ЮЛИ 2020 - Тема №3

  • 22 635
  • 742
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 46
Medissa, това е номера на който се свързах преди седмица, аз ползвах мобилния...

# 226
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен!
Днес си взех резултатите от БХС и бях на консултация- АГ каза, че са добри резултатите. Но...като ми взе цитонамазка и микробиология каза възпаление, раничка полип?!. Август правих цитонамазка и беше PAP 1, как става така, не знам. На всичко отгоре прокървих на прегледа, много неприятно (кръв от там не съм виждала от октомври 😂). Сега чакам резултатите и имам лечение, но мисля положително ❤.
За емоциите - и аз по принцип съм по-чувствителна и сега си поплаквам на филм, публикации във фейсбук...нека излизат емоциите.
Аз забелязвам промяна в поведението на дъщеря ми - започва да проявява някаква ревност, явно чувства, че започват да се променят нещата, въпреки, че ние не сме си променили отношението към нея. Дано се успокои, постоянно се старая да я гушкам, да си говорим, споделям с нея.
Прекрасен ден от мен!

# 227
  • Мнения: 2 024
Момичета, от сутринта ме боли кръстът все едно цял ден съм работила. Ех! Не ми стига той, ами и нещо не ми е добре- малката и ММ прекараха стомашен вирус, дано ме отмине, че не се виждам иначе.

# 228
  • Мнения: X
Момичета, от сутринта ме боли кръстът все едно цял ден съм работила. Ех! Не ми стига той, ами и нещо не ми е добре- малката и ММ прекараха стомашен вирус, дано ме отмине, че не се виждам иначе.

Аз вече почнах да пия но шпа, и магнезиев диаспорал ако ме заболи нещо. Въобще не чакам. Онзи ден и аз така бях не знаех къде се намирам,на другия ден нищо ми нямаше.

# 229
  • София
  • Мнения: 2 428
В момента съм тук, чакам да ме приемат, та снимах брошурата.
Виждам, че телефоните са същите, които е посочила Моника, само ги потвърждавам


# 230
  • Мнения: 1 692
Попитай ги защо не си вдигат телефоните. Joy

# 231
  • София
  • Мнения: 2 428
Беше в тоалетната. В момента вече говори. Ти свърза ли се?

# 232
  • Мнения: 241
Момичета и моите резултати от БХС излязоха - всичко е наред, казаха лекарите - нисък е риска.
Другата седмица ще давам кръв, да видим там дали всичко е наред.
Относно емоционалността - не се усещам различна, нито близките ми около мен. На работа все още не съм казала и колегите не ме усещат. Аз по принцип не съм особено емоционална, така че....дръвчето си е дръвче Smiley
Върти ми се в главата един въпрос и не мога да намеря начин, та да ви питам и вас: извинявам се, че е извън темата за резултати и неразположения и сигурно ще ви се стори глупост/"бял кахър", на втори план и т.н.
Какво мислите за лятната почивка - въпросът ми е предимно към жените с термин към края на юли?
Аз в 9-тия месец няма да пътувам (което при мен е целия юли, евентуално), но безопасно ли е от средата на юни, примерно, за 1 седмица на нашето Черноморие? Доста ми се вижда накрая вече и не съвсем безопасно, някак си на ръба...... Вие бихте ли го направили? Планувате ли нещо подобно? Към жените с втора бременност - как го нагласихте първия път? Опасно ли е?
На мен работата не ми е натоварена, но на ММ е доста натоварена и непрекъснато се бори с времето и спазването на срокове, което адски изтощава. Като прибавим и напрежението между колеги и началници и сърце не ми дава да му отнема няколко откраднати дни на плажа. Но тук идва дилемата, че малко ме е шубе Sad

# 233
  • Мнения: 1 692
Аз по скоро съм си мислела да отидем на почивка в края на май, началото на юни максимум и то в Гърция на по-топло.  По-късно май предпочитам да си стоя на дупето и да кротувам.
Момичета, благодаря за телефоните.
get_real, още не. Пътувам и след час ще се опитам пак. На мен единствения ми вариант за час е за сряда. Ако не може до тогава, послв е безсмислено защото ще стане много късно.

# 234
  • Мнения: 46
На мен също ми се върти една разходка, за два три дни, до морето краят на май, началото на юни... Аз съм за средата на юли... Ми не мога без витамин "море" Relaxed

# 235
  • Мнения: 2 534
Първото ми дете също е юнче и септември бяхме на море за седмица в Гърция, беше прекрасно, тази година живот и здраве ако всичко е наред мисля пак така да процедираме.
Мен ме гони иначе някаква параноя за пътуване бременна, но с новородено нямам проблем Simple Smile

# 236
  • Мнения: X
Ние си имаме местенце на морето , дъщеря ми и аз обожаваме и мисля живот и здраве да се роди бебето да откараме там до края на лятото.

# 237
  • Мнения: 1 775
Много ми се иска да си правя планове за море, но не смея...С първото ми дете в средата на 8ми месец се наложи да ме приемат в болница с високо кръвно и риск от преждевременно раждане, та сега ще си имам едно на ум...Разбира се каквото е писано да стане, ще стане, но няма да ми е много спокойно със сигурност...Аз повече съм мислела  за септември с бебето за 1 семица, ако всичко е наред разбира се, времето ще покаже...само да мине всичко добре...

# 238
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен!
Днес си взех резултатите от БХС и бях на консултация- АГ каза, че са добри резултатите. Но...като ми взе цитонамазка и микробиология каза възпаление, раничка полип?!. Август правих цитонамазка и беше PAP 1, как става така, не знам. На всичко отгоре прокървих на прегледа, много неприятно (кръв от там не съм виждала от октомври 😂). Сега чакам резултатите и имам лечение, но мисля положително ❤.
За емоциите - и аз по принцип съм по-чувствителна и сега си поплаквам на филм, публикации във фейсбук...нека излизат емоциите.
Аз забелязвам промяна в поведението на дъщеря ми - започва да проявява някаква ревност, явно чувства, че започват да се променят нещата, въпреки, че ние не сме си променили отношението към нея. Дано се успокои, постоянно се старая да я гушкам, да си говорим, споделям с нея.
Прекрасен ден от мен!
Да споделя, че миналата бременност като ми взеха цитонамазка и аз прокървих. АГ-то каза, че е нормално. А раничка (ерозия) имам от много години. Третирана е химически отдавна. Много рядко ми е създавала проблеми досега, но се следя редовно.

# 239
  • Мнения: 955
Мен ме е страх да си правя планове засега и нищо не мисля по въпроса с почивките, но живот и здраве, ако всичко е наред и аз мисля или за 1 дълъг уикенд до Гърция май месец или евентуално септември вече с бебока, ама втория вариант малко ме съмнява като знам какво съм шубе Blush

Общи условия

Активация на акаунт