Редуктил!?!

  • 97 332
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 155
да , съгласна съм че наистина храната спира да те съблазнява  и количеството   е в  пъти по-малко ............абе НЕ ти се яде  Simple Smile
аз  утре съм на  лекар ,защото  кожата на лицето и шията ми е  покрита с пъпки   -  може да не е  от  редуктила   ,ще  ви  държа в  течение  newsm45

# 1 006
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Каролина ,вземи пусни нова тема да ни държиш в течение ,че тази вече минава 51страница.....Продължаваш ли да отслабваш...?

# 1 007
  • Мнения: 155
да,сутринта се  мерих и съм с още с един кг  на  минус  с  него стават  9  свлени ,  но  ми  предстоят  стоматологични   манипулации  под  пълна  упойка , много  ме е страх  и  може  лицето ми да е  такова  от  притеснение ..........дерматоложката ще каже утре ......ще  ви  дъража  в  течение  разбира се  newsm45

# 1 008
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Стоматоложката ти знае ли ,че пиеш Редуктил ......,не е ли опасно да се подлагаш на пълна упойка при това положение.... на каквито и да било манипулации?

# 1 009
  • Мнения: 155
ооо,   те  се  правят  всички  необходими  иследвания  , за да  си  предцени  анестезиолога  колко  време    може  да  ми издържи организма под  пълна  упойка  и през колко време може ,защото  моят случай е за 3 -пъти - ще ги  предупредя разбира се ,предпочитам  дебела  и "жива" Crazy и ще ви държа в течение  Ill   

# 1 010
  • Мнения: 10
Здравейте...
Дойде ред и аз да се разпиша ... Днес се претеглих и кантарчето показа 9 долу Simple Smile което е чудееесно !  Още по-хубавото е , че всички вече го забелязват и някак много точно го подчертават Simple Smile А вие как сте с килцата и коя до къде ги докара Simple Smile ?

# 1 011
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За какъв период от време и колко милиграма Редуктил?

# 1 012
  • Мнения: 70
За какъв период от време и колко милиграма Редуктил?

Точно това щях да питам и аз! Peace

# 1 013
  • Мнения: 81
да ви кава че днес си купих редуктил 10 мг. и от утре почвам да го пия  Simple Smile малко ме е хванала предстартовата треска хаха дано да оживея че и ефект да им  Praynig
стискайте палци......

леле като се замислч от кога се страхувам да си го купя.... най накрая се реших защото просто се провалям при всеки опит за диета и ще се гръмна накрая.....  Tired

# 1 014
  • Мнения: 155
и аз така с какво ли не се трових само от това резултата е идеален Hug newsm44  261uu

# 1 015
  • Мнения: 81
ох звучи обнадеждаващо  Praynig дано, дано, дано.....  Rolling Eyes

# 1 016
  • Мнения: 27
Само да споделя, момичета.
Страхотна сърдечна криза получих преди 2 дни от редуктила Sick
Преди това го пих една седмица, без никакви сериозни  странични ефекти. newsm78
Спряла съм го.  Незнам дали, да пробвам още един път?






















# 1 017
  • Мнения: 81
оо това е доста неприятно  Sad , надяжам се да няма последствия .. така де като го спреш да няма понататъчни инциденти..
абе всички сме запознати с рисковете май ама пуста суета ..  Confused

а да ви питам ,тези дето го пият, какво и колко ядете горе долу през деня.. налагате ли си някъкви огранияения или просто редуктила ви кара да не ядете?

# 1 018
  • Мнения: 155
мен ме кара да не ям ,обаче на моменти изпадам в някаква депресия  и всичко ми е безразлично ,а по принцип съм много весел и позитивен човек Simple Smile Crazy

# 1 019
  • Мнения: 12
според мен много мислите и четете за страничните ефекти и това ви оказва влияние-приемете го като съвет Hug

Общи условия

Активация на акаунт