Любители на кучета - 101

  • 22 307
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 10 705
Къде е Бизу, къде е келешката. 😂
Като се развиках се изстреля като куршум. 😂😂😂😂

# 496
  • Мнения: 14 834
🤣 Яко е с камерата! И аз все се чудя какво ли се случва като ме няма. Всеки път като се прибера я заварвам в спалнята,на моята възглавница. 🥰 Явно й мирише на мен и за това спи там.
Вчера сутринта много странно се разповръща. Не беше яла още нищо,нямам идея от къде дойде,но мина.
Абе до колко време дебелеят тия френчита?! Онзи ден тръгвам да й сложа един нагръдник,който рядко ползваме,че другия не знаех къде го е прибрала щерката,ми няма закопчаване! Една каишка й взех преди месец,на последната дупка й беше добре,сега не става. 😳🙄 Прасенце ми е,но видимо не е качила,само на врата явно. 😁

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 13:21 от Anyyyone

# 497
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И моя се е поналял видимо 😄
Пу-пу, да не им е уроки 🤗

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 276
И моето Маркче ми се вижда понаедряло😉🙂🤔

# 499
  • под тепетата
  • Мнения: 9 474
Мотото на свекърва ми (бог да я прости ) беше - момченцата обичат по-сладичко, по-топличко и по-мазничко! Май е била права Laughing
 Реа не се е мяркала скоро!

# 500
  • Мнения: 2 127
Тоз пък Макс къде е заспал. И Ози има нашийник като нашия Heart И ми оправихте вечерта с толкова френчовци.

Хора, вашите сънуват ли кошмари? Напоследък на Денис честичко му се случва, започва да хлипа насън, не скимтене, не лаене, а точно хлипане, все едно плаче по човешки. Като започна да му говоря тихо и да го галя по главата, се успокоява, но се чудя дали да не се консултираме с ветеринаря като ходим да го боцнем годишно.

# 501
  • Мнения: 5 608
Сънуват си,хлипат, пролайват.

Преди много години,кокера спи в спалнята,на земята,но от моята страна. Сънува явно нещо,и излайва силно. Мъжът ми се събужда и се обръща  към мен: " Ти ли лаеш ?"
Голям смях падна посред нощ Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 21:42 от Трапезица

# 502
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз също забелязвам Еро от време на време да си сънува нещо. Понякога така мърда с лапи, все едно бяга. И аз лекичко го милвам и говоря спокойно, ако много започне да ръмжи и да се тресе, но някъде бях чела, че не е хубаво, за да не се стресне. То като при човек, ако бълнува нещо насън не бива да го буташ.

# 503
  • Мнения: 5 608
Хм,аз за хората съм го срещала като поверие в африканските племена-да не се стряска човек докато спи. Мисля,че прегръдка върши добра работа Simple Smile

Спомням си едно документално филмче по дискавъри,как куче всяка нощ сънува,бълнува и буйства,опустошавайки всичко. Хората му бяха пригодили цял етаж обезопасен.

Мисля,че е свързано с тип нервна система. Обработват информация,освобождават напрежение. Не го превъзбуждайте,особено вечер. Simple Smile

# 504
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Готов за сън, след малко ще се пренесе при нас.

ММ понякога така се смее насън, че и на мен ми става смешно и започвам да се хиля.

# 505
  • София
  • Мнения: 2 958
Нали рестартирам Бека и не ѝ давам да се качва по дивани и легла. Днес Малчо се гушка с баща си на спалнята и нашата коза се курдисала между тях. Казах ѝ да слиза долу, обръщам се и я гледам забила глава в мишницата на Малчо и се прави на борче. Преди малко същата ситуация, но спи непробудно Joy

# 506
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Актьорски номера. Робин проси храна с обречено тъжен поглед. Ще рече човек, че само на една водица го държим. Пък не му личи да е на водица само. Това последното по повод обиколката на врата. Joy

# 507
  • Мнения: 3 044
Рейн също си сънува, да. Хленчи насън, лае, всякакви звуци издава. Тресе се, бяга, мляска насън също, не го пипам, сам се успокоява

# 508
  • Варна
  • Мнения: 10 705
Сънуват си,хлипат, пролайват.

Преди много години,кокера спи в спалнята,на земята,но от моята страна. Сънува явно нещо,и излайва силно. Мъжът ми се събужда и се обръща  към мен: " Ти ли лаеш ?"
Голям смях падна посред нощ Simple Smile

Мъжът ти е за муните. 😂😂😂😂😂

# 509
  • Мнения: 2 127
А, той веднъж Денис се разлая насън, а ММ започна МЕН да ме чеше зад ушите...

Общи условия

Активация на акаунт