ПОМОЩЩЩЩЩЩ - Търся си нова работа

  • 2 352
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Mpulle, малко по-леко с емоциите и всичко ще си дойде на мястото. Отърси се от първоначалния гняв и със спокойствие и самочувствие се огледай за нова работа.
На мен също ми предстои да си търся работа, а в Ямбол това въобще не е лесно, макар да съм с много специалности. Аз също имам нужда, а и предполагам много майки тук все още не са си намерили работа според изискванията им.
Ако всеки тук, който желае нова работа започне да пуска обяви с подобни заглавия нали се сещаш на какво ще заприлича Клюкарника.
Горе главата и успех! Peace

# 16
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И на мен ми предстои това-да си намеря работа ,а в Сливен това не е лесно.Досега не ми се е налагало да изпращам документи до фирми,да предлагам своите знания,но ще се науча.
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш Peace

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 1 153
Знам много добре,какво е да си търсиш работа,аз вече 2месеца и половина си търся и вече взех да се притеснявам,но мисля,че е по добре да мине малко повечко време(е не прекалено много)и да започнеш нещо което ти харесва отколкото да се хвърлиш на 1 предложена работа ии после пак на ново,е поне това е мое виждане.Стискам палци,да се похвалиш скоро PeaceКато гледам обявите за София то те са много,сравнение за Търново,мисля че ще имаш по голям избор  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мога да ти помогна с друго, освен да ти стискам палци да си намериш мечтаната за теб работа.След най-много година и на мен ще ми предстои такъв момент и се притеснявам още от сега  Rolling Eyes
Така, че КЪСМЕТ   bouquet

# 21
  • sofia
  • Мнения: 482
Значи и аз минах по тоя път - честно казано ми отне време - не стана бързо. Ходих на доста интервюта, срещнах се с какви ли не шефове, ЧР-и и т.н. Накрая тотално се бях отчаяла, дори си мислих че вината е в мен. Е, верно е, че си имах изисквания и критични минимуми под които си бях решила да не падам.
Стихках зъби, мъжа ме подкрепяше безрезервно и вдъхваше сили и вяра в мен и в моя късмет.
Накрая вече толкова ми беше писнало, че щях да се отказвам, ако нищо не беше станало и в двете фирми, в които ходеш успоредно на интревюта, едно след друго - и на двете места бях ходила по 5 пъти. И си бях казала, че и ако и тук не стане - край!
Е, слава богу, накрая след толкова много зор и напрегнати емоции, стана така че и от 2 фирми ми предложиха - беше голямо чудене, голямо мислене.

Така че, търсенето му е майката и много търпение!

Само не разбрах защо толкова си подбиваш цената на труда, много добре знаеш че където и да почнеш ще има много работа и неприятно емоции понякога, поне да не те е яд че хем работиш много , а за нищо.
А и да не забравяме, че с тази заплата вредиш както на себе си, така и на другите които също си търсят работа - нали се сещаш че които и да е работодател няма да дава по-голямата заплата на някой, като има друг да му е свърши за по-малка сума.

# 22
  • Мнения: 1 195

BLAGODARQ ZORI Simple Smile
ima mn dobri predlojeniq we4e kandidatstwah Simple Smile
da wi se pohvalq vseki den imam imtervuta daje ponqkoga i po 2:) za 2 tyrsene ve4e bqh na 3 intervuta:)
stiskaite palci:))

# 23
  • Мнения: 1 336
условието е перфектна компютърна грамотност, средно ниво на английски, около 600 старт ... работата е рутинна, на компютър, 10 часови смени по 4 дни в седмицата, ако се интересуваш ми пиши на лични за повече инфо.

# 24
  • Мнения: 1 195
zdraweite sladurani Simple Smile
e moqta epopeq zavur6i zlava bogu za sega nadqvam se uspe6no:)
ot 28.08 zapo4nah nova rabota:)
moga da kaja 4e naistina nikak ne e priqtno 4ovek da si tyrsi rabota no slava bogu ima dosta interesni predlojeniq:)
nadqvam se da sum napravilq pravilniq izbor:))
BLAGODARA VI ZA PODKREPATA:)
USPEH NA VSI4KI KOITO 6TE TRUGNAT PO MOQ PUT  Hug

Общи условия

Активация на акаунт