Може ли да изнахалствам, като ви помоля да гласувате и за мен?

  • 5 135
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 863
и аз гласувах:)
симпати4ни сте ми -и ти,и щерката ,въпреки че не съм ви виждала наживо,а пък и снимките ти наистина са хубави  bouquet
айде,успех  bouquet

# 76
  • Мнения: 6 472
Люлю, поздравления за снимките, гласувах за тях и за още доста, но имаше страхотни неща Grinning
Успех!

 Аз все още не успявам да разгледам всички 27-28 страници, но наистина има някои много ценни попадения Grinning Някои от авторите съм ги срещала по фото  форумите и с тях е трудно да се състезава човек (пък и аз съм си щракало, а не фотограф) Embarassed Всъщност ако не сте обърнали внимание системата на оценяване не е само на база гласуването. Ще има жури от 4-ма професионалисти (предполагам), които ще гласуват, а като пети глас ще се взема "зрителския" вот.

и аз гласувах:)
симпати4ни сте ми -и ти,и щерката ,въпреки че не съм ви виждала наживо,а пък и снимките ти наистина са хубави  bouquet
айде,успех  bouquet

Много мили думи  bouquet  bouquet  bouquet

# 77
  • Мнения: 212
Хайде три петици и от мен!Стискам палци!!!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Има страхотни снимки, жалко, че са на по-задните места...
Рядко гласувам в конкурси, защото се опорочават. Но сега не се стърпях  - Станислав Станоев е моя фаворит.

Много си гадна!  Mr. Green

Подкрепи веднага съфорумката ни!  Wink

# 79
  • Варна
  • Мнения: 10 816
И  нашия Гейминг участва? С тази снимка?  newsm78

http://germanos-konkurs.com/upl/5d69b1322075db4a31b48f3238e838fd_s.jpg

# 80
  • Мнения: 6 472
Има страхотни снимки, жалко, че са на по-задните места...
Рядко гласувам в конкурси, защото се опорочават. Но сега не се стърпях  - Станислав Станоев е моя фаворит.

Много си гадна!  Mr. Green

Подкрепи веднага съфорумката ни!  Wink

Е ти пък сега, жената си хареса снимките на човека (а те наистина са много хубави) и си гласува за него Grinning Няма лошо Grinning Колективизма е хубаво нещо, ама не и на всяка цена Mr. Green

# 81
  • Мнения: 6 472

Ама дай линк към снимката в голям размер. Така не мога да я видя къде се намира - трябва да ги прецъкваме всичките. Да го подкрепим и него дружно Mr. Green Както споменах, вота от гласуванията не е определящ, ни би помогнал след евентуалното гласуване и на журито.

# 82
  • Мнения: 4 451
По пет звездички и от мен за трите ви снимчици. Успех! Peace

# 83
  • Петрич
  • Мнения: 321
Айде и от мен глас.Успех!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Успех и от мен!

# 85
  • Мнения: 1 762
супер са, ама само за първата се гласува май,или  newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 11 805
Имаш по пет звездики и от мен!Успех!

# 87
  • Мнения: 1 813
Simple Smile  Давай с теб съм и аз ! 5 звезди !  bowuu

# 88
  • Мнения: 173
Успех !  Peace

# 89
  • Мнения: 1 425
Имаш 5 звездички и от мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт