ЮЛИ 2020 - Тема №3

  • 22 626
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 439
Забравих да погледна, и сега нова изненада... Термин 11.7 брееее 3то различно мнение...
Явно по измерванията така е изчислено..

# 61
  • Мнения: 211
Към колегите-учители:Очаква се увеличение или в края на този или другия месец.Мама на принцеса мисля че и ти ще трябва да попълниш доп.споразумение с новите заплати,все пак предполагам че никои не е запознат че няма да се връщаш до края.Разпитай си точно и сигурно.Увеличение ще има ноо,казаха че преговарят със синдикатите за увеличение,(малко) и на не педагогическия персонал,затова се бавят
Радосче Петрова и аз съм с ПРМ 05.10.19 и моя термин е за 11.07😁

# 62
  • Мнения: 2 024
nikolova_03, знаят вече, че няма да се връщам.

# 63
  • Мнения: 4 941
Аз затова реших първо да подпиша и след това да изляза в болничен до края на бремеността. Иначе увеличението ще е чак като се върнем на работа, поне така мисля аз.

# 64
  • Мнения: 2 024
Аз затова реших първо да подпиша и след това да изляза в болничен до края на бремеността. Иначе увеличението ще е чак като се върнем на работа, поне така мисля аз.
Здраве да е. Не исках да прекъсвам болничния, а и нямам идея при нас кога ще подписват.

# 65
  • Мнения: 89
Weronkaa,  резултатите от БХС са ти супер,  аз вече станах специалист от всичко изчетено и консултирано с лекари Simple Smile  Твоят АГ би трябвало да ти е казал,  че рискът е нисък,  нали?

 Hris2016,  честито момиченце Simple Smile  И ние много искаме да е момиче след младежа,
 който имаме, а и второ мъжко име,  което да ни харесва и на двамата,  е почти невъзможно да измислим,  ноооо мойто 6-то чувство казва друго... Ще видим след месец.  Ако е момче ще ми е по-лесно със сигурност -  вече съм свикнала,  имаме всичко от баткото,  а и предполагам,  че ще са по-близки и ще си играят повече заедно,  като са от един пол,  ама това не гаранция.  За всеки случай го чакаме с нетърпение,  живо и здраво,  каквото и да е Simple Smile

# 66
  • Мнения: 417
Аз мисля, че когато и да го дадат прословутото увеличение, то би трябвало да е от м.Януари, т.е. и тези в болнични трябва да подпишат допълнително споразумение.

# 67
  • Мнения: X
Момичета абе имам едно притеснение....
От известно време ми се случва при кихане кашляне да се изпускам малко.
На някоя случвало ли се е ? Чудя се дали не трябва да го споделя на гинеколога си

# 68
  • София
  • Мнения: 1 254
Момичета абе имам едно притеснение....
От известно време ми се случва при кихане кашляне да се изпускам малко.
На някоя случвало ли се е ? Чудя се дали не трябва да го споделя на гинеколога си
Със сигурност трябва да го споделиш! Иначе не ми се е случвало, само при кихане или кашляне, ако не съм се посвила и ме прерязва ниско корема някак си.

# 69
  • Мнения: 46
Janetm при мен това се появи след раждането на първото ми дете, дори се е случвало да не е и съвсем малко количество. Лично на мен много ми помогнаха упражненията на Кегел.
Та идеята ми е, да кажеш на следящият те АГ, защото може и друго да е. А ако каже, че няма проблеми можеш да почнеш упражненията Simple Smile

# 70
  • Мнения: X
Момичета абе имам едно притеснение....
От известно време ми се случва при кихане кашляне да се изпускам малко.
На някоя случвало ли се е ? Чудя се дали не трябва да го споделя на гинеколога си
Със сигурност трябва да го споделиш! Иначе не ми се е случвало, само при кихане или кашляне, ако не съм се посвила и ме прерязва ниско корема някак си.

Уф, аз си го обяснявам ,че е от първата бременност и раждане.... явно са поотслабили нещата там.... ще го споделя определено

# 71
  • Мнения: 71
БХС не е задължително да е на гладно. Изследването не се влияе. Аз го правих в 17 часа.
За козметика не съм решила. Аз самота не обичам да се мажа с лосиони и тем подобни и първото дете да съм мазала максимум 1-2 седмици с Бочко и приключих. С това ще видим дали въобще ще го мажа.
За гърлото аз го оправих със спрей с прополис и невен. За ден и половина нямаше и следа от болката.

Може ли името на спрея с прополис и невен и дали е подходящ за деца и бременни? И мен ме наболява гърлото и племенницата ми е на гости и тя е с болно гърло ☹️

# 72
  • София
  • Мнения: 269
Здравейте,

Присъединявам се и аз към групата, вече официално Simple Smile

На 33 години, от София, първа бременност с термин 23 юли. Относно пола помолих да не ми казват, предпочитам да е изненада.

Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност!

# 73
  • Мнения: 439
Момичета абе имам едно притеснение....
От известно време ми се случва при кихане кашляне да се изпускам малко.
На някоя случвало ли се е ? Чудя се дали не трябва да го споделя на гинеколога си
И на мен се случи няколко пъти, питах АГ, вика ее ти какво очакваш, родила си ония ден. Каза да си правя упражненията и да не се тревожа. Правих ги до преди да родя, бях започнала пак месец след раждането, но напоследък все забравям, трябва да се стягам ( буквално) 😁

# 74
  • Мнения: 4 941
Здравейте, днес се събуждам с болки в гърлото, тялото и запушен нос. Освен чай какво друго мога да взема, от тези прахчета няма ли някое за бременни да става??? Вече веднъж карах грип, точно като видях двете черти, сега пак...

Общи условия

Активация на акаунт