От близо и далече в Добрич те се връщат вече - 12

  • 18 092
  • 278
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 392
теа,мерси! Много мило!  bouquetМоната обича шарениите,така че ще и хареса Laughing
А долната с ангелчетата я имам на носни кърпички. hahahaПодарък са ми.
Никога не бих избърсала нещо с тях Wink

# 76
  • Мнения: 1 114
 newsm62
Аз пък имам разни папки и Tüten. smile3534

# 77
Em4o, дребосъчето от ден на ден прилича все- повече на теб. Да ти е жив и здрав!

# 78
  • Мнения: 166
здравейте
ние си имаме и второ зъбче,и сме отново болни имаме си задна хрема и двамата ужас просто.Ади мен как да е ама малкия ми се къса сърцето като го чуя как хърка нослето му и като се разкашли.Но пък за сметка на това не му млъква устата приказва,приказва чак ми става смешно,сега го уча да казва мама,че второто да е момиче,ама като се замисля ако имам второ пак ще си го обичам дори да е момче.
оф стига съм се обяснавала толкова,ами да ви оставям,че работа ме чака.

# 79
  • Мнения: 3 810
теа, шъ съ обидя!
Хич не си видяла какво съм писала под поздравленията за кеми от предишния ми пост. Crossing Arms
EM4O, аз пък не можах да изгледам снимките- много бре!
анушка, прати ми моля те на ЛС дом. или слушалката на тед_кат, че да й звънна.

Утре следобед ще съм по центрото.
Днес го давам у дома.

Пропуснала съм да напиша, че Дима в неделя плува!!!
Баща и е луд за връзване. Сложи й възглавничките на кака й и я пусна във водата.
А тя се кефи и цопа с крачка. От време на време изплюва малко водичка. Joy
Ние не сме ползвали пояс никога и от мене да знаете- няма по- удачно нещо от възглавничките за ръце. С
игурни и дават свобода на детето. За Калина де...Макарче тя вече може и без тях.

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 13:14 от mimi_kir

# 80
  • Мнения: 166
само да ви питам за инфо по принцип кога се слага бебето в паяк?

# 81
  • Мнения: 2 821
само да ви питам за инфо по принцип кога се слага бебето в паяк?
Когато може да седи стабилно само.....поне аз тогава включих това превозно средство Mr. Green

# 82
# 83
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
emev ти май се базикаш с мен,Еми е одрал кожата на Дани.

# 84
Ем4о,наистина не се будалкам с теб.Незнам защо си мислиш така. Просто аз така го виждам.Като бебче приличаше повече на Дидо,а сега на теб.
И при нас е така.Всички познати на Тошко казват, че прилича на него, а моите казват, 4е прилича на мен. Thinking

# 85
  • Мнения: 1 114
теа, шъ съ обидя!
Хич не си видяла какво съм писала под поздравленията за кеми от предишния ми пост. Crossing Arms
 
mimi_kir, ни съ сърди, дье! Joy Joy Joy

За тебе  Heart Eyes:

За твоята балеринка Grinning:

За малката "плувкинята" нямам нищо подходящо, но ще помисля.
Моят син ли е единственият, който плаче от морето? Не иска да стои дори на пясъка. Само на хавлийката седи и си ровичка с лопатките и кофичките. Какво ще го правим на морето? В края на август ще ходим на почивка в Балчик.

еmev, при нас е същото. Някои приятели казват, че детето прилича на мен, а други, че прилича на мъжа ми.  ooooh! Ама той естествено прилича на мен.  Laughing

# 86
Теа,  за мен няма значение детето на кого прилича.Единственото и най-важното за мен и сигурно за всяка майка е ДЕЧИЦАТА НИ ДА СА ЗДРАВИЧКИPraynig

# 87
  • Мнения: 1 114
За мен всичко има значение, защото съм егоистка. Laughing Laughing Laughing

# 88
  • Мнения: 4 392
 теа ,питаш ли ме мен,когато досега всички ми казваха ,че Симона прилича на мъжа ми ,и даже не на него точно,а на баща му. Tired ooooh!
Аз пък знаех,че прилича повече на мен.Установих го още ,когато беше на месец-месец и половина.Бях я снимала ,както си спинка и "се познах "на снимката.
 Laughing
В момента прилича повече на мен.Да ги е яд другите! За техен ужас е взела и моите инат и проклетия. hahaha

# 89

Общи условия

Активация на акаунт