За живота на епилатора

  • 1 789
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Купих си Филипс миналата година, но нещо не захваща ли космите добре, кьса ли ги или какво, но всеки ден започнах през лято да се почиствам, че много "треволяк" ми расте Cry
Преди имах Браун, които ми служи 5 години безотказно, но го подарих на майка ми. Напоследьк и тя се оплаква, че не я почиства добре вече. Следващия пьт бих взела пак Браун, явно живота му е по-дьльг от този на Филипс newsm78

# 16
  • Мнения: 3 971
Занеси го на сервиз Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз имам Филипс от 98ма година - значи 8 години вече, непрекъснато ползване. Не ми къса космите  Peace , но по един час ми отива в занимавка с него.  Thinking
Да, съгласна съм, че по-честичко го ползвам, но това е защото космите ми не растат еднакво. Получи се някакво разминаване. И през седмица действам с него.
Може да има значение и от къде е купена машинката. Моя ми го донесоха от Германия. Макар че се съмнявам.

# 18
  • Мнения: 5 475
Има вероятност да ти ги къса косъмчетата, вместо да ги изтръгва...

Така,че занеси го на сервиз!   Peace

# 19
  • Мнения: 1 364
Моят е Braun. Имам го от 5-6 години и още става.

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И моят Браун е над 6 годишен (явно преди 6 години е бил бумът на купуване на епилатори така като гледам  Laughing), още си бачка, ама по-трудно захваща косъмчетата май...  Thinking Като че ли му затъпяха пинсетките...

# 21
  • Мнения: 1 328
На една приятелка епилатора изобщо спрял да работи и тя го занесла на сервиз. Там й казали, че на 3 години трябвало да му се сменя нещо (задръствал се отвътре мотора май, това беше newsm78 , но не помня точно), 20 лв. струва. От тогава пак си работи и е ОК ..

# 22
  • Мнения: 1 063
Как/с какво почиствате епилатора - дисковете, конкретно за тях ми е питането?

# 23
  • Мнения: 266
Моят епилатор е PHILIPS, на доста години. Но работи отлично (дано не го урочасам). Все се каня да го сменя с по- нов, но при положение, че работи, все не достигам до тази покупка. Чистя го с четчицата с която го купих- между дисковете, с твърд дълъг косъм. Веднъж не искаше да тръгне, защото като че ли беше клеясал. Бях се епилирала скоро след като си бях слагала лосион или крем (страхотна глупост от моя страна hahaha). Последва внимателно почистване с четчицата, напоена със спирт и отново оживя Laughing Но вече не си правя такива експерименти.

# 24
  • Мнения: 2 323
Аз го почиствам с четката, която е към него, чат-пат със спирт. Но ми къса косъмчетата също за съжаление  Sad  Старичък е вече - на около 5-6 г! И аз съм била в бума на епилаторите явно  Laughing

# 25
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Аз имам Филипс, също от 5 год., да работи си нормално, но от това лято забелязах мнооого врастнали косъмчета. Чудех се от къде така масово се появиха, но виждам от тази тема, че след 5-6 год. ползване започват да накъсват косъмчетата. Време е за нов мисля Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 18
В събота си купих епилатор "Филипс" и на упътването за употреба пише, че когато спре да работи добре да се купят нови ножчета.Не знам дали са точно ножчета ама не се сещам как се казва това дето дърпа косъмчетата.Значи те се продават някъде и просто се заменят със старите.А това е по-добре отколкото да си купувам нов.

# 27
Аз съм с Филипс от 5год.,но вече явно се износи и трябва да го сменя

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Моят е Браун,на 4 години.Нямам никакви оплаквания от него.Не къса косъмчетата,просто те имат няколко фази на разтеж и когато се епилирам все някои не са поникнали достатъчно или въобще не са почнали да никнат.Следващата седмица те вече са покарали и се виждат.И така-омагьосан кръг.В общи линии през лятото се епилирам веднъж седмично ако искам да съм идеално гладка Crossing Arms

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Филипс от 3 години- не е мръднал Peace

Общи условия

Активация на акаунт