Впечатления за SugaNorm при хора с диабет?

  • 7 890
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Баща ми има диабет тип2,не е на инсулин,взима не малко хапчета и общо взето не бих казал че е нито много добре но и нито много зле някъде по средата.Интересно ми е някой наистина има ли впечатления от този продукт пишат го че е натурален ( както има и примерно чайове такива взимам и някой път си прави) и че няма никакви странични ефекти ...но като цяло май не мога да попадна на реални мнения на хора които/ако са го поръчвали.

http://bg3.suganormnd.com/?TID=5E1854E5005B7A987011441&host= … otok.com&c=bg

# 1
  • София
  • Мнения: 15 465
Въпросът ми звучи малко като нескопосана реклама, а и като за първо мнение такъв въпрос...?

Иначе не вярвам на такива реклами.

# 2
  • Мнения: 19
И като е първо мнение какво?
Дал съм нарочно линк за да може ако изпишат хора които са го ползвали да играе роля като доп.информация за хора които се интересуват, кои каквото си иска да си мисли питам наистина сериозно!

# 3
  • Мнения: 35 961
този хапчета имат ли описан състав?
уж гледах, но не видях
по описание звучи като шарлатанска история за много пари
по-добре баща ви да се консултира с добър лекар

# 4
  • Мнения: 19
ами пише че има : Макар пълната формула да е производствена тайна, предоставена е информация за активните компоненти на SUGANORM, които са следните:

Екстракт от бяла черница – със силен антидиабетичен ефект; стимулира разграждането на глюкозата и производството на хормони. Екстрактът съдържа голямо количество антиоксиданти, витамини и полезни микроелементи, включително органични киселини, които помагат за усвояването на витамините и нормализиране работата на храносмилателния тракт. Този екстракт повишава и имунната защита на организма.
Канела – тя съдържа полифеноли и флавоноиди, които понижават нивото на глюкозата, холестерола и триглицеридите, и същевременно повишават нивото на липопротеините с висока плътност. Тя помага за разреждане на кръвта и има изявен антиоксидантен ефект. Канелата съдържа 18% фенол, който работи за спирането и предотвратяването на възпалителните процеси, които се причиняват от диабета.
Семена от бял трън – помагат за контролиране нивото на кръвна захар в нормални стойности.
Екстракт от жаблек – за подобряване на очната и кожната защита на клетъчно ниво.
Куркума – за намаляване вероятността от поява на диабетни усложнения и за намаляване риска от мозъчни и сърдечни заболявания.
Семена от бъз – те притежават антибактериални свойства и ускоряват процесите на самолечение на организма.
Екстракт от глухарче – за интензифициране на кръвообращението в тъканите и за по-бързо извеждане на излишната течност.
Екстракт от боб – той помага за справяне с чувството на неконтролируема жажда и почти постоянен глад.

Подобни съставки които съм зимал за чай има и там впрочем

# 5
  • Мнения: 18 542
А колко по-лесно ще е човека да си оправи храненето, вместо да се занимава с глупости.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 19
Не виждам защо да дискутираме в нея насока ...навярно знаеш или си чувала че старото поколение е доста твърдоглаво и рядко или съвсем малко може да му повлияеш в характера или в начина на живот.

# 7
  • Мнения: 18 542
Ами тогава няма изобщо какво да се дискутира, защото няма хапчета /сиропи, билки, отвари и т.н./ натурални или не, които да лекуват, вкарват в ремисия и дори да забавят разритието на диабет тип 2. В най-добрият случай, ако повлияят на диабета, влошават куп други показатели и изходът е един...

Съжалявам, ако не ти харесва мнението ми по темата, но за съжаление, това е реалността.

# 8
  • Мнения: 19
Не е въпроса дали ми харесва или не.Аз за това искам и съм попитал дали някой го е поръчал защото се води НАТУРАЛНО и без странични ефекти и т.н (както има и чайове които ако имаш доказателства че могат да повредят вместо да повлияат благоприятно ги извади но до тогава не можеш да твърдиш обратното)
Същата работа е със витамините и минералите на хап, не вредят именно могат да повлият благоприятно и да се разболееш от грип доста по трудно примерно.

# 9
  • Мнения: 18 542
Нищо не разбрах от това което написа.
Казах това което исках да кажа, успех в търсенето!

# 10
  • Мнения: 58
Понеже и аз търсих повече информация за това лекарство за свой  близък, намерих инфомация на руски за подобно лекарство, което се рекламира че е произведено от същата лаборатория. Отговора е че няма такава лаборатория. https://zen.yandex.ru/media/id/5bf0e95b80d3f300af13cad8/opasnyi- … 1a76bb400aefdda5c

Общи условия

Активация на акаунт