Личен опит от свалки

  • 21 848
  • 205
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 714
Моят приятелче го раздаваше, много ни вървеше приказката и от дума на дума... тази година правим 30 заедно. Heart

# 181
  • Мнения: 2 857
Кажи личен опит от свалка....след емнайсе години - намери ли екскурзия, предложи ли?

Аз съм си казал на стр. 8 , но е толкова успешен, че съм го патентовал и А някой го е ползвАл, А съм си потърсил авторското право.

# 182
  • София
  • Мнения: 35 101
С нищо от гореизброеното не се съгласявам.
И, няма да си издавам тайните пробоно. Но, като плювна - мое, значи е мое Grinning

# 183
  • BG
  • Мнения: 2 173
Едно от най хубавите ми гаджета беше когато бях на 18г. Запознахме се през март. Любов буквално от пръв поглед, е поне за мен, де. Шест незабравими месеца. Кандидатствах - приеха ме. Тя беше непрекъснато с мен, дори на изпитите чакаше пред института. след това на морето - от Несебър до най долу - 15дена само любов, слънце и солена вода. В началото на септемри ми каза - влизаш в казармата, а аз няма да мога да те оставя докато си там, за това ще се разделим сега, целуна ме, обърна се и си тръгна. Беше страхотна жена на 28 и винаги ще има някаквао малко място в сърцето ми за нея.

П.С. Хубавите мигове се помнят, Лори.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:11 от Tony34Al

# 184
  • Мнения: 3 687
В 11 клас се запознах с едно момче в дискотека. Симпатичен ми се стори, покани ме на среща, последва и втора. На втората среща аз отидох до тоалетна. Като се върнах - забавих се не повече от 5 минути- той ме посрещна сериозен с думите "Сра, а???". Трета среща нямаше.
Вицовете не са ли в друга тема?
Имайте малко уважение към хората. Вицовете не са се появили преди седмица.

Grinning
Аз знам, че е виц, но това не променя факта, че ми го казаха на втора среща. Човекът беше решил да си го разиграе на живо.
Аз не употребявам такива думи, вместо това щях да се зарадвам, че дамата се е върнала, а не е избягала през прозорчето на тоалетната Laughing

# 185
  • Мнения: 40
Аз призовавам tralala веднага и сега, докато няма модератори да си обсъдим рускините, щото ще взема и аз да се ориентирам към чуждоземки и да сподели малко личен опит как си ги дърпа. tralala довлечи си задника веднага тук .... Trollface

Сталон ще пия едно малко за твое здраве Beer    браво и ти ще ги водиш в къщи.Започваш с нормален чат.Имал съм вечери си чатя с 7-10 девушки едно времено.Тая стратегия не ми харесва много писане и 2-3 часа чат .Целата колкото по-скоро вземеш телефония и номер за вайбър или whatsup толкова по-добре.Добре да знаеш езика им те много обичат да си пускат камерите да се гледате и говорите.И някой път показват пилето.Трябва да настояваш да се видите.Имах една всеки ден ми пращаше някакви любовни романи на вайбъра.Ако примерно не и пишеш тя почва да те разпита какво става с теб.Дали не и се сърдиш.Такива неща хубави са спор няма.Единствения им ,което не ми харесва при тях е много шават.Внимавай ,че има някой девушки те теб те канят при тях.Имаше една ми каза ти не си от моя град с теб не мога да се видя много на далеч живееш.Оня ден една от беларус ми писа лятото ще идва на море тук.И се чудя да ли да ходя при нея за 1 седмица ще е напочивка малко да сменя обстановката.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:19 от tralala1

# 186
  • София
  • Мнения: 35 101
С цялата ми безбожност - Боже!
С цялата красота, емоция и топли чувства, Тони разказва красива емоция, после Тралала обяснява за вноса на рускини. Иска ми се да заплача за едно изгубено време!

# 187
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Яяя , как се сетихте за хубавите неща. Омрръзна ми тоя негативизъм на днешния ден . Радвам се да чета хубави неща.
Някой по горе каза , от дума , на дума та 30 години.Да бе 30 години само думи .  ,  . Ама аз изобщо не си спомням думи да ви кажа . Мноого чевръсти бяха в разкопчаване на копчета секакви . Много им тежеше че требва да те гонят   с месеци , ама пък после  изпитваха радост да ги гониш ти . Това за 18- годишните  и  28 - годишните требе да се каже на днешните младежи . Щото после стават над 30 и се чудят кафето ползва ли се или се пие и какво да ти кажат и как да го кажат . .

# 188
  • София
  • Мнения: 35 101
Хубави неща всеки си къта, ама мен ми е още мъчно....

# 189
  • Мнения: 40
после Тралала обяснява за вноса на рускини. Иска ми се да заплача за едно изгубено време!
времето не е загубено.Ако знаеш как да си загубиш времето  пълноценно.Вносът ще помогне за демографска криза трябва да я борим някак си.

# 190
  • София
  • Мнения: 35 101
Не се бори с внос, Тралала.....ама, какво да ти обяснявам. Някак усещам, че няма да разбереш.

# 191
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Тралала , познавам много рускини които си изведоха отгледаните деца обратно в Росия.
Представи си  един трамвай в Росия , един пиян залян , седи на седалката а една хубавица стои до него , го гали по главата . На тази гледка един мой колега казва - требе да пратя мойта жена  тук за обмяна на опит. Те ще те направят такъв .Искаш ли го . Забрави за демографската криза. Ако знаеш какви хубави циганки има  и горещи и държавата ще се грижи за децата ти  . А,  да,  има и много синеоки циганчета. Така че подай бонбонче на едно циганче че не знаеш дали не е твое.

# 192
  • Мнения: 866
Не се бори с внос, Тралала.....ама, какво да ти обяснявам. Някак усещам, че няма да разбереш.
Kогато няма друго решение поради ред причини, трябва да си използват и такива мерки.
Славянските народи са най-близо до нас и като култура и генетични особености. В богатите европейски държави също има тежка демографска криза и там хората са решили да борят този проблем със внос на хора от едни по-топли географски ширини, които не е добре да ги срещаш късно вечер и особено ако си сама. Scream

tralala кажи как да като ги дръпна да дойдат да минат по тънко от към разходи, но все пак и да останат доволни.
Ти вече имаш опит и бих искал да споделиш. Ще гледам да избягвам да ги водя в мола, но все някъде трябва да ги водя, какви са твоите съвети ? Thinking

# 193
  • София
  • Мнения: 35 101
Сталионе, Сталионе и ти само на приказка да се намериш.....

# 194
  • BG
  • Мнения: 2 173
Хубави неща всеки си къта, ама мен ми е още мъчно....
ThaiCho e виновна! Ще се дърпат ушички, май.

Общи условия

Активация на акаунт