
  • Мнения: 18 613
Айре Heart Eyes и аз така си го преведох Laughing
Сонгюлчето имала рожден ден, да е жива и здрава, много щастие и успех и пожелавам! Heart

Ама много сладки ми бяха двамата специални приятели Heart
Ирка Heart Eyes за теб!










Добре, че Киво вече е подписал договор, поне така се каза, че аман от този ретрограден Меркурий, само дано техниката ни не пострада, че чакаме новини все пак   Laughing

# 448
  • Мнения: 18 696
Цитат
Добре, че Киво вече е подписал договор, поне така се каза, че аман от този ретрограден Меркурий, само дано техниката ни не пострада, че чакаме новини все пак   
моето лапи скоро беше на ремонт, надявам се сега да ме пощади Stuck Out Tongue Winking Eye

Да е жива и здрава Сонгюл! Flowers Cherry Blossom


лека Hug

# 449
  • Мнения: 18 613
Добро утро! Hug



Айре Heart Eyes дано! И за моя се моля Laughing
Ей, ама наистина отдавна не ни се беше случвало така да се покрие патрона ... взех да се дразня вече Stuck Out Tongue Closed Eyes Днес е 18 ... да видим дали с Пепи си спомняме правилно за тази дата за делото, дали ще се разбере нещо, че се вълнувам.
Ами няма как ... пак сме с нафталина Stuck Out Tongue Winking Eye



Laughing още 2016 г. му предричат на Киво , че ще играе и в театъра
Цитат
НОВОСТИ: Мнение.

Знаменитое имя в сфере театра Халдун Дормен высказал своё мнение насчёт игры Кыванча Татлытуга

Кыванч очень умный.

Из новых актёров Халдуну очень нравится Кыванч! "Кыванч Татлытуг очень умный парень. Он развивает себя. Он и в театре сыграет, хорошо сыграет. Я очень его люблю, потому что он развил себя", - сказал он.
Хубав ден! Аз, докато се натуткам, ще стане обяд Laughing

Общи условия

Активация на акаунт