Отговори
# 495
  • Мнения: 1 103
Рядко имам проблеми със съня (произтичащи от някакво притеснение). Матракът го сменям при нужда, когато загуби свойствата/ формата си, обикновено на 5+ години, когато изтече гаранцията.

# 496
  • София
  • Мнения: 13 256
Откакто сложих топ матрак ТЕД върху основния и ми стана по-меко, нямам проблем със съня. Не сменяме често матраците, макар да знам, че е добре. Чакаме да се деформира.

# 497
  • Мнения: 29 873
Имате ли някакви проблеми със съня и на какъв период сменяте матрака си?

Понякога. Бих сменила, когато се амортизира, но си купуваме качествени матраци, дори и на по-висока цена.

# 498
  • Мнения: 4 585
Имам проблеми със съня, но те не се дължат на матрака.
Сменям матрак след 15 годишна употреба.

# 499
  • Мнения: 670
По принцип нямам проблеми със съня. Матраците се сменят след около 15-годишна употреба.

# 500
  • Мнения: 5 158
Спя леко и неспокойно. Дали е от матрака не знам, по-скоро не. Сменяме матрака рядко, ако има нужда.

# 501
  • Мнения: 654
Нямам проблеми със съня - лягам си доста уморена и направо "припадам".
Матрак сменям когато се деформира и/или ми стане неудобен - през около 10-12 години.

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 141
Имате ли някакви проблеми със съня и на какъв период сменяте матрака си?
Нямаме проблеми със съня. Матракът се сменя рядко, общо взето като започне да се деформира и да ни причинява дискомфорт.

# 503
  • Бургас
  • Мнения: 1 652
Вече 10 години не сме го сменяли, но за сега имаме други приоритети. Схваща ми се кръста когато спя по гръб и ставам да раздвижвам, че болките са ужасни, но мама е свикнала със среднощните походи. Simple Smile

# 504
  • софия
  • Мнения: 2 921
Проблем със съня нямам.Матрак сменямам на 5 години.

# 505
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Имам, събуждам се 27800067000 пъти на нощ, сменям на около 3 години, заедно с ново легло. Така се е случвало, заради пренасяне, а не защото в плана ми се включва.

# 506
  • Мнения: 22 867
И с проблемен, и с безпроблемен сън хубаво е да си на удобен матрак. Различен брой години препоръчват за смяната на матрак, но общо-взето, усети ли тялото ми, че не му е комфортно, явно матракът е за смяна.

# 507
  • Мнения: 1 001
Имам проблеми със съня понякога, но не ги свързвам с матрака. А него не планирам да го сменяме скоро, удобен ни е.

# 508
  • Мнения: 6 495
Нямам проблеми със съня. Матраците ни са на 4ри години, по-скоро нужда от смяна има топ-матрака.

# 509
  • Мнения: 464
Имам проблеми със съня - будя се по няколко пъти през нощта и често не успявам да се наспя. В момента матракът ни е вече на 11 години и отдавна трябваше да го сменим...

Общи условия

Активация на акаунт