Любители на кучета - 101

  • 22 111
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 433
А за колко време дава фира? Че шредерът вкъщи  докато не изяде цял пресован кокал(от тия 30см, дето е по-голем и от нея), не го оставя и аз спрях да купувам, че ми отказа гранулата.

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 6 015
В Зооплюса го видях, ама пак трябва да избухам едни 80 лв. Пък както знаете, събираме за по-дълъг диван:) Някъде на физически магазин няма ли поединично?

# 362
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Много е твърдо. Имаме го от месец и още не сме го остъргали и на половина даже. Става за дизастъри на четири лапи.

# 363
  • Мнения: 2 907
Привет от мен! Следя ви, ама не ми остава време да пиша, а и нищо ново покрай нас с Макси няма та няма и какво да споделяме.
Ей го за поредицата дето сте подхванали “кучешки живот”:

# 364
  • Мнения: 10
Аз да Ви се оплача от моята Софи, набарала нашата един терлик вкъщи и като ме видя взе да бяга от мен, падна едно гонене..аз я извиках по име, тръгна към мен първоначално, после се отказа и пак гоненица, накрая я залових с хитрост Simple Smile Кога престават да дъвчат разни щуротии? Знам, че е и до възпитание, но все пак има ли някаква възрастова граница като при децата..Иначе по същество нямам какво да Ви кажа, чета Ви, чета и първата страничка на Sivi, сега почнах и книгата на Сизър Милан..

# 365
  • Мнения: 2 433
Какво да ви кажа, една година не беше правила бели, тази седмица за втори път обръща кофата за боклук и разнася всичко из цялата кухня.
Признавам, че вината е моя, от месец време разходките са по-кратки, защото работя всеки ден и съм страшно уморена.. А всички знаем, че уморено куче = щастливо/послушно куче.

# 366
  • sofia
  • Мнения: 3 706

Един сладък, слънчев Леон от този следобед. Simple Smile

# 367
  • Мнения: 1 865
Ама то имало нова тема,а аз се чудя защо никой не пише.
Макс обожава сняг

# 368
  • Мнения: 709
Представям ви още един Макс. На 50 дни е. Голям симпатяга, почувства се вкъщи веднага, обикаля си, души си, лежи се, хапна си. Абе, голям пич. Stuck Out Tongue Winking Eye
Чакаме обаче да ни пратят паспорта му, че човека ни го докара, но го беше забравил. Малко понамирисва доста, ама му е доста рано за баня.
Изпишка се веднъж само на ламината, изтрих го с хартия и я сложих в банята, ходи и я души, но засега не е пишкал там.
Души бебето бая време Grinning
Иначе е спокоен, хич не изглежда стресиран.

# 369
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ходещо облаче. Grinning Heart
Сладурче е. Желая бързо адаптиране. Жалко за другия красавец, може би трябваше да му дадете време. Но все пак вие си преценявате кое е най-добро за семейството ви и за кученцето.

# 370
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Лили,пожелавам ви тоя келеш да е вашето късче любов. Толкова е хубаво, а аз съм от привилегированите. 😊

# 371
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
esstela, как е положението? Добре ли сте!

# 372
  • Варна
  • Мнения: 10 556
esstela, как е положението? Добре ли сте!

Дано този път успея да си постна отговора.

Даааа, пушка е пръдлата, всичко е наред, само, дето се тормозих излишно. Благодаря.

# 373
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Браво Ести.Много се радвам за Пъцито.Видя ли ,че всичко се нареди , само в главите ни е проблема.Все се притеснявам и аз ,за двете диванета , за децата и квото още се сетиш.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Абсолютно си права, Пламче, ама пуста паника, пусто женско сърце. 😘

Ти оправи ли проблема, айде да се сбираме. 😁

Общи условия

Активация на акаунт