HELP - към играчите

  • 2 759
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ок
ще се спусна по Раковка явно тия дни...

# 16
Имай едно наум, че ако мъжът ти(или там за който го купуваш) разбира от компютри - може да не се очарова от изненадата ти! Имаше подобна тема наскоро. В случая е по-добре да го пуснеш да си избере сам и после да му осребриш парите - това е от собствен а и не само опит Wink

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
е точно това ме гризе отвътре....щото освен, че разбира е и капризен.
УЖАС Е ПРОСТО:)
та си мислех...ако има някой разбирач...да ми хелпне...

# 18
Цитат на: Reza
е точно това ме гризе отвътре....щото освен, че разбира е и капризен.
УЖАС Е ПРОСТО:)
та си мислех...ако има някой разбирач...да ми хелпне...
Ми да ти кажа - не го изненадвай Simple Smile Остави го сам да си избере човека! Така ще е много по-щастлив и доволен Wink Иначе рискуваш много  Cry

# 19
  • Мнения: 1 363
мда.. остави го да си избере детето волана..
а и.. може да има нужда от нещо друго. да речем повечко рам или нова видеокатра /м.. внимателно с видеокартите.. че са между 30 и 600 долара/
мисля, че е най-добре да определиш един "бюджет" и да го заведеш да си избира.. хлапето може да знае от къде се пазари без ДДС и къде продават най-изгодно.. и т.н.
децата тези неща ги знаят по-добре от нас.
аз на игири рядко играя.. а на "ралита" никога.. немога даже да ги понасям.. но един приятел ръсеше суперлативи за някакъв волан Logitech Racing Force momo /или нещо от сорта/
м.. всъщност погледнах сайта на въпросната фирма.. цената е $100... мисля, че това ще бъде най-безсмисления разход за подарък..
http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2217,CONTENTID=6030 ето го...
знам, че е готин... моят приятел е внаиачен "рали гей-мър"... но.. мисля, че е най-добре да му определиш тот. пари да си избира подарък за компота.. и това е..

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
RAM си имаме ... видео картата не давам да се сменя, тази ми е добре на мен, това все пак е комп за работа преди всичко...Simple Smile
то ако от него зависи при първа възможност ще бодне един LCD монитор и тежко ми тогава ...... колко спорим по въпроса да не ти обяснявам....

друго немога да му купувам...то май на него нищо неможе да му се купи....малко е супер капризен и никога не е ясно дали ще му хареса нещо...

# 21
  • Мнения: 1 363
обясни му... че ЛЦД монитора е  ВЪЗМОЖНО НАЙ-ЛОШТО решение за "геймърите", професиналните дизайнери и 3Д артистите..
и също така.. след максимум 2 години ЛЦД-тата ще са МНОГО по-евтини от ЦРТ-тата. .заради глупавата им долнопробна технология..
тъй де.. и качествени ЛЦД-та ще има... но цнета ще започва от 1000 евро Wink
в момента все още няма достатъчно голямо ЛЦД /19 и повече инча/ с бързо "опресняване"

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
обяснявам му аз....
работя принт дизайн и ЛСД монитор е последното нещо, което искам....но той е програмист и се прави, че не разбира какво му говоря...Simple Smile
все повтаря "ми моя в работата е ЛСД и си ми е много добре и ме ми се изморяват очите ГРАМ!"Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 363
М.. аз имам унас три монитора.
едно EIZO 21" - което къса представи за готин монитор
един Philips Brilliance 19" който също е що-годе добър..
и най-уникалния монитор - Silicon Graphics - 17" - малък е.. но толкова чиста и реална картина не съм виждал на ни един друг монитор.. дори и суперскъпото и професионално ЕИЗО отстъпва на този Силикън Графикс /просто този монитор не бих го "пенсионирал" за нищо на света/
произведен е в ограничена бройка специално за СГИ от Сони.. кристален образ... вече не правят такива монитори.. .за жалост Sad

а щом е програмист... защо не му купиш някоя дебела книга за девелопинг.. тъй де.. кажи на какво "програмира" - да видя дали мога да ти дам акъл.. хубавите книги.. обаче са по-скъпи и от волана, който ти показах...

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
....не ще книги той:)
ако нещо му трябва - предпочита да рови в нета...Simple Smile

# 25
МОМО с форс фийдбек е наистина много добро - порових се в нета одеве!

PC Wheel Motorbike 32.5$   29 $
   PC Wheel Speeder 25$     22  $
   PC Wheel Speeder w/Vibration 30.1$    28$  
   PC Wheel Thunder wheel+ 25.6$     23 $
   PC Wheel Force Feedback 45.1$    41 $
   PC Wheel Logitech WingMan Formula 50.6 $   46$  
   PC Wheel Logitech Formula Vibration Feedback ask
   PC Wheel Logitech WingMan Formula Force 82.6$    75.1 $
   PC Wheel Logitech MOMO Racing 156.6$    142.4$
http://reset.bg/joystick_momo_racing.htm

Общи условия

Активация на акаунт