Записване и регистрация ясла

  • 2 659
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Свободните места за набор 2019 се обявяват на 16-ти март. Тогава можете вече да добавяте кандидатури.

Гледа се адрес на родител, не на детето (засега е така, но може и да има промени - следете критериите в ИСОДЗ след обявяването на местата). С други думи, можете да кандидатствате с адреса на бащата, стига да може да го докаже с документ.

А имате ли представа кога се обявяват свободните места за набор 2018 И кога трябва да се кандидатства? Благодаря предварително.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 5 895
А имате ли представа кога се обявяват свободните места за набор 2018 И кога трябва да се кандидатства? Благодаря предварително.
Свободните места за набор 2018 се обявяват на същата дата.

Следете календара в ИСОДЗ
https://kg.sofia.bg/isodz/calendar;jsessionid=A6C439487D924DCAB11B5AAD6672A81F

Нареждате си кандидатурите след обявяването на свободните места. Класирането е на 15-ти май.

# 17
  • Мнения: 11
Здравейте, въпросът ми е към самоосигуряващите се родители. Какви докуманти трябва да се предоставят? Дали само данъчна декларация ще свърши работа? В сайта е посочено:
]За самоосигуряващи се родители - копие от
платежни документи за внесени осигурителни
вноски, преди класиране на детето или данъчна
декларация, заверена в НАП, или копие на
такава, подадена надлежно по електронен път с
входящ номер.

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте имам огромен проблем с записването в системата когато въведа егенето на детето ми исписва че го има в системата а когато влезна с егн и имейл ми исписва че са невалидни 😣преди време една позната каза че опитът и да го запише бил неуспешен и реших да пробвам сама с нов имейл но не позволява дори когато исках да напиша имейл с въпрос ми исписва невалиден имейл 😵Много моля за помощ найстина не знам какво трябва да направя😣Благодаря предварително 😘

# 19
  • Мнения: 18
Здравейте. Много ще съм благодарна, ако някой успее да ми отговори, понеже никой от платформата не ми върна обратна връзка на запитването ми. Синът ми е роден юни 2019-та година и го регистрирах във формата. Въпросът е, че съпругът ми е американски гражданин и замина за Америка, като изобщо не се знае дали ще се връща скоро. Няма да пускам молба за развод, тъй като нямам такава финансова възможност в момента, а и на този етап няма смисъл. Като какъв казус да го запиша във формата за регистрация?

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте. Един технически въпрос. Надявам се да има някой, който може да ни ориентира. Не успях да намеря бутона за кандидатстване за ясла за първа година. Дали не сме изпуснали някъв срок? Уж пише, че от 16. март до някой си май имаме време. Виждам само свободните места по райони. Как да си добавим желанията? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт