Помощ педофили-как да спасим мъничетата си?

  • 2 905
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
момиченца между 3 и 5 години.

А тези момиченца между 3 и 5 години откъде ги намират...аз не съм срещала да се разхождат сами по улиците.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Ужас, а моят син какво да го правя? Говоря ли говоря, че с непознати не се говори, че ще го откраднат и т. н., но няма ефект. Той е супер контактен, което на мен не ми харесва чак толкова. Всеки срещнат е поздравен с лъчезарно "здрасти" и после е разпитан до десето коляно. Дайте ми съвет, как да му обясна, че е страшно и не трябва така Sad.

# 17
  • Мнения: 106
Айде само и да си помислим колко от тези педофилски снимки са правени със знанието и съгласието на родителите........ Защото аз май Thinking познавам едно такова семейство.
Шегуваш се .... в случай ставаше дума и за изнасилване - не снимки или блудство

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
момиченца между 3 и 5 години.

А тези момиченца между 3 и 5 години откъде ги намират...аз не съм срещала да се разхождат сами по улиците.

Казаха, че повечето били азиатчета и малка част русначета.

Не е толкова трудно да се намерят дори и тук, една разходка до Централна гара и за 5 лв цял сериал могат да заснемат гадовете.

# 19
  • Мнения: 6 472
момиченца между 3 и 5 години.

А тези момиченца между 3 и 5 години откъде ги намират...аз не съм срещала да се разхождат сами по улиците.

Точно това и мен ме тормози от както почнаха подобни репортажи за педофили Sick  Оказва се, че в 99% от случаите не става въпрос за отвличания #Cussing out #Crazy Sick
Не ми се коментира повече, че ще повърна.......
Много на вътре ги взимам тези неща Cry

# 20
  • Мнения: 495
това са дечица от социално слаби семейства, продавани и купувани в прекия смисъл на думата Sad
ами и аз нямам думи за такива изверги - не затвор, смъртно наказание на такива #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
това не е човек, то и животно да го нарека не знам дали няма да обидя животните

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Айде само и да си помислим колко от тези педофилски снимки са правени със знанието и съгласието на родителите........ Защото аз май Thinking познавам едно такова семейство.
Шегуваш се .... в случай ставаше дума и за изнасилване - не снимки или блудство
Въобще не се шегувам. Нали разбираш 3 годишните деца не остават много сами, обикновенно някой родител се грижи за тях. За пари хората са готови на много неща.
По същия начин се продават и бебета, ако е за осиновяване - ок, обаче колко от тях се използват за донорство на органи?

# 22
  • Мнения: 2 292
Не можем много много да предпазим децата. Ако погледнеш в темата за секстуризма в БГ , някой намират хората ползващи се от сексс с малолетни за нормални мъже , не за изроди, просто леко пообъркали се и кривнали от пътя, та се налага да им раздаваме брошурки , белким го намерят отново  #Crazy Аз вчера страшно се ядосах, като го прочетох това. Как няма да има разпространители на подобни филми, като намираме потребителите за НОРМАЛНИ и не се връзваме много много. Като гледам всички тема за никове, силикони, хубавици и подобни създават доста повече дискусии от темите за проблеми ... Е може да кажем горките деца, да се помолим да не се случва на нашето и да забравим неприятното  ... и да си чатим интересни неща. Най-лесно нали?

# 23
  • Мнения: 106
Ужас, а моят син какво да го правя? Говоря ли говоря, че с непознати не се говори, че ще го откраднат и т. н., но няма ефект. Той е супер контактен, което на мен не ми харесва чак толкова. Всеки срещнат е поздравен с лъчезарно "здрасти" и после е разпитан до десето коляно. Дайте ми съвет, как да му обясна, че е страшно и не трябва така Sad.
И моята дъщеричка е така - дори веднъж хвана за ръка една дама и тръгна с нея. Хубаво е, че са контактни. Ами не знам на колко е твоя сладур, но тя е на 2 г и просто не я изтървам от поглед - догодина вече ще пробвам да си говорим Grinning

# 24
  • Мнения: 1 533
това са дечица от социално слаби семейства, продавани и купувани в прекия смисъл на думата Sad


Ужас! Не искам никого да съдя, но не знам какви са тия хора, колкото и зле финансово да са, които ще си продадат детето и ще отидат до магазина да напазаруват за ядене и после ще могат и да ядат.

# 25
  • Мнения: 6 472
Айде само и да си помислим колко от тези педофилски снимки са правени със знанието и съгласието на родителите........ Защото аз май Thinking познавам едно такова семейство.
Шегуваш се .... в случай ставаше дума и за изнасилване - не снимки или блудство
Въобще не се шегувам. Нали разбираш 3 годишните деца не остават много сами, обикновенно някой родител се грижи за тях. За пари хората са готови на много неща.
По същия начин се продават и бебета, ако е за осиновяване - ок, обаче колко от тях се използват за донорство на органи?

Точно за това става въпрос Cry

Не можем много много да предпазим децата. Ако погледнеш в темата за секстуризма в БГ , някой намират хората ползващи се от сексс с малолетни за нормални мъже , не за изроди, просто леко пообъркали се и кривнали от пътя, та се налага да им раздаваме брошурки , белким го намерят отново  #Crazy Аз вчера страшно се ядосах, като го прочетох това.

Това не съм го чела, мина ми само нещо покрай ушите, но от друга страна замисли се, че под секс с малолетни се разбира и със 16 годишно девойче, което най- вероятно не е девствено одавна. Не го подкрепям разбира се, но прага доста е паднал за тези неща, дори и да не става въпрос за секс туризъм Sad

# 26
  • Мнения: 2 292
Лулуто - А аз си мисля, че не са на по 16 а най-вече на по 12-14
бяха дадени примери за 10 -12 годишни момиченца , българчета, разкази 1 ва ръка. бяха обсъждани деца в тайланд на по 6,7,8 годинки ....

# 27
  • Мнения: 106
Е може да кажем горките деца, да се помолим да не се случва на нашето и да забравим неприятното  ... и да си чатим интересни неща. Най-лесно нали?
За съжаление така и ще стане, много от мамите казват повръщами се и толкова, на всички ни се повръща от това, но не трябва да постъпваме като щраусите, а да се направи нещо по въпроса, за да не се приемат тези изроди за нормални. Това беше идеята ми, като пуснах темата.

# 28
  • Мнения: 495
ами не е задължително родителите да знаят за какво точно ще бъдат използвани децата, може да си мислят, че за децата се грижат добре
повече няма да влизам днес тук, че се разстройвам

# 29
  • Мнения: 495
можем да пуснем петиция за законодателни промени, друго не виждам какво
моля, ако някой иска инфо някакво от мен - да пише на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт