Любители на кучета - 101

  • 22 114
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Мнения: X
Днес Луци след дълго гостуване на село посети груминг салон за баня,рязане на нокти и почистване на уши.Въпреки притесненията как ще се разбират със сешоари казаха ,че бил много послушен.После се наложи за пръв път да остане сам в хола и го намерихме заспал и хъркащ на дивана въпреки ,че е забранено ,но на него не му пука особенно.


# 407
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Еххх, тоя черен дявол бая сте го поглезили. Heart Sunglasses




Проснал се е между нас и се чуди в кой да се сгуши.

# 408
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Вчера, Маккуин, котарака, не позна Леон, когото бяхме дегизирали в яке...В резултат на това, цяла вечер му съскаше, а накрая и добре го одра...

# 409
  • Варна
  • Мнения: 10 557
За всеки случай промий одрасканото.

# 410
  • Мнения: 760
Здравейте, досега не съм имал куче, но понякога ми се иска да си взема. Харесвам болонките и кокер шпаньол Simple Smile. Знам, че трябва да се извежда на разходка, но не знам всеки ден ли трябва ? Предполагам, че във ветеринарната клиника ще отговорят на въпросите ми, има доста неща, които не са ми ясни.

# 411
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не всеки ден, а по няколко пъти на ден е желателно да се извежда хайванчето на разходка. На първо място, за да си свърши физиологичните нужди, на второ - има нужда от активност, за да е здраво и изразходва енергията си. И двете породи са подходящи за гледане в апартамент. Но преди да вземете каквото и да било, осъзнайте, че това не е плюшена играчка и грижите по него са като за две годишно дете. Храна, игра, внимание, разходка, медицинско обслужване, съобразяване къде ще ви допуснат с него за кафе или почивка. И така 12-18 години без отпуска, без почивен ден. Тая присъда толкова трае.

# 412
  • Мнения: 2 449
... И така 12-18 години без отпуска, без почивен ден. Тая присъда толкова трае.
Най-хубавата присъда....

# 413
  • София
  • Мнения: 714
Едно бебе от мен.  Hug

# 414
  • sofia
  • Мнения: 3 706

Днес оцених, колко ми е липсвало броденето безцелно из квартала, в компанията на куче. Знам, че не всеки път ще е така, но е наистина прекрасно!
Леон, като типичен представител на породата и гръмкото си име, е много самоуверен, общителен и пълен с любов. Simple Smile

# 415
  • София
  • Мнения: 69
Не всеки ден, а по няколко пъти на ден е желателно да се извежда хайванчето на разходка.

Аве вижда ми се малко прекалено, чак пък по няколко пъти на ден Smile

# 416
  • Sliven
  • Мнения: 250
ДобрЮтро на всички прекрасници!
Аз тъй за съвет днес ви търся, че нещо ме гложди от няколко дни. Някой вече може да знае, пък и който не знае - гледаме си двама прекрасни джака - майка и син и си мисля, че сме добре хигиенизирани до колкото може. Нооо майка ми на 2 - 3 пъти като дойде вкъщи и ми намеква да проветрим, че мирише на куче Flushed . Ние явно сме им свикнали и не ни прави впечатление, но ако наистина е така и на мен не би ми било приятно да отида някъде и да ми мирише.
Та въпроса ми е можете ли да ми препоръчате ефективен ароматизатор постоянно пръскащ или нещо такова, който да елиминира миризмите, но да не е и натрапващ, че пък на мен ми става лошо от силни такива.
офф, че дълго стана, но благодаря Simple Smile

# 417
  • Мнения: 2 433


Аве вижда ми се малко прекалено, чак пък по няколко пъти на ден Smile
Е, иначе опикано и разрушено, знаеш как е Stuck Out Tongue

Редактирам се,
Дида, кучетата само навън ли се изхождат? Колко често ги къпеш? Колко често проветряваш?
Вкъщи не мирише на куче, чак един приятел(дето не е по кучетата)като дойде на гости и ми се диви, че очаквал няква миризма да го удари.

# 418
  • София
  • Мнения: 8 348
Спицялно за Павката и новото попълнение - през ден.

Що няма снимки на бебето, аааа. Твърде сте заети да чистите след него и да опзвате къщата, за да снимате?

# 419
  • Мнения: 2 433
Не бе, как ще руши, той нали му даде да си близне ракийка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт