Сполучливи имитации на маркови парфюми - 32

  • 72 137
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 373
Във фейсбук ми излизат като реклама някакви Sandago. Някой пробвал ли ги е?
Аз съм с много добри впечатления от тях /имам два и няколко мострички/. Плътни, наситени, трайни. За близост спрямо оригиналните аромати - като и при всички останали производители - различно е.

# 721
  • Мнения: 86
Здравейте 🙂 момичета!
Следя темата отдавна и съм благодарна, че ви има. Много парфюми открих чрез вас.
Включвам се с питане към запознатите. GIVENCHY L´INTERDIT в имитация на Заг или Мартинез е по-близка до оригинала и по-трайна?
Благодаря 🙂

# 722
  • Мнения: 906
Здравейте 🙂 момичета!
Следя темата отдавна и съм благодарна, че ви има. Много парфюми открих чрез вас.
Включвам се с питане към запознатите. GIVENCHY L´INTERDIT в имитация на Заг или Мартинез е по-близка до оригинала и по-трайна?
Благодаря 🙂
Аз си зареждам този на  Заг вече 2ри път Много силен и траен е.С часове се усеща.Имам и оригинала на L"Interdit и според мен имитацията на Заг е почти 1 към 1.

# 723
  • Мнения: 15 350
На Аристея е сякаш по добро изпълнението. И в двата варианта е добър, но Аристея са сякаш една идея по добри.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Знам, че не откривам топлата вода, но чак сега пробвах Мукхалат на Мартинез. Олеле. Майко. Ужасен е. Направо отврат и половина за мен. А този на Парфен толкова да ми харесва. Не е истина. Ами  тези два парфюма нямат абсолютно нищо общо. А са имитации на един и същ. Направо ми е lo6o.

# 725
  • Мнения: 3 417
Препоръчайте парфюм миришещ на захар, сладичко, вкусно?

# 726
  • Мнения: 2 011
Знам, че не откривам топлата вода, но чак сега пробвах Мукхалат на Мартинез. Олеле. Майко. Ужасен е. Направо отврат и половина за мен. А този на Парфен толкова да ми харесва. Не е истина. Ами  тези два парфюма нямат абсолютно нищо общо. А са имитации на един и същ. Направо ми е lo6o.
Аз и двата не ги понасям.Мукалат ми е смърт ,не мога хич на нося такива лепкави аромати.Става ми много лошо.!

# 727
  • Мнения: 5 725
Препоръчайте парфюм миришещ на захар, сладичко, вкусно?

За мен това е вечната ми и нестихваща любов Pasion Girl - Dior в изпълнение на Заг.

# 728
  • Мнения: 2 011
Препоръчайте парфюм миришещ на захар, сладичко, вкусно?
Точно споменатия Мукалат на Монтал ми мирише на огромен захарен памук. Chocolate Greedy на Монтал мирише на шоколадови бисквити.Имат ги в Парфен,Мартинез ,за Заг не знам.

# 729
  • Мнения: 388
Fantasy на Britney Spears от D&P-вкусен бял шоколад!

# 730
  • Мнения: 1 328
Момичета, колко лева излизат 50мл от рефан с твое шишенце/само пълнене/?

# 731
  • София
  • Мнения: 1 879
Скоро питах в един магазин и ми отговориха - с двойно количество капки за 50 мл и мое шишенце, цената е 15.00 лв

# 732
  • Мнения: 247
След почти двугодишен застой, пак се включвам в парфюмната тема!

 Преди малко поръчах с триста зора от APO парфюмни масла на следните красоти като подарък за утрешния ми рожден ден.Yum

Jo Malone Orris and Sandalwood- имам малка проба и мирише божествено! Направо мога да се окъпя в него.
Van Cleef Arpels Orchidee Vanilie- тествала съм оригинала няколко пъти и ще сравня по спомен
Iris de Syracuse by Boucheron- също съм тествала оригинала, пак ще ме водят спомените
Iris Poudree by Frederick Malle-  не познавам оригинала, но звучи обещаващо
L'Air du Desert Marocain Tauer- с братовчеда му не се харесахме, но ще видим
By the Fireplace MMM-  абсолютно сляпа покупка
Ambre Sultan Serge Lutens- тествах оригинала и имам бегъл спомен
Chanel Misia.-  тука очаквам чудо, понеже ми е напълно непознат, но много хвален.

Отделно поръчах и знаметия L'Heurе Bleu Guerlain  в оригинал, понеже яко ме хванала ирисовата вълна.Laughing

Стискайте палци поръчката да пристигне от Англия успешно (за пореден път използвам превозвача GGBG и в сайта им пише, че доставят пратки от UK, горещо се надявам да е така.)

# 733
  • Мнения: 1 385
Скоро питах в един магазин и ми отговориха - с двойно количество капки за 50 мл и мое шишенце, цената е 15.00 лв
Във Враца там където си пълня аз е 6.00 лв. без капки. Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 2 011
... Преди малко поръчах с триста зора от APO парфюмни масла на следните красоти като подарък за утрешния ми рожден ден.Yum
Ехаа,повечето аромати са ми супер любопитни, чакам и аз Bowtie Пиши задължителн като пристигнат Innocent Не съм ги чувала тези масла аз. Като Гиза ли са? Стават ли за разреждане или само се мажат?

Общи условия

Активация на акаунт