Жени на военни има ли?

  • 5 821
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
И от мен малко офф, но без интрига: кой строява парада в къщи?   Laughing

# 16
  • Мнения: 1 080
Аз ще се включа като дъщеря на бивш военен и ще ви кажа,че хич не ви завиждам Confused, това БИВШ го слагам, за разкош.....винаги и навсякъде се държи все едно е сред войска.......Милата ми майчица.

# 17
  • Мнения: 2 013
Аз ще се включа като дъщеря на бивш военен и ще ви кажа,че хич не ви завиждам Confused, това БИВШ го слагам, за разкош.....винаги и навсякъде се държи все едно е сред войска.......Милата ми майчица.

По мои наблюдения всичко е въпрос на характер. Може и съпругата да е генералът вкъщи, а офицерът да козирува чинно!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз ще се включа като дъщеря на бивш военен и ще ви кажа,че хич не ви завиждам Confused, това БИВШ го слагам, за разкош.....винаги и навсякъде се държи все едно е сред войска.......Милата ми майчица.

По мои наблюдения всичко е въпрос на характер. Може и съпругата да е генералът вкъщи, а офицерът да козирува чинно!

И аз винаги съм си мислила, че точно така стоят нещата.

# 19
  • Мнения: 1 080
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

# 20
  • Мнения: 2 013
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

Не можеш да кажеш нещо толкова категорично! Това, че баща ти е властна натура и строява майка ти, не означава, че всичките момичета, женени за военни, са в същото положение. Виждала съм офицери под чехъл, ей богу!

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 00:22 от Divana

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil

И с моя - само че е капитан-лейтенант.

# 22
  • Мнения: 2 085
Има и жени военни Wink

# 23
  • Мнения: 2 013

Разкази за житието-битието на жените-военни биха ми били много интересни. Как се вписвате в "казармите"? Как се отнасят мъжете в поделенията с вас - с уважение, свалячески....?
Ходили ли сте на мисии в чужбина и бихте ли отишли?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз също работя в едно поделение на ВВС, но тъй като не съм кадрови военнослужещ ще оставя другите да отговорят на въпросите  Sunglasses
klaris, готин аватар  Wink

# 25
  • Мнения: 2 085
Разкази за житието-битието на жените-военни биха ми били много интересни. Как се вписвате в "казармите"? Как се отнасят мъжете в поделенията с вас - с уважение, свалячески....?
Ходили ли сте на мисии в чужбина и бихте ли отишли?
Divana, аз поне добре се вписах в казармата Grinning Човек като си знае цената, бързо се намества Mr. Green
Мъжете са като навсякъде-едни се отнасят с уважение, други си викат "тая пък кво прави тук", но като видят, че си им конкуренция в знания и умения-искат, не искат, започват да се съобразяват с теб.Иначе всички се пробват, докато не ги сложиш на мястото им, hahaha няма офицери, няма сержанти Joy
На мисия не съм ходила.В Ирак, Афганистан, Косово няма и да ида Naughty, но в Брюксел или Италия... ухааа

аууу, търся си друг Embarassed
Я кажи в кое поделение си?Да не сме колежки?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да се запиша и аз. Wink
съпругът ми е ст.л-т и проблеми със 'кой командва в къщи -нямаме' Hugразбираме се чудесно Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

Не можеш да кажеш нещо толкова категорично! Това, че баща ти е властна натура и строява майка ти, не означава, че всичките момичета, женени за военни, са в същото положение. Виждала съм офицери под чехъл, ей богу!
И аз не съм съгласна с казаното-професията не прави човека.Винаги ми е харесвало,че съпругът ми е точен и дисциплиниран човек,в това няма нищо лошо.Би ли се обосновала за тези свои думи?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil
Моя е в трети дивизион, а твоя?

# 29
  • Мнения: 248
И аз съм съпруга на военен. Моят е майор в Долна Митрополия.

Общи условия

Активация на акаунт