Как да си намеря гадже?

  • 16 196
  • 174
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 303
Струва ми се, че за нея е недопустимо тя да се обади. Така ли е, Крийм? Rolling Eyes
Сапфир, на него трябва да дадеш идеята, ако ще го играеш матчмейкър. Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 35 132
Криймче, в малък град ли си или в голям?
Писа, че е от София.
Крийм, ако искаш пиши от кой квартал си, че града голям.
Защо отказваш танци, не е казано, че трябва да можеш да танцуваш?

# 62
  • Мнения: 8 937
И A_Ivanov търси гадже, за да празнуват заедно 14.02. Сега прочетох, не знам на колко е, но може да е симпатяга.

# 63
  • Мнения: 25 649
То много „съфорумци“ си търсят тук гаджета, ама май нещо не им върви... И в обратния случай също.

# 64
  • BG
  • Мнения: 2 173
Май не ти хареса поста ми? Защо?
Дали не се усети колко абсурдно е искането ти?
Искаш от мъжете гаранция за сериозност, но ти самата не си склонна да я дадеш?
И защо така?

Потърси психолог, сериозно те съветвам. Проблемът ти не е в мъжете, в теб е.
Остави тия психолози, кажи пак за квартирата... и за заплатата...Laughing

# 65
  • Мнения: X
Сапфирче, началството на форума не одобрява мачмейкинг във форума, но нищо не им пречи да си пишат ЛС - имат един и същи проблем.

Навремето като студент си търсих настолна конфигурация втора ръка, публикувам тема в hardwarebg някой да ми препоръча нещо за бюджета ми и минутка след това виждам, че точно под моята тема едно момче от Красна поляна продава точно това, каквото би ми свършило работа. Още същия ден тествахме, спазарихме и всички доволни.

# 66
  • Мнения: X
То е нещо като - има много безработни, търсят се много работници.

Не, нарочно я подтиквам тя да му се обади.
За да разчупи собствения си стереотип.
Онзи няма проблем да се обажда и да го режат после.

# 67
  • Мнения: 8 937
Трябва може би да помолим за нов раздел.... Всеки търсещ ще се обяви, ще качи снимки, представяне. Joy
Не знам защо момичето отказа кандидата с държавната работа... И аз бих предложила някого, но моите приятели ергени не са за предлагане, а приятелите на ММ са над 50.

# 68
  • Мнения: 25 649
Остави тия психолози, кажи пак за квартирата... и за заплатата...Laughing

Ти пък сега... На риболов не си ли ходил?

За новия раздел и аз отдавна препоръчвам. То е страшно просто – толкова много млади хора, които, вместо да се наслаждават на най-хубавите години в живота си, висят пред мониторите и телефоните.
Поне книги да четяха...

# 69
  • Мнения: 2 353
  Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.

# 70
  • Мнения: 8 937
Как'Сийка, може би него трябваше да го предложите на дамата с 40 годишния мераклия с клипчетата.
Нея вече я облъчиха със съветите да го тества със скъпа вечеря, та може и да се зарадва на някой стабилен.
Хапка, аз се чудех не само за младите, но има хора, които пишат тук всеки ден. Има ли практика да се събирате?

# 71
  • Мнения: 18 303
На събирането ще ходи ли модератор? Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 35 132
Разбира се, лелите от форума за какво сме?

# 73
  • Мнения: 2 353
  Тайчо, преди години имаше много готини купони, с маскиране, песни, танци и веселби. Създадоха се много ценни дългогодишни приятелства. Сега знам, че отделни групи се събират, но общофорумски срещи като едно време - май не.

# 74
  • Мнения: X
  Защо не се съберете всички млади от форума, пък да си организирате един купон? Не е нужно да се загаджите непременно, може да си съберете готина приятелска тайфа.

Аз предлагам следния музикален фон за събитието Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт