"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 6

  • 23 031
  • 668
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 534
Спокойно момичета , хубаво ще е  Praynig
И всички ще се видим там  Laughing

# 616
# 617
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, ако ще и град да бие - аз ще съм там в събота и неделя, както съм обещала на всички които са прочели за акцията  Hug
Днес ми се обадиха от "Хенкел"  Hug Благодарение на boriva която е форумска майка, ще дарят много неща за децата  Hug   bouquet
Хайде, в темата за лаф ще ОБЯВЯ официално датата на срещата - 01.09. , точно преди акцията  Peace
Който може - да дойде  Hug

# 618
  • Мнения: 2 249
това за Хенкел е добре-и друг път са дарявали неща-препарати за по4истване и козметика от тези с дефектни опаковки-само че ако ще ги носят на акцията пак остава въпроса с превоза и складирането-предният път ми напълниха цялата кола и си ги возех 2 седмици с мен Crazy
а за акцията-както кажете-аз само размишлявах-то е ясно че ние и град да вали сме там-ама идеята е да дойдат и други-ай дано Wink

# 619
  • Мнения: 4 195
аха ти си ги вози в колата, а в моята се разсипаха над 5 бутилки с препарат Crazy Crazyта Дамян ме е карал да му търкам седалките като откачена #2gunfire #2gunfire
аз оставам временно без автомобил, защото продадохме Аудите - по точно в сряда де, така че съм пеша. за акцията ако не съм почнала работа ще дойда пеша, но ще дойда, само детенце да ми е по-добре Praynig

# 620
  • Мнения: 2 249
Крис Heart Eyesизобщо не се чуствай длъжна да идваш-седни си на гъзеца и си гледай детето и мъжа малко-чу ли??? Close
всеки от нас издиша от време на време и изнемова-ама ако изтървеш момента ще се наложи да те събираме пак цяла
тва разбира се хич не означава ,че нямаме желание да те видим-напротив Hug  bouquet
но....имаш принудителна почивка от мен Stop

# 621
  • Мнения: 2 361
  Роси, днес взех едно кашонче с лекарства от Апостол. Да вземем да ги закараме в четвъртък - половината в Перник, половината в дом№7?

# 622
  • София
  • Мнения: 6 743
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123444.0 Хайде народееееееееееееее  Hug   bouquet  Heart Eyes  Laughing  Mr. Green  Twisted Evil

# 623
  • Мнения: 2 249
  Роси, днес взех едно кашонче с лекарства от Апостол. Да вземем да ги закараме в четвъртък - половината в Перник, половината в дом№7?
в четвъртък аз ще ги закарам в перник-само щи звъна денс да се разберем кога да ги взема Hug

# 624
  • Мнения: 117
Heart EyesКриси,ако решиш-аз ще те закарам в събота!Между другото-ако ти остане време-отговори на лични.БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ НА МАЛЧО Hug

# 625
  • София
  • Мнения: 6 743
Крис, аз съм ти наблизо в Люлин.Ако сколасаш да сме там в 10:00, както сме обещали, ще те закарам с удоволствие  Hug

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 12:38 от Дамаянти

# 626
  • Sofia
  • Мнения: 4 600
Имам два чувала с дрехи за големи и един с дрехи за 3,5 - 4г.
Казвайте какво да ги правя.

Нуждаем ли се от бельо за 2-6г.? Че съм набарала един склад на едро - да се възползваме...

# 627
  • София
  • Мнения: 2 210
Реве ми се!
Бях в домН7 . Познайте кой е там от вчера?? Нашата мъничка, сладка, миличка лепчица МАЯ!!!!! Полудях! Като ме видя, като се затича това дете, скъса се да ме гушка и целува, сега ще кача временно малко снимки и ще дам на ЛС линк на всички, които искат да видят. Миличката шушка още не може да се усети какво става, а там си е джунгла, знаете. А не даде друг да ме доближи, Габи се раплака, нали си е свикнал, 4е е мойто сладурче, Спас и той ме накачули, та бях като коледно дърво с деца, най-притеснено ми е за Любчо, много е тъжен, непрекъснато плаче, незнам какво става....А и никой не иска да идва там с мен, незнам как да се оправям като ида с толкова деца- те са си ве4но обединени двете групи- 36 деца са в момента.  Румката беше с мен, но беше с бебето и не можа да гушка, поне си поговори с по-големите....
Иванова си идва на 06.09 , иска ми се да идем да поговорим с нея- за нуждите на децата, за възможността да ги извеждаме понякога...
Лионес (ГАЛЯ) дари пет портативни и един голям MP3Player , аз ще купя колони и можем да оборудваме няколко дома, за да им пускат песнички и приказки, два са със сигурност за Дом№7, така пожела Галя, но там не смеят да ги вземат без директорката. Ако искате говорете с Дунчев или с някой друг къде да дадеме останалите.

# 628
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ооо неее. Как са я изписали без Лихарска?
Еми прати ми снимки, моля.

# 629
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ох. Еми, аз искам да идвам с теб в дом номер 7, но днес нямаше как да стане. Следващия път съм на линия! Съжалявам много, че днес си била сама!  bouquet
Мисля, че с директорката трябва да говорим и дипломация да има сериозна;) Ще ти пиша на кю-то. Wink

Общи условия

Активация на акаунт