Козметика на Боржуа

  • 7 182
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 739
потвърждавам - онези сенки са менте, не си купих. Дори бяха натрошени.

# 61
Такааа аз в крайна сметка се реших след като ги похвалихте продуктите и си купих от Пикадили гел за душ, зелен е с 4астички в него за ексфолация, 4е не му запомних името точно и рол он пак зелен и да ги похваля, страхотниса  Crazy Crazy

# 62
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз си взех едни сенки на Буржоа за 3 лева. Много хубав цвят, ама тъмни за да ги слагам през деня, та още не съм ги пробвала. Като прочетох тук се усъмних в произхода им. В Конкорд магазин нямаше такъв цвят от същия тип сенки. Ментета са. Добре че съм се прецакала само с 3 лева. Май излиза, че е пълно с ментета на Буржоа.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз си взех едни сенки на Буржоа за 3 лева. Много хубав цвят, ама тъмни за да ги слагам през деня, та още не съм ги пробвала. Като прочетох тук се усъмних в произхода им. В Конкорд магазин нямаше такъв цвят от същия тип сенки. Ментета са. Добре че съм се прецакала само с 3 лева. Май излиза, че е пълно с ментета на Буржоа.
Хм, много странно Thinking Аz сенки на Буржуа под 11,50 zа еденичните не съм срещала. Shocked
Сигурна ли си в иzписването на името. Защото по будките съм виждала раzни неща с подобно наименование, но естетсвено съвсем друг проиzход. Както Адибас, примерно, вм. Адидас. Нé е същото, нали?
Със сигурност ментетата са само по раzни улични будки. Wink

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А кои цветове харесвате най-много от тройните сенки (имам предвид от този вид Blush)?

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Хайде де, кажете baby_neutral Blush.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 654
На мен ми харесват кафеникавите нюанси, розово-прасковените стоят също много нежно Sunglasses

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Тzvetyilieva, ще можеш ли да ми кажеш номер или да ми дадеш снимка на тези розово-прасковените, моля те Blush.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Сега ги гледах в www.concord.bg.Имаш предвид Les roses 450 или Prune Royale480? newsm78 май ще е първото(450).

# 69
  • Мнения: 661
А кои цветове харесвате най-много от тройните сенки (имам предвид от този вид Blush)?
Аз харесвам точно тези!

# 70
  • София
  • Мнения: 1 654
Сега ги гледах в www.concord.bg.Имаш предвид Les roses 450 или Prune Royale480? newsm78 май ще е първото(450).
да, точно Les roses, както и Les natureles- това са моите цветове Crazy

Общи условия

Активация на акаунт