Страшки от форума

  • 106 503
  • 745
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Цитат
След всяко хранене естествено!Миялна нямаме,двама възрастни и едно дете-това ни е семейството.Имам познати,които по цяла седмица не мият чинии.Трупат се в мивката,докато тя се напълни и свършат всички чисти.Отгоре мухи ги кацат,котката им ги облизва...Отврат!Добре,че нямат деца,а само котки въдат.
Sweat Smile

# 481
  • Мнения: 4 347
Олеле, защо са допуснали външни хора да го видят това чудо?!

# 482
  • Мнения: 5 428
По-скоро разказвачката си измисля. За да го знае това, трябва да е живяла цяла седмица в познатите си. Или като е ходила у тях, да е отишла да надникне в кухнята. Не да надникне, а да постои доста време, че да гледа мухи и котки върху камарата чинии. Изобщо не вярвам на тази история.

# 483
  • София
  • Мнения: 10 561
На много хора кухнята и всекидневната са на едно. Може и неволен свидетел да е станала.

# 484
  • Мнения: 3 719
Е, поне последното мнение си е баш в темата. Оспамокс - непознато за доктора хапче, нищо, че е от най-често използваните АБ и нищо, че една от НЛР му е задух. Важното е, че ние знаем повече от някакви си там доктори и лекуваме вируси с антибиотици.
Козирогче, нищо лично, но малко прибързани изводи правиш.
 Където живея Оспамокс не се използва, аб изобщо не се изписват, нямам представа дали е било вирус или настинка, целта беше да съм във форма за следващия работен ден. Глупаво, разбира се, но се случва. Simple Smile

# 485
  • Мнения: 48
На много хора кухнята и всекидневната са на едно. Може и неволен свидетел да е станала.

# 486
  • Мнения: 2 998
Е, поне последното мнение си е баш в темата. Оспамокс - непознато за доктора хапче, нищо, че е от най-често използваните АБ и нищо, че една от НЛР му е задух. Важното е, че ние знаем повече от някакви си там доктори и лекуваме вируси с антибиотици.
Козирогче, нищо лично, но малко прибързани изводи правиш.
 Където живея Оспамокс не се използва, аб изобщо не се изписват, нямам представа дали е било вирус или настинка, целта беше да съм във форма за следващия работен ден. Глупаво, разбира се, но се случва. Simple Smile
Едва ли има лекар, който да не знае какво е Амоксицилин. https://en.wikipedia.org/wiki/Amoxicillin
"It is on the World Health Organization's List of Essential Medicines. It is one of the most commonly prescribed antibiotics in children."

# 487
  • Мнения: 1 502
Знае разбира се, генериката, не и търговското, ако е в чужда страна Wink

# 488
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Лекарства от Бг личния ми ги проверява на кои лекарства отговарят на пазара тук. Така разбрах, че определени неща без рецепта в Бг, тук не са разрешени.
Естествено, въобще не изключвам възможността лекаря на съфорумката да се е насмел нещо за момента, случва се....

# 489
  • Мнения: 3 719
Може и да не им се е работело на лекарите, не знам. Първоначалната диагноза беше паник атака.
 Но нормално, след като няма реална опасност:)

# 490
  • Мнения: 1 785
Има много лекарства продаващи се в чужбина и са еквивалент на нашите, но под различни имена. И не всеки е длъжен да ги знае.

# 491
  • France
  • Мнения: 12 465
Има сайтове, в които пишеш името на лекарството и ти излиза всичко за него. В Франция използват vidal, но със сигурност има еквивалент в другите страни. Няма начин да не са го проверили.

# 492
  • Мнения: 1 114
Винаги, когато ходя на лекар, ако съм пила българско лекарство му казвам генерика.

# 493
  • Мнения: X
Цитат
Здравейте!
Имам спешно питане,което много ме притеснява.
на 16.04. правих секс с В. той свърши в дупето ми. После си поигра с пръсти,след като се избърсах,но като нищо е имало останало в мен.
На 21.04 правих секс с Д. той си свърши вътре в мен.
На 24.04 си направих тест - отрицателен.
На 07.05 отново си направих четири теста. На всичките  имаше много бледа черта.

В. е сладка грешка.
Д. е моят съпруг.

# 494
  • Мнения: 6 622
От коя тема е това? Звучи обещаващо 😂

Общи условия

Активация на акаунт