Сполучливи имитации на маркови парфюми - 32

  • 72 010
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 719
Момичета, може ли да споделите впечатления от Либре на Заг? Трайно ли е?
Защото имам на Рефан с двойни капки и след 10мин изобщо не се усеща... а аромата е невероятен 💖

# 316
  • Мнения: 1 360
Момичета /и момчета/, току - що разбрах, че един много добър онлайн магазин на Рефан се е "върнал в играта" след дълго отсъствие Simple Smile и много се зарадвах и реших да го споделя с вас. Пазарувала съм от него, хората са отговорни и всичко, което съм си купила е с нужното качество. Най - много ми харесва това, че при пазаруване има вариант да си поръчаш индивидуална комбинация от течност и капки. От падащо меню веднага се вижда какво дължиш за конкретната комбинация. Давала съм този линк и преди, но малко след това магазина затвори. Сега отново са "на линия". Ето го линка:
http://www.refansofia.com/

# 317
  • Мнения: 27
Момичета, някой пробвал ли е на ТФ Metallic от Заг и какви са му впечатленията?

# 318
  • София
  • Мнения: 1 172
Рефанци пак ли са омазали номерата? В списъците не виждам Герленската Идилия/Guerlain Idylle/,а в Рефан се предлага под номер 181.
Не са се омазали - те скоро го пуснаха под номер 181

# 319
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ох...не се оправям грам с тая версия Grinning някаква идея кой е 043 на марката?

# 320
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Ох...не се оправям грам с тая версия Grinning някаква идея кой е 043 на марката?
043-Paco Rabanne Lady Million Lucky
Наскоро споделих, че Рефан не дават вече списъците си, защото ги глобили от НАП. И затова е много трудно обновяването на списъците им с новите парфюми.

# 321
  • София
  • Мнения: 2 092
Току-що си взех Bal d'Afrique и Addict 2 от Martinez.  Но ми се струва, че този Bal d'Afrique е много нетраен, а освен това стои прибрано, няма го оня упоителен облак аромат, който прави la Tulipe. Ароматът ми харесва, нооо, честно, очаквах повече от него. След Лалето бях решила, че всичко на Byredo ще да е някакво извънземно. Толкова ме омая това Лале. Помирисах и Bibliotheque, мъжкия, но не ме впечатли.
А Addict 2 e още по-хубав от първия, по-цветен и с една неуловима нотка на щастие, ако е възможно щастието да бъде вградено в парфюм изобщо🙂 От него съм безкрайно доволна!

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Забелязала съм нещо в парфюмите на Мартинез. Никога ароматът и трайността им не се показват докрай при мен веднага. Оставям ги няколко дни да си "починат" и после ги тествам. Разликата е огромна.

# 323
  • София
  • Мнения: 2 092
Ооо, ще пробвам, разбира се! Още повече, че самото Лале при мен беше влюбване "от втори поглед". Когато го получих, от пръсване в капачката ми застана един такъв мазен, като мазна хартия. Отлежа няколко дена и реших все пак да пробвам на кожа. Та оттогава е моята голяма любов с този парфюм. Сега сме неразделни, хаха😉

# 324
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
За Лалето на Заг ли говорите? И на мен ми е любимо, но за лятото.

# 325
  • Мнения: 2 255
Mojave Ghost на Мартинез е много, много сполучлив, както и Baccarat Rouge.

# 326
  • София
  • Мнения: 2 092
Точно! Е, не съм доживяла още до лятото с него, отскоро го имам. Както и един Gucci Bloom на Камея, тези двата ми взеха акъла и сърцето🥰 От вчера и Addict 2 се прибави към тях. Изобщо, аз съвсем наскоро открих имитационната парфюмерия, и сега съм като отвързано куче, искам всичко да опитам и премеря на себе си. Оригиналните парфюми са нещо божествено, но не са по джоба на всеки.
 А какво мислите за парфюмните масла, момичета? В Martinez имат, и ми се ще и тях да опитам. Ще ви разкажа за един мой експеримент. Понеже си бях взела един Ellie Saab Girl of now от Martinez, и не го харесах, някак си повече ми смърдеше, отколкото да ми ухае (в смисъл, дразнеше ме), реших, че ще го преработвам. Взех, че го смесих с един 50's Glam, хубаво парфюмче, но някак безлично. Добавих мъничко истинско розово масло, което имам в едно флаконче от много отдавна, иииии се получи един божествен аромат! Розичката се усеща съвсем слабо, колкото да укроти смърдежа на Elie-то, абе получи се нещо абсолютно различно от трите изходни продукта, ухаещо прекрасно - асоциацията ми за него, след като го пробвах, беше за градините на Семирамида! И е факт, че от два дни, откогато го разносвам, всеки ме пита с какво съм се напръскала. Топъл, обгръщащ аромат, без да е натраплив, наистина като уханна лятна вечер в източни градини, когато всички цветя се надпреварват да изливат своя аромат за почитателите си. Предполагам, че ще е жесток парфюм за летните вечери, но и сега се отваря страхотно. Но пък и времето не е студено. Обаче, за истинско зимно време този парфюм ще бъде не на мястото си, според мен. Ще мирише на измръзнали градини😉🤣 Понеже имам доста парфюми, които не нося, защото все нещо им липсва, според мен, ще продължавам с експериментите, дори да трябва да изхвърля резултатите, няма да ми е жалко. А може да получа още някой шедьовър, като този "Girl of 50's", както си го кръстих по имената на двата парфюма, участващи в експеримента.

# 327
  • София
  • Мнения: 38 476
Парфен са си оправили сайта! Опа, не съвсем.

# 328
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Може ли да споделите подробничко всеки от лидълските парфюми на кой оригинал отговаря.
Ако са наистина толкова сполучливи, мисля да се впусна в лидълски парфюмен шопинг.

Lidl


Aura by Suddenly
        D’Elle – Narciso Rodriguez’s for her
        Angelica – Thierry Mugler’s Angel
        De Amor – Cacharel’s Amor Amor
        De Esplendor – Dior’s J’adore
        New York – DKNY WomaN
        En Rose – Lancome’s La Vie Est Belle
        Unicke – Calvin Klein’s One
        De Aquamarine

Essence by G. Bellini
        Dark Blue – Dolce&Gabbana’s Pour Homme
        Unicko – Solo’s Loewe
        Aqua Fresh – Giorgio Armani’s Acqua di Gio
        Essence Victory

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 09:39 от Рапунцел.

# 329
  • Мнения: 18 553
И аз от втори път харесах лалето. На първо помирисване ми миришеше на прах за пране. Сега ми е един от любимите аромати.

Общи условия

Активация на акаунт