Жени на военни има ли?

  • 5 826
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз съм дъщеря на бивш военен. И съм приятелка на матрос, и също съм матрос. В темата прочетох много мнения, все различни. Като цяло военщината е сдухана история, но все пак е история Mr. Green Laughing Mr. Green. Сдухана, защото има много хора, които се правят на това - онова, без да им отива, и изглеждат смешни. Но повечето сегашни военни са си съвсем наред, няма го този спек от преди години.

# 61
  • Мнения: 822
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green
Чакат да им дадеш команда...пък каквото сабя покаже! Mr. Green
Най-хубавото е,че и за да се спрат,пак чакат команда...

Много насериозно сте взели темата...Не така.
Ние сме убийствена комбинация:военен (бивш) и даскалица (също бивша).Боб с кисели краставички.Класика.Стой и гледай!Единият сам си говори и сам се слуша.Другият нищо не чува,само отговаря "Да,слушам те" и пак си прави това,което е решил...

# 62
  • Мнения: 2 013
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green
Чакат да им дадеш команда...пък каквото сабя покаже! Mr. Green
Най-хубавото е,че и за да се спрат,пак чакат команда...

Много насериозно сте взели темата...Не така.
Ние сме убийствена комбинация:военен (бивш) и даскалица (също бивша).Боб с кисели краставички.Класика.Стой и гледай!Единият сам си говори и сам се слуша.Другият нищо не чува,само отговаря "Да,слушам те" и пак си прави това,което е решил...

Вие сте често срещана комбинация - край военните училища има педагогически институти и за медицински сестри... От соцвремето. Та има много военни, женени за учителки, доколкото знам.

# 63
  • Мнения: 2 784

Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil
Моя е в трети дивизион, а твоя?

Александра, пък мойто мъж познава твойто. Wink Пита дали е механик и дали името му започва с Т.
Но дори да не е същият пак се познават- мъжо е старшина, компютърджия на трети дивизион.Дивана, ние също сме учителка и военен. Но той никога не е работил друго, освен това, а аз никога не съм практикувала като учителка. По ирония на съдбата, след като 5 години учих в Търново и ходих с трима курсанти, и геройски успях да избягна брак или сериозна връзка, се прибрах във Варна и се влюбих във военен. И това аз, дето твърдях, че военен никога няма да взема та да ме мъкне от град на град. Съдба! Twisted Evil

# 64
  • Мнения: 4 390
Не съм жена на военен Mr. Green, но ще се разпиша в темата.
Преподавала съм една година "Утройство на автомобила" в Строителни войски,
и 4 години съм работила в секретна секция, в ШЗО. Crazy
Имам младшо офицерско звание, но съм вече от запаса. Joy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 238

Александра, пък мойто мъж познава твойто. Wink Пита дали е механик и дали името му започва с Т.
Но дори да не е същият пак се познават- мъжо е старшина, компютърджия на трети дивизион.Дивана, ние също сме учителка и военен. Но той никога не е работил друго, освен това, а аз никога не съм практикувала като учителка. По ирония на съдбата, след като 5 години учих в Търново и ходих с трима курсанти, и геройски успях да избягна брак или сериозна връзка, се прибрах във Варна и се влюбих във военен. И това аз, дето твърдях, че военен никога няма да взема та да ме мъкне от град на град. Съдба! Twisted Evil

Същия е  Laughing И аз го питах, сети се за твоя  Laughing Laughing

# 66
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И аз да се разпиша тук Simple Smile и моя мъж е военен в гр.Пловдив;)

# 67
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Аз също съм омъжена за офицер - ст. лейтенант в Пловдив. Освен това съм дъщеря на баща подполковник от резерва, и на майка, която работи във Военното училище в Търново. Зет ми също е ст. лейтенант, кумът ми също  Simple Smile.
Аз като някои от вас съм с филологическо образование ( а вече и магистратура - икономическа), но по стечение на обстоятелствата съм редник  Grinning. С най-нисък чин съм, но определено не им се давам на заобикалящите ме мъже  Laughing
Относно мисиите, не бих отишла, но виж 1-2 годинки в Брюксел не бих отказала (ама трябва да стана сержант  Sad )

# 68
  • Мнения: 781
Мда много сме жените на военни във форума JoyИ аз съм една от тях.Мъжо е ст. лейтенант - в Пловдив.

# 69
  • Мнения: 962
marchella в кое поделение е мъжа ти?А има ли някой от 28570 свързочния полк в Пловдив?

# 70
  • Мнения: 3 457
аз съм свързпчник ,но в северна България Mr. Green

# 71
  • Мнения: 962
De Simone къде в северна Бълария?Ние по принцип сме от Русе

# 72
  • Мнения: 3 457
nadolu-Ловеч Mr. Green

# 73
  • Мнения: 962
Аха вуйна ми е в Плевен а селото ми е на 40 км.от Плевен А имам братовчеди в Ловеч  newsm10

# 74
  • Мнения: 3 457
а те да не са военни,че тук куцо ,кьораво и сакато е Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт