Предизвикателство Рапунцел 2020

  • 74 676
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен! Далеч съм от дългата коса, но искам съвет и се надявам да ми помогнете. С една дума косата ми е ужаснааа... Не знам къде бъркам. Никога не съм я боядисвала, преси не ползвам, но въпреки всичко пада и няма изобщо вид. Подстригвам връхчета през месец, правя маски, но няма резултат. Качвам снимки, надявам се да се вижда добре и да получа съвет какво да я правя... Това е положението след като я измия. Благодаря 😊

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 12:12 от bubanka

# 1 426
  • София
  • Мнения: 1 358
Вчера направих следната терапия препоръчана ми от съфорумка.Измих косата с ДПШ.
По скала намазах с 1с.л. ЯЧМР, 1с.л.арган и 5 капки розмарин загряти. По дължините по  1,5 с.л от арган, ЯЧМР, алое и еладтисайзер с Нар. Загрях под шапка 10м. и стоях с увита в хавлия глава 3ч. Измих с шампоан Вела за боядисана коса и сложих маска от същата серия. Накрая финиши - олио Арган на Лакме, Маракеш за връхчета, Термо Керастаз Нутритив.
За пръв път получих желаният от мен резултат-мека, жива и лъскава коса. Ето снимка.

# 1 427
  • Мнения: 18 562
Аз си поръчах бадемово и арганово масло от Зоя. А сега стои със стимулант на Икаров. Действаше ми много добре преди, сега ще видим, че отдавна не съм го ползвала.

# 1 428
  • Мнения: 1 666
Stefina, разкошна коса Blush

# 1 429
  • София
  • Мнения: 1 358
Благодаря, но съм далеч от разкошната коса, има още какво да се желае.

# 1 430
  • Мнения: 844
ВилиДончевска, според мен първо промени прическата. Изравни косата, скъси я до раменете, за да не изглеждат тънки краищата. Започни да използваш някакво стилизиране-миже крем за къдрици или ролки за да стане права и обемна (щом не искаш третиране). В момента няма форма и това я кара да изглежда не добре. Можеш да се включиш в темата за продукти за коса, за да ти дадат най-подходящ съвет за някакви базови продукти.

# 1 431
  • Мнения: 8
Vivru, много благодаря 😊Тези дни ще си запазя час и ще я скъся доста. Ще се включа в темата... Когато я подстрижка изглежда добре и точно след 10 дена отново е така😔

# 1 432
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Протокол 7-mо миене след боядисване (Pureology FullFyl)

1. FK Elasticizer + масла по скалпа и корените
2. Pureology FullFyl Shampoo
3. Pureology FullFyl Conditioner
4. Pureology FullFyl Densifying Spray
5. Pureology Color Fanatic Leave in Spray
6. Pureology Smooth Perfection STYLE + CARE Infusion
7. Shu Uemura Essence Absolue Nourishing Hair Oil

Хубав протокол, даде плътност на фината ми косица, но може би с още по-хидратиращи финиши следващия път.

Последна редакция: пн, 27 апр 2020, 00:33 от Agent Provocateur

# 1 433
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Протокол 7-mо миене след боядисване (Pureology FullFyl)

1. FK Elasticizer + масла по скалпа и корените
2. Pureology FullFyl Shampoo
3. Pureology FullFyl Conditioner
4. Pureology FullFyl Densifying Spray
5. Pureology Color Fanatic Leave in Spray
6. Pureology Smooth Perfection STYLE + CARE Infusion
7. Shu Uemura Essence Absolue Nourishing Hair Oil

Хубав протокол, даде плътност на финат ами косица, но с още по-хидратиращи финии следващия път може би.
Агент , използвали ли си Pureology Hydrate Shampoo търся си хидратиращ шампоан и се колебая между него и синия Джойко Simple Smile

# 1 434
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Не съм, Искрице, Hydrate на Pureology го водят за сухи коси и би утежнил моята фина и с мазни корени. Pureology Има серия Sheer Hydrate за такива коси като моята, но я нямам. Съжалявам, че не мога да помогна!

# 1 435
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте, включвам се с питане за боята oway.
Обмислям да я пробвам, но се интересувам дали покрива добре бели коси, тъй като съм с тъмна коса и доста си личат, макар да не са много. Също - дали една опаковка стига за дълга коса до средата на гърба?

# 1 436
  • Мнения: 359
Здравейте,
Забелзях странна промня в структурата на косъма. На места е изтънял, на други удебелен. Случвало ли ви се е? Прикачам снимки/ дано се вижда/

# 1 437
  • Мнения: 1 227
M.Angelova и аз имам такива, имам много дебели косми, имам и такива грапави с променена структура и имам афро къдрави. Още не мога да си обясня на какво се дължи, не е от третиране при мен, по скоро диетата може би влияе, ако храненето е бедно на протеин и мазнини може да се отрази на косата по този начин.

# 1 438
  • Мнения: 1 666
И аз имам такива косми. Също много се чудя от къде са. Сега, като казваш за храненето,аз почти не ям месо. Но пък майка ми също не яде, а в нейната коса, такива няма.

# 1 439
  • Мнения: 135
И аз имам доста, да не кажа всеки втори ми е такъв, факторът наистина е вероятно вътрешен - хормони, диета, ген дори. Вече си свикнах и не им обръщам много внимание, малко по-тегави са грижите, но ако не са съпроводени с други 'симптоми', няма повод за притеснение

Общи условия

Активация на акаунт