Предизвикателство Рапунцел 2020

  • 74 575
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 227
Някой питаше за био шампоани. Аз ползвах 5 години био козметика и има доста качествени продукти. Ако се интересува някой бих ги посочила от опит.

Ползвала ли си нещо на марката Oway?

# 1 036
  • Мнения: 1 666
Хммм  замислихте ме сега за това падане на коса. От много време използвам масла като преуош за скалпа. Главно  рициново и от бабасу, но винаги слагам етерични масла в тях. Точно розмарин нямам, но имам всякакви други Grinning Е м са друга моя слабост Grinning
Та не съм забелязала да ми пада повече коса от тях. Напротив, дори расте по-бързо и стана по-гъста. Единствено все още не мога да се преборя с бързото омазняване.
И като цяло момичетата от по-горе са прави, коса, на която не й е дошло времето, няма как да падне.

# 1 037
  • Мнения: 489
Някой питаше за био шампоани. Аз ползвах 5 години био козметика и има доста качествени продукти. Ако се интересува някой бих ги посочила от опит.

Ползвала ли си нещо на марката Oway?
Да, мицеларна вода, околоочен крем и шампоан за боядисана коса.

# 1 038
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Viktoriai моя те сподели какви етерични масла ползваш. Аз освен чаено дърво и пачули друго не съм вземала ама пусти много ми смърдят Grinning. Пачулито специално ми е ориентир за парфюми,които харесвам Grinning. Има ли пачули в пирамидата със сигурност е мой аромат. Етеричното масло обаче едвам го изтайвам-признавам си.

Розмаринът малко по-бива засега го търпя особено откакто при миене на маслен преуош ми падат 2-3 косъма.



Hristo Mihailov 643569 може ли линк за продуктите за лице на oway......Рязко ме заинтригува Grinning. Верно,че те са био и зелени Grinning.....и не на последно място правят най-добрата за моята коса боя.

# 1 039
  • Мнения: 1 532
Момичета имам едни есенциални мастни киселини мога ли да ги слагам на скалпа?
Прикачвам снимка на състава.

Скрит текст:

Така стоят в хладилника поне да ги използвам за нещо..

# 1 040
  • Мнения: 489
Viktoriai моя те сподели какви етерични масла ползваш. Аз освен чаено дърво и пачули друго не съм вземала ама пусти много ми смърдят Grinning. Пачулито специално ми е ориентир за парфюми,които харесвам Grinning. Има ли пачули в пирамидата със сигурност е мой аромат. Етеричното масло обаче едвам го изтайвам-признавам си.

Розмаринът малко по-бива засега го търпя особено откакто при миене на маслен преуош ми падат 2-3 косъма.



Hristo Mihailov 643569 може ли линк за продуктите за лице на oway......Рязко ме заинтригува Grinning. Верно,че те са био и зелени Grinning.....и не на последно място правят най-добрата за моята коса боя.

# 1 041
  • Мнения: 489
Някой питаше за био шампоани. Аз ползвах 5 години био козметика и има доста качествени продукти. Ако се интересува някой бих ги посочила от опит.

Ползвала ли си нещо на марката Oway?
Да, мицеларна вода, околоочен крем и шампоан за боядисана коса.
[/quote Извинявай, заблудих се. Мислех, че ме питаш за NAOBAYиталианска био козметика. На oway нищо за сега, чакам крем за къдрици и маска за къдрава коса ми препоръчала. Но доколкото знам спрямо състава им, чисти но някой от нещата не са 100% био

# 1 042
  • Мнения: 1 666
Принцеса, че са смръдливи, смръдливи са, обаче вършат чудесна работа за много неща.
Най-често използвам Иланг Иланг, Безсмъртниче, Гераниум, Лавандула, Мандарина, Мента. По-рядко джинджифил и чаено дърво, салвия.
Отделно имам едно смеси за спокоен сън, за имунна система, та според нуждите някой път и от тях слагам.
Розмарин и кедър знам, че са с насоченост за растеж и против косопад, но тях ги нямам.
Чаеното дърво и Лавандулата мисля, че ги дават за проблемен скалп, но не мога да кажа на 100%

# 1 043
  • Мнения: 489
Принцеса, че са смръдливи, смръдливи са, обаче вършат чудесна работа за много неща.
Най-често използвам Иланг Иланг, Безсмъртниче, Гераниум, Лавандула, Мандарина, Мента. По-рядко джинджифил и чаено дърво, салвия.
Отделно имам едно смеси за спокоен сън, за имунна система, та според нуждите някой път и от тях слагам.
Розмарин и кедър знам, че са с насоченост за растеж и против косопад, но тях ги нямам.
Чаеното дърво и Лавандулата мисля, че ги дават за проблемен скалп, но не мога да кажа на 100%
Да лавандула, мента и чаено действат успокояващо на скала. Аз си ги втривам директно

# 1 044
  • Мнения: 667
Как лавандула и чаено директно, не са ли много силни без базово масло?

# 1 045
  • Мнения: 489
Аз ползвам на дотера маслата. Силни са, но слагам само по 2 капки. Не съм имала проблем, честно казано

# 1 046
  • Мнения: 1 538
Аз си взех съвсем обикновено чаено за 5 лв., на Дотера са по 50 лв. Не съм навътре в нещата с маслата и не смятам да навлизам чак толкова, предполагам, че и обикновеното няма да ми навреди. Добавих 5 капки към един силно ароматен шампоан, за да не ми пречи миризмата, която определено не ми допада особено.

# 1 047
  • Мнения: 489
Няма как да навреди. Да, остра му е миризмата. В Зоя бг има хубави масла на по-леко цени.

# 1 048
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ползвам масла на Гиза и биохерба в момента. Преди всичко вземах от биофетиш,но за съжаление сайтът вече не работи.


Viktoriai благодаря Heart. Сега като го спомена се сетих,че имам и масло от безсмъртниче ама то не е много етерично май Grinning. Някакъв извлек е,но понеже ми е част от мазилата за лице никога не съм го включвала в бъркочите за скалп. И джинджифил имам ама него грам не мога да го трая.

# 1 049
  • Мнения: 1 538
Безсмъртничето участва и в моята козметика за лице, много съм доволна от резулатата, а и не само аз. То мисля, че спомага в борбата с ранното стареене, за скалп и аз не съм чула да се ползва особено. Имам въпрос относно алмата на прах. Някой би ли ми препоръчал рецепта за хубава домашна маска с алма ?

Общи условия

Активация на акаунт