Страшки от форума

  • 106 550
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
"Лошите очи" нямат нищо общо с очите или погледа, обаче хората им е по-леко да си правят ритуалите и да вярват че това помага... Притеснително е ако с това се успокояват хора, които реално би трябвало да си обърнат внимание и/или да посетят личния (поне).

# 526
  • Мнения: 10 379
Според мен, ако живееш по-изолирано и попаднеш сред много хора, особено ако има и по-силен шум, това може да доведе до главоболие и дискомфорт.

# 527
  • Мнения: 25 615
Така е. И на мен ми се случва да получа главоболие, след като съм била сред много хора и шум.
Хапче обезболяващо ми решава проблема. С баене не съм пробвала, а и не ме влече. Simple Smile
На моменти имам чувството, че синът ми е единственото дете в България, което никога не е било урочасвано и никога не е водено на баячка.

# 528
  • Мнения: 35 968
мен повече ме притеснява идеята да нося бельото /върху дрехите си и то/ наопаки, за да привличам внимание с него сакън да не ме урочасат

# 529
  • France
  • Мнения: 12 569
Супермен явно е много суеверен.

# 530
  • Мнения: 9 361
мен повече ме притеснява идеята да нося бельото /върху дрехите си и то/ наопаки, за да привличам внимание с него сакън да не ме урочасат
Аз пък си мислих, че просто запрята полата, да се види, че гащите и са наопаки с ръбовете навън.🤣

# 531
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Въх, недей! Някои по без гащи ходят.

# 532
  • Мнения: 47 986
Е на тях баш от уроки ще да са им проблемите ...

# 533
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Те нямат проблеми щото никой не ги гледа в лицето, че да ги урочаса Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 20:36 от HighSpeed

# 534
  • София
  • Мнения: 11 472
Заинтересовах се от тия гащи наопаки! Къде мога да я срещна съфорумката, няма да я урочасвам...много Grinning

# 535
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не се отчайвай, Сийке, не е само твоето дете. Само две имам, но никаго не са били под въздействието на урочасващите сили.
Приемането на такива вярвания става обикновено от хора, които не познават човешкото тяло и анатомия и не могат да си обяснят по друг начин неразположенията при малките деца, че и при големи хора. Страшно е, но няма лек за такива.

# 536
  • Мнения: 669
Четейки, страшно много ми се иска да има баене и срещу К-19, нещо куршум да му се лее или гюле, ако трябва Thinking

# 537
  • Мнения: 13 191
Цитат
Има точно такава ,много проста афирмация за съзерцание и медитация в дантиен или в пламък- "аз Съм!"

Не го разбирам, но за мен е страшно.

# 538
  • Варна
  • Мнения: 36 605
За мен пък е даже смешно. Напън да се покаже някой много възвишен и знаещ, използвайки сложни думички.

# 539
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Ако пък знае какво е "дан тиен" и къде се намира, пак на!

Общи условия

Активация на акаунт