Сполучливи имитации на маркови парфюми - 32

  • 72 026
  • 744
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 247
... Преди малко поръчах с триста зора от APO парфюмни масла на следните красоти като подарък за утрешния ми рожден ден.Yum
Ехаа,повечето аромати са ми супер любопитни, чакам и аз Bowtie Пиши задължителн като пристигнат Innocent Не съм ги чувала тези масла аз. Като Гиза ли са? Стават ли за разреждане или само се мажат?

Същите като Гиза са. Имам няколко от тях и съм ги разредила със спирт в съотношение 30/70.  L'ange Noir ми е техен любимец след като се влюбих в оригинала и го мислих 3 години Grinning  Имам и 3мл от Coromandel, просто от любопитство без да познавам оригинала.

Фирмата е малка, тип семеен бизнес и се намира в Англия. Досега съм поръчвала 3-4 пъти без проблем. Плащането става чрез Paypal и излиза по-изгодно и бързо доставката да е с превозвач понеже имат безплатна доставка над определена цена в рамките на Англия.

Ето го и сайта, но в момента е затворен, поради Ковид19.
https://www.arabianperfumeoil.com/index.asp?function=CART

Имат страшно голям асортимент от нишови и мейнстрийм аромати и постоянно го обновяват.  Имат и мостри от 1 и 3мл за проба, както и различни разфасовки на маслата.

# 736
  • Мнения: 247
... Преди малко поръчах с триста зора от APO парфюмни масла на следните красоти като подарък за утрешния ми рожден ден.Yum
Ехаа,повечето аромати са ми супер любопитни, чакам и аз Bowtie Пиши задължителн като пристигнат Innocent Не съм ги чувала тези масла аз. Като Гиза ли са? Стават ли за разреждане или само се мажат?

Същите като Гиза са. Имам няколко от тях и съм ги разредила със спирт в съотношение 30/70.  L'ange Noir ми е техен любимец след като се влюбих в оригинала и го мислих 3 години Grinning  Имам и 3мл от Coromandel, просто от любопитство без да познавам оригинала.

Фирмата е малка, тип семеен бизнес и се намира в Англия. Досега съм поръчвала 3-4 пъти без проблем, като собственика е много мил и отзивчив и бързо отговаря на имейл ако има някакви въпроси или изчерпани количества. Плащането става чрез Paypal и излиза по-изгодно и бързо доставката да е с превозвач понеже имат безплатна доставка над определена цена в рамките на Англия.

Ето го и сайта, но в момента е затворен, поради Ковид19.
https://www.arabianperfumeoil.com/index.asp?function=CART

Имат страшно голям асортимент от нишови и мейнстрийм аромати и постоянно го обновяват.  Имат и мостри от 1 и 3мл за проба, както и различни разфасовки на маслата.

# 737
  • Мнения: 35
Здравейте, търся имитация на Dolce & Gabbana Dolce, да не е на Zodiac. Бях намерила една в дм, пак зелено шишенце с черна панделка, някой сеща ли се името?

# 738
  • Мнения: 2 821
Според мен е на Аристея.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Поръчах от D&P. Досега не съм тествала техни парфюми. Дано да са хубави и трайни. По - скъпи ми идват от Заг и Мартинез и точно сега не ми е до разочарования. Но съм любопитна 😜

# 740
  • София
  • Мнения: 1 872
Здравейте! Забелязвам една интересна тенденция при мен - какъвто и парфюм да пръсна сутрин, стане ли 15.00 - 15.30 ч, започва бурно развитие и го усещам мнооого силно, красиво и наситено. До този час е имало случаи, в които дори вече не чувствам аромата. Как си обяснявате това? Има ли и други в моето "положение"?

# 741
  • Мнения: 1 999
Поръчах от D&P. Досега не съм тествала техни парфюми. Дано да са хубави и трайни. По - скъпи ми идват от Заг и Мартинез и точно сега не ми е до разочарования. Но съм любопитна 😜
За мен са много добри и много трайни всичко,които съм пробвала

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Между другото цените са им вече други. За 50мл. 25 лв, а за 100 мл - 39лв. Не знам колко е нова цената, за пръв път поръчвам. Но в сайта пише друго.

# 743
  • Мнения: 1 999
Между другото цените са им вече други. За 50мл. 25 лв, а за 100 мл - 39лв. Не знам колко е нова цената, за пръв път поръчвам. Но в сайта пише друго.
Последно като си взимах от МОЛ Парадайз бяха 100 мл- за 36 лв.Вдигнали са ги!

# 744

Общи условия

Активация на акаунт