Дайте идеи за надписи в тийнейджърска стая!

  • 7 925
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
Ама моля ви се бе хора, как така "сама"
Тя вече достатъчно сама я е подредила- въпросът е да оправя нейния декор.

На разпечатка на "О, Шипка" ще ме прати в девета глуха.бе, това е голям майтап, но въпроса ми е съвсем сериозен. Ще правя графити, а не класна стая.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 766
Ами тогава я попитай какво иска.
На мен ми е странно, защото мама никога не е искала да ми оправя "декора", а пък аз бях достатъчно щура да си го направя сама Simple Smile

# 17
За щура, и тя е не по-малко щура, но декора си тя не може да го направи по-добре от мен и тя го знае. Съответно, неудовлетворена от стаята си, отдавна ме дрънка да и я направя хубава и момента е назрял.
Обсъждам разбира се и с нея. Много и хареса идеята за графити, но самата тя все още мисли какво би искала да напише. Мислим по въпроса и двете. Две глави добре, много-още по-добре. newsm78

# 18
  • Мнения: 1 451
Ама моля ви се бе хора, как така "сама"
Тя вече достатъчно сама я е подредила- въпросът е да оправя нейния декор.


Ами така, сама. Да не би да ходиш някой ден да и дооправяш манджите, дето ще ги готви на мъжа си. Или ще минеш още веднъж с парцала за прах след нея, щото тя не го е направила добре. Е не разбирам тия родители, дето държат да се намесват до най-дребна подробност в личното пространство на децата си.
Дай на момичето спрей или бои или каквото е там и го остави само да си рисува каквото си иска в стаята. А ако не ти харесва, просто и кажи, че не е желателно да рисува. Остави детето да прояви и развие творчество.
Цитат
но декора си тя не може да го направи по-добре от мен и тя го знае

Никога няма и да може, ако не и предоставиш тази възможност. Никой не се е родил научен.

# 19
  • Мнения: 1 462
На разпечатка на "О, Шипка" ще ме прати в девета глуха.бе, това е голям майтап, но въпроса ми е съвсем сериозен. Ще правя графити, а не класна стая.
Ха.  Ха.  Не разбрах, че беше смешно.

Бели тапети и водни боички.

# 20
  • Мнения: 463
Някакви пирамиди ,фараони,свинкс и Клеопатра примерно Hug

# 21
  • Мнения: 3 091
не съм тийн и няма да ти бъда полезна!
а мислила ли си, да дадеш тази задача на приятелките й - като подарък, тайно - да ти напишат в една тетрадка - може и техни пожелания?

# 22
  • Мнения: 463
Цитат
не съм тийн и няма да ти бъда полезна!

???? Shocked аз да не би да съм?

# 23
  • Мнения: 3 091
Монка, аз говоря за себе си! нямам тинове около мен, а и твърдо съм убедена, че най-адекватни съвети ще дадат приятелите на момичето...
ок?

# 24
  • Мнения: 463
Не исках да прозвуча грубо,просто мисля че може да нямат толкова богата фантазия колкото ние примерно.За това даваме предложения които може да й харесат. Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 268
Моят син е на 16 г. и ако тръгна да пиша нещо в стаята му ,ще ме помисли за луда CrazyТи май се престараваш,скъпа Peace

# 26
  • Мнения: 3 091
Не исках да прозвуча грубо,просто мисля че може да нямат толкова богата фантазия колкото ние примерно.За това даваме предложения които може да й харесат. Embarassed
Монка, ако аз имам дете на 14 години - никога не бих си позволила, каквато и богата фантазия да имам, да му пиша по стените неща, които мисля, че ще му бъдат забавни! схващаш ли? това с фантазията е много относително - за нас нашата е богата, за децата - ние сме изкуфяли вече...
Самото дете най-добре знае какво иска да гледа по стените на собствената си стая...
Моите родители ми бяха дали пълна свобода - да рисувам, да си боядисвам ..., а като по-малка ми бяха залепили кадастрон - мой ръст - да си дращя колкото ми душа иска...

# 27
Цитат
но декора си тя не може да го направи по-добре от мен и тя го знае

Никога няма и да може, ако не и предоставиш тази възможност. Никой не се е родил научен.

О, когато тя завърши интериорен дизайн, със сигурност ще и оставя стаята на собствена декорация. Засега аз решавам дизайна съобразявайки се с възраст, вкус, желания и т.н. На стари години може тя моята стая да прави ако има нужните знания и умения.

# 28
  • Мнения: 463
Не мисля ,че идеите ми са изкуфяли,нито пък аз имам приятел който се занимава с татоо и рисънки по стени и коли ,който е правил моите татоси и съм виждала фараоните направени с подходяща светлина изглежда като приказка.Надписи аз лично не бих си сложила в стаята ,не съм забравила какво е да си на 13 .Тогава си наложих никога да не го забравям-заради моите родители.Говоря за професионално изкуство ,а не за да седнеш сам да си го правиш без необходимите знания и възможности.
Още една идея мога да дам-нещо в стил Cosmopolitan има много яки картинки в списанията които могат да се ползват,заедно с целувки ,надписи Kiss,Cosmogirls или Barbie ..нещо такова.
Ясно, че тя трябва да си избере сама.

# 29
  • Мнения: 1 462
Замисли се над това.

Не е важно да е перфектно, важното е да е лично.

Много се замисли какво се опитвам да ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт