Какво най-гадно/неординарно сте яли/пили (или почти)?

  • 5 047
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бля, това с нокъта е гадно Sick Ама "на вкус и цвет товарищ нет", Дени си ги събира и много и се свиди да ги изхвърля...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Тц, тц, тц, кво остава да си помисля - ние дето не ги намираме тези работи сигурно ги ядем без да забележим?! Thinking

# 17
  • Мнения: 5 647
А, сетих се още. В един китайски ресторант, както си хапваме вкусно оризче, изведнъж нещо ми се завъртя около езика. Черен китайски косъм. Оттогава не стъпвам в такива ресторанти.

# 18
  • Мнения: 6 155
... ядеш и ти излиза пяна от устата като на бясно куче  #Crazy

 rotfImao rotfImao


Бели бъбреци  Sick Sick Sick

# 19
  • Мнения: 3 447
Ааа, това е със сексуална насоченост - след 23 часа Mr. Green

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Белите бъбреци много се тачат от мъж ми. Пък уж е гнуслив...

# 21
97-ма година, голямата криза, в студ. стол едно печено сирене...Ядох разбира се е твърде силно казано защото едвам успях да го пробвам, но на вкус беше толкова гадно колкото на вид и миризма Simple Smile  Беше толкова старо, че почти беше проговорило (така да се каже живот се беше развил вече) Laughing

# 22
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Обожавам охлюви  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 753
Нищо никога не съм намирала....  Sad Сега като се замисля трябва повечко да се вглеждам в храната.... уф че гнусотийки...  Sick

Това с шкембето и пяната направо ме разби обаче  hahaha Тя майка ти да не се е опитвала да отмие гадния мирис?  Joy

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гадния мирис се убива с подправки.
Уф, че съм компетентна ooooh!, шкембе чорба да не видя...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Аз не чак да го обожавам и обичам, ама си ги ям спокойно като има.

# 26
  • Мнения: 3 323
Най гадното нещо което съм яла беше чорба от непомня свинска или агнешка ГЛАВА - домашно приготвена нещо като курбан чорба. Вкусна, топла, окиселена  всичко както трябва - и изведнъж... хрускам нещо ! А викам - костичка някаква , вадя и гледам -ЗЪБ! Ама с всички екстри гаден, черен, животински ( не че ако е човешки има разлика )!!! УЖАС!!! Няма да казвам че оттогава не ям такива неща - не само, ами ако има и най-далечна вероятност да има кост ! Само да усетя и веднага си спомням как изтрака по зъбите ми ! Ох, стига че ми стана пак гадно!

# 27
  • Мнения: 2 495
Хлебарка в кафето от кафемашината в университета SickПовече кафе от там не пих Laughing

# 28
  • Мнения: 3 423
1. Стриди

2. Хлебарка в боза.

# 29
  • Мнения: 46 520
Пишете момичета, днес ми е 4 ден гладуване и темата ми действа много добре  smile3521

По темата- хлебарка в майонеза, писала съм вече, да не се повтарям  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт