Отговори
# 135
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Скрит текст:
Аида, така е, но как да обясня, просто аз съм такъв човек. Много ме мъчат подобни неща. Знам, че няма какво да направя, но ми е тежко. Ясно ми е, че има къде къде по-лоши неща и някой ако ме гледа отстрани ще си каже, "тая пък за какво се тормози", но съм си такава.
Аз не го търся, никакъв контакт не смея да направя, както казах той ме блокира, дали ми е изтрил номера не знам, мисля, че може и да е. На моменти дори ми светва, че в крайна сметка по-скоро аз трябва да се чувствам обидена от това отношение, в края на крайщата не съм убила човек. Ок, може да съм го ядосала ама ако наистина държеше на мен щеше да ме потърси, най-малкото да се изясним и да разговаряме. Но както и други казаха, явно това е неговия начин. Иска ми се да вярвам, че ще се осъзнае и ще си проговорим пак ама вече ме е страх и да се надявам.
 
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=5090.0    Адриана, не е точно твоят случай, но виж това. Интересна техника.

# 136
  • Мнения: 3 843
Данилу, благодаря ти! Интересна техника, не я бях срещала.
Аз още не мога да се успокоя, започвам да се притеснявам за себе си. Опитвам се да се издърпам от калта и да погледна нещата от друг ъгъл, но не ми се получава. Буквално си страдам за тази глупост, изпитвам голяма емоция, разочарование, обида дори, но пак акъла ми е в човека. Казвам си постоянно, че трябва да приема случилото се, не е станало кой знае какво, така е решил-така е постъпил, но вътрешно душата ми се бунтува и не иска да го приеме.

# 137
  • Мнения: 212
По темата, която я интересува Адриана има какво да споделя.
До преди 2 години, когато имах все още профил във ФБ, членувах в няколко езотерични групи. Там е пълно със хора, практикуващи много разнообразни, интересни, духовни, окултни, езотерични практики, методи. Фокуса не е към това, но исках да направя препратка към жената, благодарение на която това, което ще напиша ще стигне до вас. Жената е имала много трудни периоди здравословни. Преди години, не знам дали когато вече се е била обърнала към духовното е получила няколко указания, които са и дадени като ПЕТ ТОЧКИ СВИШЕ от Светата Троица. Получила е тази информация и дълго време не са и давали да я споделя с други хора. Това, което тя направи преди 2 години е да ги сподели публично пред стотици хора и се надявам, че днес като ги напиша, няма да наруша някакви закони или да злоупотребя с информацията. Текста се казва по 4-5 пъти на ден, като може да се чете. След известно време при мен се получи естествено наизустяване, което е нормално. Ще ги сложа в скрит текст, за да не стане прекалено дълго.

Скрит текст:
1. Прощавам на себе си за това, че съм имала отрицателни и негативни мисли, желания, чувства, думи, действия, постъпки и дела към другите /може да замените към другите с името на конкретен човек/ и към самата себеси.
2. Прощавам на всички други /тук може да се спомене конкретно име, вместо частта всички други/ за това, че са имали отрицателни, негативни мисли, желания, чувства думи, действия, постъпки и дела към мен.
3. Отрицателните, негативните мисли, желания, чувства, думи, действия, постъпки и дела без значение чии са и откъде идват НЕ МИ ВЛИЯЯТ НА НИТО ЕДНО НИВО НА СЪЗНАНИЕТО.
4. Положителните, градивните, мисли, желания, чувства, думи, действия, постъпки и дела без значение чии са и откъде идват МИ ВЛИЯЯТ НА ВСЯКО ЕДНО НИВО НА СЪЗНАНИЕТО.
5. Обичам Създателя, обичам всичко създадено от него на всички нива в целия Всемир.
ОБИЧАМ СЕБЕ СИ.
В БАЛАНС СЪМ.
В РАВНОВЕСИЕ СЪМ.
В КОНДИЦИЯ СЪМ.
МЕЖДУ ДУХ, ДУША И ТЯЛО.
ЕДНО СЪМ С ОТЦА.
ТАКА ИСКАМ ДА БЪДЕ.
ТАКА Е.
АМИН.
След като прочетох поста на Адриана, веднага се сетих за това и някакси отвътре още тогава ми дойде да си го казвам всекидневно, макар да смятам, че нямам нужда.
Казва се толкова време, докато не почувствате, че вече няма нужда, виждате подобрение, положителна промяна. Може да е дни, седмици, месеци в зависимост от ситуацията.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 10:43 от orange_girl

# 138
  • Мнения: 3 843
Благодаря, че сподели тази молитва, ще я прилагам и нея.
По моя въпрос, още никакво развитие. Явно нещата ще останат така. Вече почти загубих всякаква надежда, явно така е било писано.

# 139
  • България
  • Мнения: 3 620
Адриана,много е хубаво да успяваме да приемаме нещата такива ,каквито са,особено като не можем да ги променим.А обикновено когато ги приемем,всичко си идва на мястото.
Кой го казва само Simple Smile)) Аз която,ако не стане на моето така както съм си наумила, мога нервна криза да получа.... Но пък се уча...Те нещата се случват,докато се научим Wink

# 140
  • Мнения: 3 843
Абсолютно, всеки ден се боря с това. Непрекъснато си казвам, че в такива случаи нещата трябва да се приемат, защото ние нямаме контрол върху чувствата и реакциите на другите ама пусти емоции. Много ми е трудно да приемам, че понякога няма логично обяснение за някои неща и най-вече, че всеки си има мнение и постъпва спрямо собствените си убеждения. Ама, то едно е да го знаеш и разбираш, съвсем друго да успееш да го приложиш.

# 141
  • Балчик
  • Мнения: 737
Абсолютно, всеки ден се боря с това. Непрекъснато си казвам, че в такива случаи нещата трябва да се приемат, защото ние нямаме контрол върху чувствата и реакциите на другите ама пусти емоции. Много ми е трудно да приемам, че понякога няма логично обяснение за някои неща и най-вече, че всеки си има мнение и постъпва спрямо собствените си убеждения. Ама, то едно е да го знаеш и разбираш, съвсем друго да успееш да го приложиш.
Защото се бориш, т.е. полагаш усилие, напрягаш се и имаш очаквания. Ако напрежението ти изчезне и наистина ама наистина се откажеш от всяка съпротива, все едно си уморена, ама много, тогава тези твои необходимости ще преминат, ще се озовеш на едно по-горно ниво, разбира се това ти ще го усетиш, но явно твоето ще си го изтрадаш, а може би това ти е пътят, споделям това , защото и аз съм така, изстрадвам си го, изрева си го, после еднин ден... о чудо сякаш съм малко по-нагоре и до вчерашните ми терзания ми се струват тъпи и безмислени, но ако пък не са били те няма как да правя сравнения. Така, че остави се на течението, ако ти се страда - страдай, ако ти се реве - реви, ако ти се крещи- намери си безлюдно място и действай. Природа , какво да правиш, така сме устроени, някой си го изреваваме и изстрадваме и тогава вземем, че се променим. За толкова години и опити с най-различни техники , осъзнах едно , не можеш да избягаш от себе си и природата си, затова се оставам на чуствата си, не се сдържам, защото генерирам много излишна енергия, а тя както знаем има навика да излиза не както искаме ние- я ще се скараме с някой, или ще счупим нещо , но ще излезе, аз работя в градината, или домакинствам или вървя много , само не се оставям статична , защото мислите ми така ме връхлитат и става лошо. Така, че остави се , прави това което чустваш. Не се напрягай и не прави неща , за които се иска усърдие , остави всичко ново за по-спокоен период.
Дано съм ти била полезна!

# 142
  • Мнения: 3 843
Ава, така е, но за съжаление не е толкова лесно. Аз определено го уча този урок по трудния начин, за съжаление. Понякога дори толкова се изтощавам от мисли, че после сама си се чудя как може да съм такава. Аз много добре осъзнавам, че това ми вреди, нямам никаква полза от него и най-вече нищо не мога да направя, когато са намесени други хора, точно затова казах, че едно е да го знаеш и разбираш, съвсем друго е да го приложиш. Аз също вярвам, че емоциите трябва да се изживявят, защото ако се задържат дълго време вътре, избиват на други места и става по-зле, но пък и всичко си има граници. Аз съм изключително рационален човек, когато става въпрос за други неща, но в личните отношения съм страшно емоционална и затова се случва всичко това. Много ми пречи и най-вече себе си тормозя, но съм такава. Ето дори и снощи след поредните налудничави мисли, седнах и започнах да си повтарям: “няма да е все така, това е период и това ще мине, всичко ще се нареди, може би дори е по-добре и т.н”, успокоявам се за момента, но после пак унивам.

# 143
  • Мнения: X
Здравейте! От много време правя утвърждаванията на Луиз Хей. Писах за здраве в Руската църква в София, но стана по-зле. Понякога успявам само с мисъл да намаля и премахна кризите (автоимунно е, но толкова зле не е било). Някой знае ли от вас ритуал за късане на корди и чужди енергии? Като че ли има обсебване при мен, което влошава и автоимунната реакция. Имам това заболяване от години, но не беше толкова зле. Дори само да вляза в църква и породения ми брат нещо му става на нервите. Някой отървавал ли се е от обсебване? Благо-даря!

# 144
  • Мнения: 6 168
И аз мин.година ходих в Руската църква ,писах желания за здраве и тем подобни и абсолютно никакъв ефект

# 145
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Gorby, опитай да балансираш енергийнaта си природа, или трите доша -Вата,Пита е Кафа. Когато са извън равновесие провокират здравословни проблеми.

Последна редакция: чт, 17 сеп 2020, 18:24 от danilu

# 146
  • Мнения: 3 843
Gorby, аз ти писах в другата тема ама ще ти напиша и тука.
Понякога когато човек започне с позитивните утвърждения, му се иска да види резултати мигновено, но за съжаление, не винаги става така.
И аз съм в тежък емоционален период, ако си чела предишните постове, споменах, че от вече 2 седмици почти постоянно практикувам хоопонопоно, чета успокоителни молитви и се опитвам да се “вдигна”. Много е трудно, помагат ми за момента да се поуспокоя, но после пак мислите ми нахлуват в главата.
Опитай да отделяш време през деня да правиш неща, които те успокояват, пусни си релаксираща музика, медитирай ако можеш. Емоционалните проблеми са тежки и действат на психологическо ниво.
Дано да потръгнат нещата скоро.

# 147
  • Мнения: X
Благодаря ви! Дано, осъзнавам че това е трудна година. Не само за мен, годината сякаш е с по-тежка вибрация, кармична за много ще да е, но хората сме преминавали и през по-лошо в историята. Въобще целия период 2015-2020 е по-тежък, и в Америка дори лъха на разединение, 2010-2014 сега ми се струват друга реалност. Но знам, че след бурята трябва да дойде нещо по-добро. Аз вярвам, че това ще доведе до добри промени. Историята помни много лоши периоди след които идва възход. А дали някой знае за рейки мастър или терапевт по регресия, който работи с лекуване на подсъзнанието? Успех на всички. Simple Smile

# 148
  • Мнения: 3 843
Аз в момента дори имам чувството, че главата ще ми се пръсне, ама буквално. Изкъпах се и си легнах, дори през деня като говоря и усещам как се натоварвам. Уикенда май ще гледам да лежа повече. Ей това емоциите са страшно нещо. Такава вреда могат да ти нанесат, че ще се чудиш от къде ти е дошло.

# 149
  • Мнения: 181
Здравейте !
Мили момичета, от много дълго време се каня да ви пишa и да ви разкажа моята история. Още през 2013 , силно отчаяна в безсилието си да си върна гаджв което хич не ме искаше, попаднах на вашата тема. И без много много да му мисля с цялото си сърце и надежда си направих карта на желанията. Мен ме интересуваше само любовта, но нали трябваше да се запълнят и другите колонки, сложих си мечтани дестинации, кола, пари и т.н. Малко по малко всяко нещо от картата се изпълни. Събрахме се с гаджето за да видя , че не е човекът за мен, пътувах докъдето искам, Вселената ми изпрати кола точно като на снимката. Тогава тези практики не бяха толкова популярни и се срамувах да говоря за това. Сега имам огромна нужда от финанси, в много затруднено положение сме, но не знам каква техника да приложа, очаквам вашата помощ!:heartsc:

Общи условия

Активация на акаунт