Практикували ли сте секс на работното място?

  • 14 136
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами ние навремето с мъжа ми се запознахме в работна обстановка и да - правили сме секс на работното си място!  Embarassed Но като видях, че нещата отиват на сериозно, напуснах. Така прецених, че ще е най-добре, защото моята позиция беше съвсем обикновена и лошо платена, докато той беше там отдавна и с доста по-добра заплата.
Но в сегашния ми офис това е изключено, защото е пълно с камери навсякъде.

# 16
  • Мнения: 2 495
Не съм практикувала

# 17
  • Мнения: 8 505
Не съм.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Намеците са си намеци, но до действия от такъв тип на работното място не съм стигала.

# 19
  • Мнения: 11 007
Не съм.

Не и не бих практикувала.
Никога не казвай "никога"  Wink

# 20
  • Мнения: 3 447
за какво става дума: секс с колега или секс с партньора, но върху бюрото в офиса?
И едното, и другото се е случвало - и с мъжа ми, когато бяхме още колеги, и с едно старо гадже, което ми направи посещение на моето работно място Blush

# 21
  • Мнения: 1 202
Не съм практикувала. Laughing

# 22
  • Мнения: 704
Не - идеята не ми допада. Sunglasses

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, не съм практикувала нито секс в офиса, нито пък съм се заигравала с някой колега. Предпочитам да разграничавам личния си живот от работата и затова не бих се и впуснала в такава авантюра.
Peace

# 25
  • Мнения: 552
Дааа... И тая тема май се превръща в нещо като периодичните обсъждания на изневери - "за" и "против" - само че тоя път за офисните връзки Laughing А на мен ми се струва, че на всеки принципно е ясно колко е неразумно да си вадиш... неподходящи неща на работното място  Crazy Друг е обаче въпросът, дали тези, които са толкова яростно против, са застраховани, че няма да се случи и на тях. Аз принципно също съм съгласна, че не е добра идея... и когато на мен ми се случи, после ми беше доста кофти  ooooh! Така че сега бих положила доста повече усилия да не се поддам на изкушението... но все пак причината е, че имам опит в това отношение. А тия, дето много се заричат... според мен са по-застрашени, защото като им се появи някой неустоим колега/колежка насреща, вместо да оценят ситуацията и разумно да се откажат, по-вероятно е да се опъват героично докрай, и накрая като власите да се удавят накрая на Дунава  Joy
Май се пооплетох в тия поговорки, но смисълът, предполагам, ви е ясен  Peace

# 26
  • Мнения: 130
  Практикувал съм, ама с жена ми!!!! Обаче май не се брои, щом не е с колежка!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 552
  Практикувал съм, ама с жена ми!!!! Обаче май не се брои, щом не е с колежка!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Еййй, ама ти не си ли оня младеж, дето спечели състезанието по смяна на памперси на семинара за бащи?  Simple Smile Ако си ти - да знаеш, фен съм ти  Peace
P.S.: Сори за офтопика, ама не можах да се сдържа  Blush Crazy

# 28
  • Мнения: 2 332
  Практикувал съм, ама с жена ми!!!! Обаче май не се брои, щом не е с колежка!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Еййй, ама ти не си ли оня младеж, дето спечели състезанието по смяна на памперси на семинара за бащи?  Simple Smile Ако си ти - да знаеш, фен съм ти  Peace

Опаааа, тук нещо се заформя...  Joy

По въпроса - не, но си мисля, че е тръпка... Все пак май порастнах за такива изпълнения (особено напоследък  Laughing)

# 29
  • Мнения: 552
Опаааа, тук нещо се заформя...  Joy
Е, айде и ти пък сега  Mr. Green Тия мисли са ти от еротичната тема  Crazy Ама нищо, то си е нормално - сега хормонът яко те тресе, знам как е... не беше отдавна Laughing
Иначе на тоя семинар не съм била, но пък мъжът ми беше и участва във въпросното състезание Laughing Та от него слушах епични разкази за победителя, а после го гледах и по телевизията - доста го докарва на аватара на burning soul  Simple Smile Иначе нищо лично  Joy

Общи условия

Активация на акаунт