Жененият мъж, защо ми е изобщо

  • 10 135
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 622
Какво дете, какви 5 лева? Жената каза, че и жена му да я няма в картинката не го иска за сериозна връзка. И ако не ги разкара тези чувства, какво да ги прави? Да стои в една безперспективна връзка, която я кара да се чувства зле и да ги подхранва за да бъде още по-съсипана, когато мачото се наиграе с играчката си. За изживяване на любовта може да се говори тогава, когато тя е споделена, когато те кара да се чувстваш добре, когато отношенията имат бъдеще. За какво да изживява една връзка, която я кара да се чувства зле. Всяка жена трябва да се стреми да е нещо повече от сексуална играчка, да бъде единствена за половинката си.

# 226
  • Мнения: 17 416
Би ли да споделила как мислиш, че трябва да се стреми всяка жена да бъде единствена?

# 227
  • Мнения: 9 493
То няма лошо да си единствена ама света не е черно-бял. Понякога от единствена ставаш втора или от втора единствена.

# 228
  • Мнения: 6 622
Като за начало да се цели в необвързани екземпляри. Ясно е, че никой не знае как ще те завърти живота, но това е едно добро начало.

# 229
  • Мнения: X
Колкото и да е влюбена мацката, хубавецът вечер се прибира при децата и съпругата си и я оставя сама. Трябва много голям мазохист да е човек за да продължава такава връзка заради единия спорадичен откраднат секс и едните голи чувства, колкото и да са прекрасни и възвишени и уникални и неповторими.... Чувствата нощем не те греят и сутрин не ти правят закуска и не ти е забавно сама с тях (чувствата) на морето през лятото и в Новогодишната нощ примерно...

# 230
  • Мнения: 17 416
То няма лошо да си единствена ама света не е черно-бял. Понякога от единствена ставаш втора или от втора единствена.

Първата и втората цигулка. Любимата ми тема.

# 231
  • Мнения: X
Абе който иска, нека участва и в оркестър за мандолини и дудук, аз предпочитам дуетите.

Човек не може все да се води по чувствата си.
Народът го е казал - Г@з глава затрива.

Пък чак такива вечни чувства няма. Особено към някаква неподходяща връзка.
Минат, не минат няколко месеца или година-две и човек си е чисто нов.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 23:41 от Анонимен

# 232
  • Мнения: 28
Не искам дете от него. Искам дете от мъж, с когото мога да бъда.

Така или иначе аз съм взела решение какво искам, реализацията е важна сега.

Между другото някой спомена социални мрежи и разни други. Нямаме профили никъде. Не виждам нищо, нито проверявам каквото и да е. Едиствената ни връзка е телефона и вайбър.

# 233
  • Мнения: X
Чудесно, това улеснява нещата.
А за какво ти е да му пазиш телефона и вайбъра?

# 234
  • Мнения: 17 416
Абе който иска, нека участва и в оркестър за мандолини и дудук, аз предпочитам дуетите.


Хубаво, де, ти нали си в дует. От какво, което не касае пряко теб и отношенията ти си недоволна? Жените, които си бутат носа в чужди семейства, няма да свършат, но пък дали и с какво всяка една е заплаха за теб, ако си спокойна и уверена в себе си.
Янче, айде сега - периодични отчети тук, каква си я свършила Simple Smile

# 235
  • Мнения: X
Чудесно, това улеснява нещата.
А за какво ти е да му пазиш телефона и вайбъра?
Ти пък.
За всеки случай. Cause you never know Wink

# 236
  • Мнения: X
но пък дали и с какво всяка една е заплаха за теб, ако си спокойна и уверена в себе си.

Никоя с нищо не е заплаха за мен.
Заплаха са за мъжа ми, който при проява на глупост ще изтърве добра партия като мен Mr. Green
Но пък това е шанс някой друг да ми се радва - в живота нищо не остава празно.

# 237
  • Мнения: X
Ти пък стига си shame-вала, Дренка.

Повечето хора, не само жени или мъже, е нормално да се почувстват уязвени, ако им се изневери. Или дори мисълта за такова предателство да ги кара да реагират остро. Нормално е човек да реагира със защита, болка, даже "комплекси", както други се изказаха тук.

То пък аман от либерастия Grinning
16 страници да дундуркаме авторката

# 238
  • София
  • Мнения: 10 631
Чудесно, това улеснява нещата.
А за какво ти е да му пазиш телефона и вайбъра?
Заради проекта, по който работят...

# 239
  • Мнения: X
Но те вече не работят по този проект заедно.

Общи условия

Активация на акаунт