проблем с бившата

  • 9 446
  • 51
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 32
направо ми писна от моя мъж ,от 4 години сме заедно а той хубавеца се чува още с бившето  си гадже и разбира се отрича ,1че има връзка с нея каже те какво да правя

# 1
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                      А дете имат ли?Може да си говорят съвсем прозаични неща.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Намери си друг. Peace

# 3
  • Мнения: 14 830
направо ми писна от моя мъж ,от 4 години сме заедно а той хубавеца се чува още с бившето  си гадже и разбира се отрича ,1че има връзка с нея каже те какво да правя

Твърде оскъдна информация даваш.Сигурна ли си че се чуват.Само се чуват или се и виждат.
Ти как разбра.Имаш ли доказателства
Деца имате ли ,семейство ли сте или сте само гаджета

# 4
  • Мнения: 1 283
Може пък да са приятели. newsm78 Mr. Green Пази се от новите, старите са изпята песен! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 14 830
направо ми писна от моя мъж ,от 4 години сме заедно а той хубавеца се чува още с бившето  си гадже и разбира се отрича ,1че има връзка с нея каже те какво да правя

Твърде оскъдна информация даваш.Сигурна ли си че се чуват.Само се чуват или се и виждат.
Ти как разбра.Имаш ли доказателства
Деца имате ли ,семейство ли сте или сте само гаджета
да сигорна съм видях ,но той отрича и ми казва ,че съм луда  а това най много ме вбесява ,последния път като се чуха беше онзи ден,дори в вайбър си пишат #Cussing out



Добре де покажи му  доказателствата
Покажи му писаниците във вайбър
И има ли нещо смущаващо в това което си видяла че си пишат

Може пък да са приятели. newsm78 Mr. Green Пази се от новите, старите са изпята песен! Mr. Green

 JoyТова в първия момент ми прозвуча като онази реклама-"Може пък да му е сестра"

# 6
  • Мнения: X
Пиши й ти във вайбър и така .

# 7
  • Мнения: 2 850
Голяма любов ли е била тая бивша? Щом отрича да й пише изобщо, а го прави, нещо е гузен. Ако просто си пишат като приятели, какъв му е проблемът да каже?
Мой бивш си беше приятел с неговата бивша Heart Eyes Аз много се дразнех в началото, после видях, че действително са само приятели. Пък като се разделихме с него, осъзнах, че всъщност ми е много симпатична. Сега сме си приятелки у фейса hahaha Много готина мацка - не ни заслужаваше тоя!😎

# 8
  • Мнения: X
Ами аз това предлагам  - да се сприятели с бившата му . Сериозна съм.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На колко годинки си?

# 10
  • Мнения: 5 892
Нямаш проблем с бившата , а с твоя. От него зависи дали ще поддържат някаква връзка.  Peace

# 11
  • Мнения: X
Нямаш проблем с бившата , а с твоя. От него зависи дали ще поддържат някаква връзка.  Peace
Абсолютно е така.

# 12
  • Мнения: 25 757
Какъв е този спам. #Cussing out Оставете авторката да каже, мръсни смс-си пишат ли си. newsm78

# 13
  • Мнения: 402

да сигорна съм видях ,но той отрича и ми казва ,че съм луда  а това най много ме вбесява ,последния път като се чуха беше онзи ден,дори в вайбър си пишат #Cussing out

Има ли начин написаното във вайбър да го копираш от неговия телефон и да му го залепиш на челото?Това е много неприятно, че те изкарва луда, когато си само ревнива.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 32
Само не ми е ясно защо обръщате внимание ,на неграмотни хора ,който търсят съвет или пък просто искат да се оплачат !!!!Ок да имам проблем и то голям за мен може би и аз имам вина ,но за мен не е приемливо това поведение на моя мъж.На 33 години съм ,не мога да кажа ,че изглеждам зле ... Winkно постоянно то отричане ме съсипва ,не може да отрича ,а в следващия момент си прави нов  skype,нова карта за мобилен ,и най гадното ОТРИЧА ,а аз съм лудата...........................

Общи условия

Активация на акаунт