Любители на кучета - 101

  • 22 077
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 17


А ето ни и нас. Гордостта ми се казва Арес 🥰

# 676
  • Мнения: 2 461
Представям Ви Дио - кокер шпаньол на 6 години. Най-милото и добро същество на света. Най-злоядият кокер, който някога е съществувал.

# 677
  • Мнения: 2 820
Кокер и злояд направо не ми се връзват, като знам нашия какъв терминатор на храна е. Но може да има и изключения. Голям сладур е Дио.

Eveee, Арес направо се слива със снега.  Добре че каишката му се откроява.

Явно повечето кучовци са любители на снега, но лошото е, че вече много рядко го има.

# 678
  • Мнения: 5 597
Здравейте, любители на кучета ! Извинявам се предварително, ако това не е точното място за задаване на такъв въпрос или вече е даден отговор. Имам голденче от 5 месеца, вчера го чипирах и ветеринаря ми каза да отида да подпечам паспорта в БАБХ в Банишора (от София сме) , та въпросът ми е , тъй като дребосъкът е на мое име налага ли се лично аз да отида за въпросното подпечатване или може и някой друг да го свърши ?

Благодаря Ви предварително !
Мисля,че може и не лично,но ние бяхме двама собственици в паспорта ,когато регистрирах. Едва ли ще направят проблем. Иначе не забравяй регистрация по община и виж в наредба на Софийска община дали сте освободени от данък в годината на чипиране ( така е в ПЛовдив)

# 679
  • Мнения: X
Представям Ви Дио - кокер шпаньол на 6 години. Най-милото и добро същество на света. Най-злоядият кокер, който някога е съществувал.


Такава слабост са ми тия кокери Hug
Разкошен е този рошльо Heart Eyes

# 680
  • София
  • Мнения: 460
Ох, колко са красиви всички! Разкошни, великолепни! Sparkling Heart
Добре дошъл на снежния Арес и замисления Дио, може да се каже, че Оливър Швепс има достоен събрат в клуба!
Пустите му кокери, толкова са интересни всичките, има нещо не съвсем кучешко в тях Smiley Нещо академично.

Аз докато се наканя да снимам Оскар в снега, той ще се стопи, ама довечера ще се поправя.

# 681
  • София
  • Мнения: 2 801
Прекрасни снимки, прекрасни!!!
Спарк вече е с трета ваксина, след месец е противобясната и към шестия месец чипирането, така ни каза ветеринарят, макар да чета противоречиви мнения по въпроса. Ще изчакаме още малко с разходките, че и без това е студено. Виждам, че някои кучета са с дрехи, други са голи в снега, кажете какво препоръчвате, да му купим дрешка, че още е малък, нали? Мъжът ми пък не искал да го изнежва, а да се калявал, ама ми е притеснено голичък на студа.
Ето го тримесечният юнак:

# 682
  • София
  • Мнения: 8 348
Той младежа си има козинка. Ако се движи кучето и не е страшен студ, по-добре е да са голи. За тях е по-добре.
Вие ще си прецените с времето, но не го изнежвайте излишно, повече може да навреди.

# 683
  • Sliven
  • Мнения: 250
Прекрасни снимки, прекрасни!!!
Спарк вече е с трета ваксина, след месец е противобясната и към шестия месец чипирането, така ни каза ветеринарят, макар да чета противоречиви мнения по въпроса. Ще изчакаме още малко с разходките, че и без това е студено. Виждам, че някои кучета са с дрехи, други са голи в снега, кажете какво препоръчвате, да му купим дрешка, че още е малък, нали? Мъжът ми пък не искал да го изнежва, а да се калявал, ама ми е притеснено голичък на студа.
Ето го тримесечният юнак:

А каква порода беше тоя прекрасник, че нещо не ми идва на ума?

# 684
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Кавалер Кинг Чарлз шпаньол Wink
На това ми прилича.

Моето бягство свърши и отново съм у дома. След намачкани ушаци в Брюксел, докопах един кокер и в Гент. Добри са хората там. Дума на холандки, френски или английските не продумвам, ама по блесналия поглед ме разбират и ми дават да погаля кучетата.

# 685
  • под тепетата
  • Мнения: 9 275
Те краставите магарета и без холандски и  английски се разбират Wink
Ози си има нагръдник - светещ, от Лидл. Мъжът ми каза, че едвам пристъпвал с него, но според мен е до време това послушание.

# 686
  • Мнения: 14 775

Едни ушаци и от мен. В снега нямаме и ние,че тя не иска да върви,гледа все по сухото. 🤣 Кокона.

# 687
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
То не е трудно да се познае кой е с най-скъпият подарък от там. Не издържах и му взех един дъждобран на Швепса. На Croci. Намален здраво заради едно изчоплено копче накрая. Мали-и-и, като му видях цената по сайтовете после ..лошо ми стана. Хората палатка купуват за тези пари. И така се прибрах с две кила шоколадови бонбони, магнити и подаръци за кучето. Ку-ку... Ку-ку ...
За да не помислите, че преувеличавам с изтрещяването като драсна навън, ето снимка от там

 и една на Швепса, който искаше, душицата златна, да дойде с мен и си събра багажа до моя.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 17:24 от `ТуиГ

# 688
  • Мнения: X
Здравейте и от нас Simple Smile

# 689
  • под тепетата
  • Мнения: 9 275
Ма как без Швепса! Другият път задължително с него, да видиш колко внимание ще ти /му обърнат !

Общи условия

Активация на акаунт